Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Дух суперництва, мабуть, офтоп
Burzum
Jun 23 2005, 18:35
Пост #1


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 113
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



Доброго дня, шановні! Щось тихо стало у форумі (я про rc5)... Всі пишуть у фад... Може, всі й рахують не rc5, а фад??? Так от, про що це я... А-аа, так. Дозволю трохи поофтопити (прохання до модераторів: не прибивайте топік з тиждень smile.gif ). І ще одне прохання: дайте кнопкуexcl.gif Я культурний, вихований, законослухняний, не п"ю, не курю, старанно підключаю все нові й нові машини і видаю все більше й більше блоків за команду. А ще я майже увесь день в ітернеті (робота така biggrin.gif ). Хочу бути модераторомexcl.gif
А тепер основна тема - дух суперництва.
Підкоманда Wicked Cow (складається з двох чоловік) зустрілась в командному статі з підкомандою Life:) is getting interesting (видає високі надої на двох РС! -цікаво, що за машини smile.gif ). Учасники першої не люблять КС і ЮМС і бажають їм гідного конкурента, але вони не згодні з тим, що Life:) is getting interesting!!! - сірість, яка не дуже відрізяється від інших. Тому вони вирішили перейменуватись і обійти Лайф в статі smile.gif . Є сподівання, що Лайф прийме виклик, також збільшить оберти і не дасть себе обігнати. Може, таке суперництво збільшить командні надої???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(1 - 3)
Daugava
Jun 28 2005, 10:27
Пост #2


мрію про ферму...
*****

Група: Trusted Members
Повідомлень: 239
З нами з: 18-August 03
З: Kyiv, Ukraine
Користувач №: 4
Стать: Чол
Парк машин:
T2400@1.8Ghz



Здається найбільше суперництва та найбільший ріст надоїв відбувалися в 1999-2000 році, коли саме для розігріву була утворена субкоманда "Legions of Informix" яка почала чіплятися до будь кого. Суперництво перебрало через край, коли "Легіони" добралися до Донбасу, який тоді мав першість. Хлопцям з Донбасу дуже не сподобався лист патриция New V, відправлений їм на е-mail-иl. Флейм піднявся будь здоров.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burzum
Jun 29 2005, 07:39
Пост #3


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 113
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



А тепер ми маємо обігнати тих самих саксаулів: Daugava та Paul B. Atton smile.gif
То як шановні, де там новелівські сервери? Ви від нас втечете? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daugava
Jun 30 2005, 10:49
Пост #4


мрію про ферму...
*****

Група: Trusted Members
Повідомлень: 239
З нами з: 18-August 03
З: Kyiv, Ukraine
Користувач №: 4
Стать: Чол
Парк машин:
T2400@1.8Ghz



Втечемо без проблем. Зараз перекинемо з OGR-у трохи моци та візьмемося за божевільних доярок.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 29th April 2024 - 07:45

Invision Power Board v1.3.3 © 1996 IPS, Inc.