Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Обсуждение железа
pvtt
Feb 26 2011, 01:14
Пост #1


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



я тут глянув на очки отримані які обраховуються на Пентіум4 /моєму/
виходить від того , що він тужиться близько 9год/завдання користі в очках нема ніякої
найбільше було отримано всього 50 оч/завдання в той же час другий комп з семпрон /аслонх2/ і швидше рахує і більше очок отримує.

Так чи є смисл ганяти П4 по 9год./завдання ....

чи близько на горизонті бульдозери, або 1090Т по 200дол. так як висновок п4 "выкрасить да выбросить"


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
22 Сторінки V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(15 - 29)
omega.zp
Mar 8 2011, 09:39
Пост #16


Anquietas
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 673
З нами з: 11-December 10
З: ON, Toronto
Користувач №: 1 553
Стать: Чол



Radeon HD 6990 представлен официально

Пока весеннее солнце и перенос выходных дней на начало недели скрадывают у россиян ощущение времени, западная пресса активно отчитывается об анонсе видеокарты Radeon HD 6990, который состоялся сегодня. С характеристиками новинки мы уже знакомы, поэтому сейчас имеет смысл лишь освежить их в памяти.

Размещённые на одной печатной плате видеочипы класса Cayman имеют по 1536 потоковых процессоров и 96 текстурных блоков, используют 256-битную шину, которая соединяет каждый из видеочипов с 2 Гб памяти типа GDDR5. Заметим, что расположенные по обе стороны печатной платы микросхемы памяти рассчитаны на работу на частоте не более 5 ГГц QDR, поэтому особого запаса по разгону памяти не предусмотрено. Возможно, именно поэтому даже в "разогнанной" версии BIOS частоты видеокарты повышаются с 830/5000 до 880/5000 МГц - то есть, память в разгоне не участвует. Напряжение на ядре при переходе на вторую микросхему BIOS повышается с 1.12 до 1.175 В, а расчётный уровень энергопотребления - с 375 до 450 Вт. Система охлаждения Radeon HD 6990, по заверениям инженеров AMD, рассчитана даже на более серьёзные нагрузки.



Важно отметить, что технология динамического управления энергопотреблением PowerTune при достижении некоторых предельных показателей может снижать частоту видеочипа, минимизируя риск перегрева. Необходимо лишь помнить, что в положении переключателя BIOS "1" (соответствует разгону) эта технология перестаёт работать, и всю ответственность за возможные последствия разгона несёт сам пользователь. Питание видеокарта получает от двух восьмиштырьковых разъёмов.



Система охлаждения видеокарты конструктивно поделена на две независимые части: каждый видеочип оснащается своим радиатором с испарительной камерой в основании. Между ними расположен центральный вентилятор. Таким образом, половина тепловой энергии отводится с нагретым воздухом за пределы системного блока, а половина отводится обратно в системный блок. Для повышения эффективности отвода тепла от видеочипов AMD использует особую термопасту с эффектом фазового перехода, поэтому самостоятельная замена термоинтерфейса способна снизить эффективность охлаждения - любители разбирать видеокарты должны об этом помнить.

Если говорить о быстродействии Radeon HD 6990, то связка из двух Radeon HD 6970 окажется не худшей альтернативой "самой быстрой одиночной видеокарте на планете". О связке из двух GeForce GTX 580 или двух GeForce GTX 570 и говорить нечего - любая из этих комбинаций оказывается быстрее новинки AMD, и нет оснований полагать, что готовящаяся к анонсу GeForce GTX 590 не закрепит эту расстановку сил. В качестве рекомендованной цены Radeon HD 6990 выбрана отметка "$699", но продажи видеокарты начнутся несколько позже.


--------------------




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 8 2011, 10:45
Пост #17


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



pvtt,

в дійсності показник GFLOPS повністю обчислювальний і не залежить від бенчмарку. Так само, як Texture Fillrate або Pixel Fillrate на малюнку GPU-Z вище. GFLOPS, який повідомляє BOINC - це теоретичний максимум; реальні гігафлопси, звичайно, дещо менші.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Mar 8 2011, 13:15
Пост #18


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(x3mEn @ Mar 8 2011, 10:45) *

pvtt,

в дійсності показник GFLOPS повністю обчислювальний і не залежить від бенчмарку. Так само, як Texture Fillrate або Pixel Fillrate на малюнку GPU-Z вище. GFLOPS, який повідомляє BOINC - це теоретичний максимум; реальні гігафлопси, звичайно, дещо менші.


а обчислються GFLOPS не по характеристиках заліза? і теоретичний максимум від нього не залежить?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 8 2011, 17:04
Пост #19


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



(pvtt @ Mar 8 2011, 13:15) *

(x3mEn @ Mar 8 2011, 10:45) *

pvtt,

в дійсності показник GFLOPS повністю обчислювальний і не залежить від бенчмарку. Так само, як Texture Fillrate або Pixel Fillrate на малюнку GPU-Z вище. GFLOPS, який повідомляє BOINC - це теоретичний максимум; реальні гігафлопси, звичайно, дещо менші.


а обчислються GFLOPS не по характеристиках заліза? і теоретичний максимум від нього не залежить?

Питання було таке:

Radeon HD 5570 1 ГБ GDDR2 Asus (EAH5570 SILENT/DI/1GD2); PCI-E; радиатор; 650 МГц; 1600 МГц; 128 бит (скорее всего опечатка, у неё реально 800 МГц) - 640 GFLOPS по тесту боинка
Radeon HD 5570 1 ГБ GDDR3 PowerColor (AX5570 1GBD3-H); PCI-E; кулер; 650 МГц; 1600 МГц; 128 бит - 520-560 GFLOPS
первая карточка показывает 640 GFLOPS, вторая - 520 в винде и 560 в линухе 64. Как так?

Відповідь очевидна:
Реальна частота першої карти - 800MHz, а не 650 MHz.
Адже 640 GFLOPS / 800 MHz * 650 MHz = 520 GFLOPS
Саме стільки GFLOPS показала друга карта на частоті 650 MHz.
560 GFLOPS в лінукс 64 ця карта могла показати тільки на частоті 700 MHz:
560 GFLOPS / 520 GFLOPS * 650 MHz = 700 MHz.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Mar 8 2011, 22:32
Пост #20


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



x3mEn
я свою думку приводив для однакового заліза, а якщо в одної карти частота явно більша за другу то тут і рахувати нема що.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 8 2011, 22:42
Пост #21


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



(pvtt @ Mar 8 2011, 22:32) *

x3mEn
я свою думку приводив для однакового заліза, а якщо в одної карти частота явно більша за другу то тут і рахувати нема що.

Однакове залізо на однакових частотах покаже однаковий GFLOPS peak.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smilesvua
Mar 8 2011, 23:32
Пост #22


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 876
З нами з: 5-January 11
З: Львов
Користувач №: 1 573
Стать: Чол
Парк машин:
Core i7 2600K@4.5/32gb/HD7950@1000 + MBP 13" 2015.



Нет, не одинаковый. Небольшой разлет все равно есть. В случае теста процессора около 3%. Запуск происходит однаковым скриптом в автозагрузке. Частоты фиксированы.


--------------------
Все будет хорошо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 9 2011, 00:05
Пост #23


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



smilesvua,
мова йшла про відеокарту і GFLOPS, які показує BOINC нібито після бенчмарку. Хоча в дійсності ніякого тестування відеокарти не відбувається, величина GFLOPS для відеокарти вираховується чисто теоретично, виходячи із кількості шейдерів і їх частоти.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Mar 9 2011, 00:18
Пост #24


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(x3mEn @ Mar 8 2011, 22:42) *

(pvtt @ Mar 8 2011, 22:32) *

x3mEn
я свою думку приводив для однакового заліза, а якщо в одної карти частота явно більша за другу то тут і рахувати нема що.

Однакове залізо на однакових частотах покаже однаковий GFLOPS peak.


щоб говорити про однаковий результат однакового заліза потрібно провести спочатку тест цього однакового заліза і чим більше однакових карт в ньому прийме участь тим точніше можна побачити який "розброз" параметрів в цього однакового заліза
правільно в 100 Гфлоп. не буде , але +/- 0.... 1...2...чи 50....покаже , а з цього можна і вирахувати і середній показник ну наприклад на партію карток.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 9 2011, 10:34
Пост #25


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



pvtt,
ще раз повторюю, мова йшла про відеокарту і саме показник GFLOPS, що вказується у BOINC.
GFLOPS відеокарти - це не результат бенчмарку, а цілком теоретично обрахований показник.
Якщо є бажання мені заперечити, запусти бенчмарк 10 разів і покажи, що показник GFLOPS відеокарти змінюється від марку до марку.
Та цього не станеться, я впевнений. Хоча б тому, що
а) тест називається "Тест продуктивності процесора" або "CPU benchmark"
б) тест вимірює MIPS (Whetstone) і MIPS (Dhrystone) per CPU, а не для GPU
А от значення MIPS (Whetstone) і MIPS (Dhrystone) per CPU від запуску до запуску можуть мінятися, це правда.
Саме тому, що ці показники - дійсно результат бенчмарку.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vitalidze1
Mar 9 2011, 10:49
Пост #26


ЮЗЕР
********

Група: Moderators
Повідомлень: 1 382
З нами з: 17-May 09
З: Вінниця
Користувач №: 1 029
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
~15-20 компліхтерів.



Що мене в 6990 здивувало, так це енергоспоживання, вкупі з з розігнаним 920, система жере 700Вт ffuuuuu.png Читати тут


--------------------


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 9 2011, 10:52
Пост #27


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



vitalidze1,
600 із 700Вт розсіюються у вигляді звуку,
все інше - теплом! ))))


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bel
Mar 9 2011, 12:25
Пост #28


Мега ранчер
********

Група: Moderators
Повідомлень: 1 301
З нами з: 3-September 10
Користувач №: 1 476
Стать: Чол



Обзоры RadeonHD6990 rtfm.gif rolleyes.gif
Мда, думаю gtx590 будет покруче детища амдsad.gif
Русские обзоры
3dnews.ru
ixbt.com
pcoverlook.com
overclockers.ru
u-sm.ru
Забугорные обзоры
anandtech.com
hothardware.com
techreport.com
guru3d.com
tomshardware.com
pcper.com
hexus.net
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Mar 9 2011, 12:37
Пост #29


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(x3mEn @ Mar 9 2011, 10:34) *

pvtt,
ще раз повторюю, мова йшла про відеокарту і саме показник GFLOPS, що вказується у BOINC.
GFLOPS відеокарти - це не результат бенчмарку, а цілком теоретично обрахований показник.
Якщо є бажання мені заперечити, запусти бенчмарк 10 разів і покажи, що показник GFLOPS відеокарти змінюється від марку до марку.
Та цього не станеться, я впевнений. Хоча б тому, що
а) тест називається "Тест продуктивності процесора" або "CPU benchmark"
б) тест вимірює MIPS (Whetstone) і MIPS (Dhrystone) per CPU, а не для GPU
А от значення MIPS (Whetstone) і MIPS (Dhrystone) per CPU від запуску до запуску можуть мінятися, це правда.
Саме тому, що ці показники - дійсно результат бенчмарку.


на скільки я пам'ятаю мова йшла про 2 відеокарти "однакових у в сьому"
якщо ганяти в тестах одну і ту саму карту то логічно , що показники будуть ті ж самі.
я не хочу Тобі заперечити я привів своє бачення чому може бути так.
тепер таке запитання чому люди які займаються розгоном перепробують декілька і більше одиниці процесорів , щоб досягти того рівня який вони задумали?
відповідь думаю очевидна шукають екземпляр з найкращими тех. характеристиками.
далі чому виробники спочатку виводять на ринок не всі моделі процесорів чи відео карт і т.д.?
відповідь думаю тоже очевидна йде "просів" чіпів по тех.показниках і поки не назбирається достатня кількість з кращими чи гіршими від заявлених в еталоні щоб вивести на ринок як старші моделі чи молодші
ця ж радеон 6990 чому вийшла вчора знов ж таки слідуючи мому баченню чекали накопичення відібраних чіпів які б в парах що як найменше відрізнялись один від другого , щоб в достатній кількості вивести на ринок.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
x3mEn
Mar 9 2011, 12:46
Пост #30


snow catcher
*********

Група: Moderators
Повідомлень: 2 225
З нами з: 4-August 07
Користувач №: 563
Стать: Чол
Free-DC_CPID



на скільки я пам'ятаю мова йшла про 2 відеокарти "однакових у в сьому"

Те, що відеокарти однакові - це було тільки припущення.
Опираючись на конкретні розрахунки, я показав, що припущення невірне, а саме що
Radeon HD 5570 1 ГБ GDDR2 Asus (EAH5570 SILENT/DI/1GD2); PCI-E; радиатор; 650 МГц; 1600 МГц; 128 бит (скорее всего опечатка, у неё реально 800 МГц)

дійсно працює на частоті 800, а не 650.


--------------------

(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

22 Сторінки V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 28th March 2024 - 10:24

Invision Power Board v1.3.3 © 1996 IPS, Inc.