Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Кондиционер (сплит), помощь в выборе
Alien
Feb 10 2011, 19:19
Пост #1


Разработчик MolDynGrid
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 584
З нами з: 7-October 07
Користувач №: 594
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600 2.4@3.0GHz\Asus p5kc\8Gb\8600GT\2 SATA: Sams 500Gb+ 500Gb + Seagate 400Gb



Коллеги, помогите выбрать кондиционер домой.
Комната 16 квадратов, сторона несолнечная, на окнах жалюзи, дом кирпичный.
Летом несильно уж жарко, но прошлым было пекло.

Знаю, что они подразделяются по мощности 7,9,12
Я думаю мне хватит 7-ки максимум 9ки.

Посоветуйте модель и мастеров\организацию для установки, в идеале хотел бы вложить в 500 уе, но присмотрел себе кондиционер Panasonic CS/CU-PA09KKD
http://www.artcool.com.ua/house/split/panasonic.html он стоит 470 уе + еще ж работа где-то 100, получается немало..
или Mitsubishi Heavy SRK20HG http://www.artcool.com.ua/house/split/MitsubishiHevy/HG.html


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
9 Сторінки V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(30 - 44)
pvtt
Feb 12 2011, 15:41
Пост #31


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



на пробачають учасники форума які хочуть вибрати кондиціонер , мої коментарі, вони більше відносяться до того як маркетологи фірм продають давно винайдений велосипед по нових цінах і так в більшості начебто нових продуктах і ні в якому разі не стосуються самого вибору , так як, людина вибере те , що рахує за потрібним.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smilesvua
Feb 12 2011, 15:43
Пост #32


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 876
З нами з: 5-January 11
З: Львов
Користувач №: 1 573
Стать: Чол
Парк машин:
Core i7 2600K@4.5/32gb/HD7950@1000 + MBP 13" 2015.



Разница в еффективности получается в результате оптимизации конструкии (более высокий кпд копмпрессора, более продуманная конструкция и алгоритмы работы). Простой пример: на серверной меняли недавно кндиционер. 7,1 квт холода. Стоял китаец мидея, потом поставили митсубиши хеви, разница в габаритах наружного теплообменника в полтора раза при одинаковой мощности (у мисту больше). Постребляемый ток стал меньше на 4 А. Общая температура снизилась.


--------------------
Все будет хорошо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 15:47
Пост #33


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(smilesvua @ Feb 12 2011, 15:43) *

Разница в еффективности получается в результате оптимизации конструкии (более высокий кпд копмпрессора, более продуманная конструкция и алгоритмы работы)


це довід на декілька процентів,а не в два рази


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alien
Feb 12 2011, 15:49
Пост #34


Разработчик MolDynGrid
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 584
З нами з: 7-October 07
Користувач №: 594
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600 2.4@3.0GHz\Asus p5kc\8Gb\8600GT\2 SATA: Sams 500Gb+ 500Gb + Seagate 400Gb



pvtt, я не совсем понял, что ты хотел сказать, но smilesvua меня переубедил и я скорее всего экономить уже не буде, куплю инверторный.
придется голодать правда, но кондиционер не видяха, которую я буду менять через года 2, он останется на очень долго и уже готов переплатить.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 16:10
Пост #35


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(Alien @ Feb 12 2011, 15:49) *

pvtt, я не совсем понял, что ты хотел сказать, но smilesvua меня переубедил и я скорее всего экономить уже не буде, куплю инверторный.
придется голодать правда, но кондиционер не видяха, которую я буду менять через года 2, он останется на очень долго и уже готов переплатить.


я хотів сказати що Ти сам своїм розумом вибереш те що вважаєш підійде саме тобі. а поради других людей це накопичення цінної інформації.
сам факт кондиціювання крім кондиціонера включає і інші які напряму пов'язані з ним , а це
товщина та матеріал стін , стелі які будуть поглинати холод і накопичувати , чи будуть двері більшості часу постійно закриті чи в більшості відкриті , герметизація вікон тобто різних щілин іт.п. розміщення датчика температури / вибрати експериментально/ щоб реагував точно на зміни температури , розміщення внутрішнього блоку , щоб кондиціонував а не перекачував холодне повітря а звідси в одного простий кондиціонер ефективно працює , а інший поставив дорожчий і не справляється.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smilesvua
Feb 12 2011, 16:23
Пост #36


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 876
З нами з: 5-January 11
З: Львов
Користувач №: 1 573
Стать: Чол
Парк машин:
Core i7 2600K@4.5/32gb/HD7950@1000 + MBP 13" 2015.



pvtt, есть разница между кондицинер недостаточно мощный и не эффективный. Ты же не будешь утверждать разница в эффективности между мотором ВАЗ и мотором к примеру Ranault несколько процентов? Сам факт смены на инверторное управлние дает порядка 20% разницы. Все таки запуск и остановка компрессора это енергоемкий процесс.


--------------------
Все будет хорошо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alien
Feb 12 2011, 16:30
Пост #37


Разработчик MolDynGrid
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 584
З нами з: 7-October 07
Користувач №: 594
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600 2.4@3.0GHz\Asus p5kc\8Gb\8600GT\2 SATA: Sams 500Gb+ 500Gb + Seagate 400Gb



а, ну я вважаю, що в мене не все так і погано.
встановлені евровікна, двері відчиняти не планую часто.
загалом, дуже гарні умови для кондиціювання.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 16:39
Пост #38


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(smilesvua @ Feb 12 2011, 16:23) *

pvtt, есть разница между кондицинер недостаточно мощный и не эффективный. Ты же не будешь утверждать разница в эффективности между мотором ВАЗ и мотором к примеру Ranault несколько процентов? Сам факт смены на инверторное управлние дает порядка 20% разницы. Все таки запуск и остановка компрессора это енергоемкий процесс.


я ж писав що різниця в декілька процентів най буде 20% залежно хто міряє і визначає їх, я більше схиляюсь до думки що інверторні призначенні для приміщень де постійно йде підсос воітря із зовні і він працюючи в постійному режимі компенсує його.
на рахунок машин покращення зводиться до як ефективніше спалити суміш тут прогрес, але покажи мені грузовик на 40 т. з двигуном малолітражки фізика є фізика.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 16:45
Пост #39


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(Alien @ Feb 12 2011, 16:30) *

а, ну я вважаю, що в мене не все так і погано.
встановлені евровікна, двері відчиняти не планую часто.
загалом, дуже гарні умови для кондиціювання.


і ще врахуй режим роботи це літо постійно чи літо + /- 1 місяць , або навіт режим декілька годин в день включив на 30хв . температуру збило і насолоджуйся n-кількість годин комфортом чи є смисл від економії переплачених 200дол. зрежимом роботи 1 місяць тобі хватить заплатити за +/- кільканацять років електрики не економічного кондиціонера


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smilesvua
Feb 12 2011, 16:56
Пост #40


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 876
З нами з: 5-January 11
З: Львов
Користувач №: 1 573
Стать: Чол
Парк машин:
Core i7 2600K@4.5/32gb/HD7950@1000 + MBP 13" 2015.



pvtt у Вас есть кондицинер? Впрочем не зависимо от этого подсос свежего воздуха в помещение должен быть обязательно. Преимущество инверторного в том что у него кроме режима работы на полной мощности есть несколько промежуточных. Обычный работает грубо говоря в режиме "пульсаций", т.е. включился на полную мощность-выключился. Он не умеет подстраивать свою мощность под текущие потребности. На выходе мы имеем периодический холодный сквозняк, который будет дуть на людей находящихся в помещении. По поводу эффективности есть такой параметр COP, он означает соотношение между затраченной энергие и тепловой эенергией которая была перемещена. Хотя согласен что 100-200 ватт разницы в данном случае можно и не учитывать.


--------------------
Все будет хорошо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 17:15
Пост #41


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(smilesvua @ Feb 12 2011, 16:56) *

pvtt у Вас есть кондицинер? Впрочем не зависимо от этого подсос свежего воздуха в помещение должен быть обязательно. Преимущество инверторного в том что у него кроме режима работы на полной мощности есть несколько промежуточных. Обычный работает грубо говоря в режиме "пульсаций", т.е. включился на полную мощность-выключился. Он не умеет подстраивать свою мощность под текущие потребности. На выходе мы имеем периодический холодный сквозняк, который будет дуть на людей находящихся в помещении. По поводу эффективности есть такой параметр COP, он означает соотношение между затраченной энергие и тепловой эенергией которая была перемещена. Хотя согласен что 100-200 ватт разницы в данном случае можно и не учитывать.


кондиціонер навіть не планую ставити у зв'зку його не потрібності , за літній період максимум 2 тижні в квартирі не комфортні умови , якщо діло піде до глобального потепління це інший варіант.
яке відношення має наявність чи ні кондиціонера до принципу його роботи?
як це не вміє , а час роботи компресора
на рахунок холодного протягу він є що в одного що в другого просто мала швидкість повітряного потоку


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smilesvua
Feb 12 2011, 18:00
Пост #42


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 876
З нами з: 5-January 11
З: Львов
Користувач №: 1 573
Стать: Чол
Парк машин:
Core i7 2600K@4.5/32gb/HD7950@1000 + MBP 13" 2015.



Собственно в этом и проблема. У неиверторных разница в крайних точках до 10 градусов при одинаковой скорости воздуха, а у инверторных температура стабильная. У алюминивыех теплообменников слишком маленькая теплоемкость чтобы эти броски сгладить, а помещение слишком маленькое чтобы компенсировать это за счет обьема воздуха в помещении.


--------------------
Все будет хорошо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 18:10
Пост #43


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



(smilesvua @ Feb 12 2011, 18:00) *

Собственно в этом и проблема. У неиверторных разница в крайних точках до 10 градусов при одинаковой скорости воздуха, а у инверторных температура стабильная. У алюминивыех теплообменников слишком маленькая теплоемкость чтобы эти броски сгладить, а помещение слишком маленькое чтобы компенсировать это за счет обьема воздуха в помещении.


проблема в тому що я не користуюсь кондиціонером чи в крайніх точках з різницею в 10град.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReMMeR
Feb 12 2011, 18:25
Пост #44


----===[ oO ]===----
*********

Група: Team member
Повідомлень: 3 087
З нами з: 20-October 05
З: Quake arena
Користувач №: 135
Стать: Чол
Free-DC_CPID



На выходе мы имеем периодический холодный сквозняк, который будет дуть на людей находящихся в помещении.

И это даже важнее чем 20% экономии электроэнергии. Проверено на личном опыте. ( Простудой в августе. )




--------------------
(Show/Hide)

# Open Door, So I Walk Inside ...


echo 'tuk tuk' > /dev/buben




RC5-72:


OGR-25:


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pvtt
Feb 12 2011, 18:52
Пост #45


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 330
З нами з: 21-January 11
Користувач №: 1 589
Стать: Чол
Парк машин:
2



Я вже в попередніх постах писав що мої коментарі не відносяться до конкретного вибору кондиціонера і допомоги форумчанам вибрати якись варіант .
цікавить сам факт тех. показників та змін які покращують їх роботу і чи вона суттєва ,або чи нею можна знехтувати.
тому якщо коментарі здаються "глупыми" що ж зробиш ...


./ У алюминивыех теплообменников слишком маленькая теплоемкость/

сама назва алюмінєвий теплообмінник характеризує і спосіб використання проводити тепло , алюміній з цим добре справляється, може в когось на процах стоять чугунні радіатори ?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Сторінки V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 18th April 2024 - 13:08

Invision Power Board v1.3.3 © 1996 IPS, Inc.