Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Настройка клиента Dnetc (rc5), Настройка клиента
Rendevor
Apr 12 2005, 17:02
Пост #1


Соромлюсь щось писати
*

Група: New Members
Повідомлень: 13
З нами з: 12-April 05
Користувач №: 102
Парк машин:
Current total: 20.475 GHz Install new clients in progress....



Настройка клиента dnetc осуществляется преимущественно редактированием конфигурационного файла dnetc.ini, который находится в папке с клиентом рядом с файлом dnetc.exe. Он появляется после первого запуска клиента. Вот основные параметры, которые могут пригодиться при настройке:

dnetc.ini (далее следует информация в виде кода, которую можно сохранить и вставить в свой dnetc.ini. Главное - соблюдайте пунктуацию).

CODE
[parameters]
id=Ваш e-mail адрес
; Вводите действительный адрес, желательно тот, который вы не скоро потеряете. Не беспокойтесь, спама от d.net не будет.

[misc]
project-priority=RC5-72, OGR-NG=0
; Выставляет RC5 приоритетным проектом для расчетов.

[buffers]
checkpoint-filename=chkpnt
; Имя файла для промежуточного сохранения результатов

[triggers]
restart-on-config-file-change=yes
; Клиент будет автоматически перезагружаться при изменении файла dnetc.ini (может пригодиться в дальнейшем)
pause-on-no-mains-power=no
; для ноутбуков клиент может отключатся при работе от батарей (ставить yes)

[display]
progress-indicator=auto-sense
; Клиент будет показывать скорость обработки заданий в реальном времени. Если это не нужно - прописываем disabled
detached=no
; Если нужно скрыть клиент от посторонних глаз - ставим yes

[rc5-72]
fetch-workunit-threshold=100
; Размер буфера заданий (от 1 до 1000)

[logging]
log-file-limit=200
; Ограничение файла по размеру в Кбайтах
log-file=dnetc.log
; Имя лог-файла
log-file-type=fifo
; Тип записи - сохраняет только последние 200 Кбайт событий

[networking]
autofindkeyserver=no
keyserver=*:2064;193.93.110.161
; Прокси для получения заданий из UA-IX любезно предо ставленый Tamagoch, за что ему спасибо.


После этого сохраняем файл dnetc.ini и запускаем клиент, если Вы все сделали правильно - он начнет работу.

Но это еще не все, ведь Вам нужно присоединиться к команде Ukraine, чтобы продолжать начатое еще в 1999 году дело - продвигать команду вверх по турнирной таблице. Для этого нужно, чтобы клиент отправил на сервер хотя бы один обработаный блок. И после очередного обновления статистики Вы сможете найти себя на сайте. Для присоеденения к команде Украины посетите эту страницу и найдите внизу ссылку I want to join this team!. Далее введите свои регистрационные данные и - вуаля, Вы - член Национальной Команды Украины!

Если у вас есть видеокарта с поддержкой технологи CUDA, Вы можете также задействовать ее для расчетов, подробнее в этой теме.

Це повідомлення відредагував egorio: Jan 14 2009, 22:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Сторінки V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(1 - 14)
Tamagoch
Apr 13 2005, 08:05
Пост #2


Мультікранчер
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 744
З нами з: 27-September 03
З: Бровари
Користувач №: 18
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Xeon 2690v2 (6x quiet mode), AMD Ryzen 5 3600 (6x no-HT), Intel i5 3rd gen (4x), а також все інше під рукою



(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[misc]
project-priority=RC5-72,OGR,OGR-P2

определись smile.gif где не нужно поставь =0
если хочешь участвовать и там и там, пропиши OGR-P2 на АМД, RC5-72 на Интел - оптимальное распределение ресурсов по производительности

(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[logging]
log-file=log
log-file-type=fifo

лог лучше не пускать на бесконечное разростание smile.gif
log-file-limit=1000
например

(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)

[triggers]
restart-on-config-file-change=yes

сюда для машин под 2K/XP хорошо поставить
pause-watch-plist=TASKMGR.EXE

(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)

[networking]
autofindkeyserver=no
firewall-type=

разве тип не указывается? я уже не помню, правда, какие там есть... smile.gif

(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)

[buffers]
frequent-threshold-checks=3
checkpoint-filename=check

частоту апдейта я выставляю так:
frequent-threshold-checks=1
threshold-check-interval=8:00
threshold-check-retry-interval=8:00

это будет три раза в сутки


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Apr 13 2005, 08:42
Пост #3


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 693
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



На жаль, я вчора так і не зміг добратися до своєї мініферми wink.gif, тому відповім частково.

(Tamagoch @ Apr 13 2005, 08:05 AM)
(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[triggers]
restart-on-config-file-change=yes

сюда для машин под 2K/XP хорошо поставить
pause-watch-plist=TASKMGR.EXE

Так, але лише для того, щоб ніхто не побачив зайнятості процессора. smile.gif Якщо це не критично, можна і не ставити.

(Tamagoch @ Apr 13 2005, 08:05 AM)
(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[networking]
autofindkeyserver=no
firewall-type=

разве тип не указывается? я уже не помню, правда, какие там есть... smile.gif

Стосовно типу - точно не скажу, треба дивитися. Для роботи з локальним кей-проксі це непотрібно. Зазвичай я запускаю
dnetc -config
і там руцями виставляю, що потрібно, читаючи підказки. А потім вже використовую ini-файл.

(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[networking]
...
firewall-host=proxy.mercedes-benz.kiev.ua:3128
keyserver=*:2064;53.103.50.38

А ось тут треба розібратися: ти використовуєш власний кей-проксі для годування корів чи http-проксі (proxy.mercedes-benz.kiev.ua:3128) для для виходу корів на ДНетівські кей-проксі?

(Tamagoch @ Apr 13 2005, 08:05 AM)
(Rendevor @ Apr 12 2005, 05:02 PM)
[buffers]
frequent-threshold-checks=3
checkpoint-filename=check

частоту апдейта я выставляю так:
frequent-threshold-checks=1
threshold-check-interval=8:00
threshold-check-retry-interval=8:00

это будет три раза в сутки

Тип "свого" frequent-threshold-checks зараз не пам'ятаю, але не бачу причин для оновлення буфера тричі на день. Можна встановити оновлення після спустошення вхідного буфера чи просто після обрахунку блока. perproxy та dnetc -config рулить! wink.gif


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rendevor
Apr 13 2005, 10:31
Пост #4


Соромлюсь щось писати
*

Група: New Members
Повідомлень: 13
З нами з: 12-April 05
Користувач №: 102
Парк машин:
Current total: 20.475 GHz Install new clients in progress....



а никак низя сказать что бы оно мне время локально рисовало не по UTC а по EET?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Apr 13 2005, 12:54
Пост #5


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 693
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



(Rendevor @ Apr 13 2005, 10:30 AM)
Немного подровнял файлик. По поводу taskmng мне понравилось.

Там може бути цілий список програм. smile.gif

(Rendevor @ Apr 13 2005, 10:30 AM)
Мне бы еще было инетерсно вываливать статистику куда то на графики... что ли этот файлик куда то на юних отдавать, чтобы там парсить.... вообщем придумаем smile.gif

Колись на ДНеті були різні тулзи для обробки логів клієнтів і проксі. Але після RC5-64 я туди не заглядав.

(Rendevor @ Apr 13 2005, 10:31 AM)
а никак низя сказать что бы оно мне время локально рисовало не по UTC а по EET?

Коли не помиляюся, таке зроблено навмисно, інформація має бути десь у документації клієнта чи у FAQ DNet. З проксі, здається, така сама ситуація.


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Apr 14 2005, 12:20
Пост #6


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 693
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



Добрався до своєї ферми і подивився файли *.ini

dnetc.ini (те, що має сенс чи відрязняється від першого вищенаведеного )

[buffers]
frequent-threshold-checks= не вказано взагалі і клієнт оновлюється з локального проксі, коли йому це потрібно

[rc5-72]
fetch-workunit-threshold=1

[ogr_p2]
fetch-workunit-threshold=1
Звісно, локальний кейпроксі працює завжди і мати великий запас непотрібно smile.gif

[networking]
autofindkeyserver=no
keyserver=
[*:2064;]<адреса або ім'я сервера з кейпроксі>
порт на проксі стандартний - 2064

[logging]
log-file-limit=300
log-file=dnetc.log
log-file-type=fifo

[misc]
project-priority=OGR-P2,RC5-72
клієнт обраховує блоки одного проекту, потім другого і йде до кейпроксі за свіжим сіном



proxyper.ini (те, що має сенс чи відрязняється від першого вищенаведеного )

[KeyServer]
ipaddress=us.v29.distributed.net
port=2064
connectperiod=600
connectivity=lurkonly
в мене діалап wink.gif

[misc]
proxymessage="rc5des Personal Proxy!"
pidfile=rc5desproxy.pid
statusperiod=3600
за малим періодом і малою кількістю клієнтів лог буде забитий одним і тим самим повідомленням
periodicperiod=300

Ще в тебе не наведено секцію [OGR-P2]. Відсутня, чи просто пропустив?


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burzum
May 4 2005, 10:43
Пост #7


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 137
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



А що, в одні руки більше 1000 блоків не дають? Намагався заготовити перед вихідними по 2000 блоків на машини, дали лише по 1000 huh.gif Як можна обійти? Щодо рендомів. Оброблено 0.2% ключів, отже ймовірність того, що мої рендоми зарахують майже 100%... а як на практиці? Хтось може підказати?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
May 4 2005, 16:19
Пост #8


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 693
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



(Burzum @ May 4 2005, 11:43 AM)
А що, в одні руки більше 1000 блоків не дають? Намагався заготовити перед вихідними по 2000 блоків на машини, дали лише по 1000  huh.gif  Як можна обійти?

Клієнт більше не бере. Хоча й мовчить. wink.gif
Можна зробити дві речі:
1. Встановити персонального кейпроксі. Найбільш оптимальний варіант - трафік до ІНету йде тільки від однієї машини, розмір буфера можна встановити потрібний.
2. Якщо перший варінт не підходить, то
  • набрати в буфер 1000 блоків

  • перейменувати буфер, наприклад, buff0.r72

  • повторювати попередні два кроки, поки не набридне чи не набереться потрібна кількість блоків buff1.r72, buff2.r72,... (але для одного клієнта забагато набирати не варто - блоки прокиснуть, тобто через певний час ті самі довго необраховані блоки видаються знову)

  • імпортувати набране сіно в робочий буфер dnetc -import buff0.r72
(Burzum @ May 4 2005, 11:43 AM)
Щодо рендомів. Оброблено 0.2% ключів, отже ймовірність того, що мої рендоми зарахують майже 100%... а як на практиці? Хтось може підказати?

На практиці точно не скажу, але в RC5-64 приблизно так і було. Хоча більше шансів має той, хто злив блоки першим. Звісно, якщо клієнт мав досить недавно зв"язок з сервером і отримав поточний стан проекту. Лише ближче до кінця вірогідність щось отримати від рандомів стала падати, бо необрахованих ключів стало мало.


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burzum
May 5 2005, 16:59
Пост #9


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 137
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



Дякую. Завтра подивимось, чи зарахували...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burzum
May 12 2005, 22:03
Пост #10


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 137
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



[2005-05-12 20:04:32] Uplink: Packet from 128.104.18.148 failed validation. mad.gif
Що це означає??? Проксі забирає блоки у клієнтів, але не відсилає їх (ну, і не отримує) на днет. В чому справа??? Багато машин даремно коптять, підкажітьexcl.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamagoch
May 13 2005, 08:40
Пост #11


Мультікранчер
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 744
З нами з: 27-September 03
З: Бровари
Користувач №: 18
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Xeon 2690v2 (6x quiet mode), AMD Ryzen 5 3600 (6x no-HT), Intel i5 3rd gen (4x), а також все інше під рукою



(Burzum @ May 12 2005, 10:03 PM)
[2005-05-12 20:04:32] Uplink: Packet from 128.104.18.148 failed validation. mad.gif

зачем разбираться, поменяй аплинка smile.gif


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burzum
May 13 2005, 14:12
Пост #12


D.NET'чик
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 137
З нами з: 27-April 05
З: Вінниця-Kиїв-Львів
Користувач №: 106
Стать: Чол
Парк машин:
Майже 0 ГГц



Прошу вибачення за тон, громадяни аксакали (?саксаули?), але хочеться матюкатись. Говоримо про популяризацію розподілених обчислень в Україні, а новоприбулому ніхто не хоче нормально пояснити в якому саме місці у нього криві руки. Який аплінк? Змінити айпі сервера, до якого конектиться мій проксі? Не допомагає, перебрав усі! Щось інше? То поясніть не двома словамиexcl.gif Я б міг додатково в ім"я рідної неньки України видавати тисячу-дві блоків в RC5, якби нарешті запрацював проксі! Допоможіть же!
Далі. Про проект я дізнався не завдяки ваший пропаганді - це мінус, хоча й дуже маленький, але зайшовши на сайт команди, побачив, що він давно не оновлювався (стосується хоча б статистики), багато лінків не працює, реєстрація описана для RC5-64, який вже давно закінчився тощо. Все це справило враження мертвого проекту і мертвої команди. А яке враження буде у інших новоприбулих, якщо вони десь зустрінуть нашу листівку, статтю, чи й бігборд? Ще гірше, бо їх ЗАПРОСИЛИ, але потім дуже погано зустріли!
Питання собі: а що я можу зробити для команди? dry.gif Здається, небагато... Можу написати кілька агітстатей, спробувати намалювати якийсь логотип (над цим зараз і працюю), роздрукувати тисячу листівок і розклеїти (мабуть, цим і займусь). А як же громадяни, які започаткували команду, сайт? Так, може не вистачати часу, сил... більш не знаю чого... А, може, лінь? А, може, вже й не віримо в нашу справу? Клієнти автоматично рахують і конектяться, а ми лише щодня насолоджуємось статистикою... А сайт підправити?
Вибачте за такий тон, нікого не хотів образити, просто щодоби ми втрачаємо кілька тисяч моїх непорахованих блоків, проксі мене сильно дістав, от я й перейменувався (див. стат.) і накатав таку от промову. Чекаю реакції.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
May 13 2005, 16:00
Пост #13


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 693
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



Перед тим як матюкатись, треба спробувати самому розібратись. Або, як сказав один: "Чтобы правильно задать вопрос нужно знать больше половины ответа". З одного лише рядка лога важко розібратися в твоїй проблемі. В мене, наприклад, зараз нема під рукою проксі, та ще й зі схожими проблемами, щоб встановити діагноз. Тож треба знати спосіб підключення до Мережі (канал, ...-проксі, фаервол тощо), чи постійно це трапляється (іноді і на ДНеті бувають проблеми), чи не пов"язане це бува з великою завантаженістю твого каналу (кілька годин тому в мене самого клієнт не зміг взяти свіжого сіна, хоча тільки-но злив готове молоко
[May 13 10:45:16 UTC] RC5-72: Retrieved 5 packets (5.00 stats units) from server.
[May 13 10:45:23 UTC] FetchOGR-P2::Unable to receive acknowledgement. (0.168)
[May 13 10:45:23 UTC] Network update is currently not available.
. Наступний сеанс пройшов нормально.) тощо. Потрібно більше інформації. А ясновидців тут я за весь час не бачив. Хіба що тільки Tamagoch. wink.gif

Стосовно сайту я з тобою цілком погоджуся. Ситуація дійсно виглядає не кращим чином. З досить об"єктивних причин - дехто вже не приймає участі у проекті, дехто просто змінив роботу-посаду-сімейний_стан і вже не має того вільного часу, що був раніше, для ведення сайту-новин-форуму-..., а передати справу немає кому. Хоча це і не виправдовує запущений стан сайту. Тож, якщо ти хочеш чи можеш допомогти - підхопи своїми молодими дужими руками хоч щось із ослаблих рук місцевих аксакалів. wink.gif


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamagoch
May 16 2005, 07:39
Пост #14


Мультікранчер
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 744
З нами з: 27-September 03
З: Бровари
Користувач №: 18
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Xeon 2690v2 (6x quiet mode), AMD Ryzen 5 3600 (6x no-HT), Intel i5 3rd gen (4x), а також все інше під рукою



(Burzum @ May 13 2005, 02:12 PM)
Прошу вибачення за тон, громадяни аксакали (?саксаули?), але хочеться матюкатись. Говоримо про популяризацію розподілених обчислень в Україні, а новоприбулому ніхто не хоче нормально пояснити в якому саме місці у нього криві руки. Який аплінк? Змінити айпі сервера, до якого конектиться мій проксі? Не допомагає, перебрав усі! Щось інше? То поясніть не двома словамиexcl.gif Я б міг додатково в ім"я рідної неньки України видавати тисячу-дві блоків в RC5, якби нарешті запрацював проксі! Допоможіть же!

саксаули від слова suxx? smile.gif
якщо на різних серверах такий суксь, то це може бути пов'язано з конфігурацією мережі, проксі чи "прикордонного" роутера - блокований порт в один бік (до тебе), тому валідація не проходить... з'ясуй це якимось чином

(Burzum @ May 13 2005, 02:12 PM)
Далі. Про проект я дізнався не завдяки ваший пропаганді - це мінус, хоча й дуже маленький, але зайшовши на сайт команди, побачив, що він давно не оновлювався (стосується хоча б статистики), багато лінків не працює, реєстрація описана для RC5-64, який вже давно закінчився тощо. Все це справило враження мертвого проекту і мертвої команди. А яке враження буде у інших новоприбулих, якщо вони десь зустрінуть нашу листівку, статтю, чи й бігборд? Ще гірше, бо їх ЗАПРОСИЛИ, але потім дуже погано зустріли!

згоден, навкруги суцільний автопілот... зізнаюся, власне я RC5 вже біля року не займаюся, тому невдовзі маю покинути Ukraine Top-20

(Burzum @ May 13 2005, 02:12 PM)
Питання собі: а що я можу зробити для команди?  dry.gif  Здається, небагато... Можу написати кілька агітстатей, спробувати намалювати якийсь логотип (над цим зараз і працюю), роздрукувати тисячу листівок і розклеїти (мабуть, цим і займусь). А як же громадяни, які започаткували команду, сайт? Так, може не вистачати часу, сил... більш не знаю чого... А, може, лінь? А, може, вже й не віримо в нашу справу? Клієнти автоматично рахують і конектяться, а ми лише щодня насолоджуємось статистикою... А сайт підправити?

мабуть нам потрібен план розвитку розподілених обчислень в Україні затверджений Кабміном, щоб почати ворушитись biggrin.gif бо ентузіазм - річ якась тимчасова та не дуже тривала, а ще й зовсім некоординована в нашому випадку

(Burzum @ May 13 2005, 02:12 PM)
Вибачте за такий тон, нікого не хотів образити, просто щодоби ми втрачаємо кілька тисяч моїх непорахованих блоків, проксі мене сильно дістав, от я й перейменувався (див. стат.) і накатав таку от промову. Чекаю реакції.

інколи треба полаятись, щоб когось зрушити з місця... мене трохи зрушив, дякую wink.gif


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamagoch
May 16 2005, 07:41
Пост #15


Мультікранчер
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 744
З нами з: 27-September 03
З: Бровари
Користувач №: 18
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Xeon 2690v2 (6x quiet mode), AMD Ryzen 5 3600 (6x no-HT), Intel i5 3rd gen (4x), а також все інше під рукою



(Paul B.Atton @ May 13 2005, 04:00 PM)
Потрібно більше інформації. А ясновидців тут я за весь час не бачив. Хіба що тільки Tamagoch. wink.gif

а чим це я вже відзначився? blink.gif


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Сторінки V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 29th March 2024 - 01:57

Invision Power Board v1.3.3 © 1996 IPS, Inc.