Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Як усе починалось, Особисті історії участі в Folding@Home
romko
Oct 11 2005, 16:31
Пост #1


стааарий кранчер
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 538
З нами з: 30-September 05
З: далеко
Користувач №: 128
Стать: Чол
Парк машин:
1 Core i5-520M@2400 MHz, 2048 MB DDR3@667 MHzПрошу всіх учасників проекту Folding@Home, теперішніх і колишніх, особливо з команди України, поділитися спогадами про те, як і коли вони знайшли даний проект, чому вирішили приймати в ньому участь, чому відмовились від подальшої участі.

Така от буде колективна історія команди smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
10 Сторінки V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(1 - 14)
romko
Oct 11 2005, 17:32
Пост #2


стааарий кранчер
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 538
З нами з: 30-September 05
З: далеко
Користувач №: 128
Стать: Чол
Парк машин:
1 Core i5-520M@2400 MHz, 2048 MB DDR3@667 MHzДумаю, мені, як ініціатору даної теми, треба й почати smile.gif

Я зацікавився розподіленими обчисленнями десь у 2002 році, після того, як мій робочий комп кілька місяців цілодобово підбирав пароль до якогось вордівського файлу за дорученням боса. Після того, як підбір закінчився (безрезультатно), я подумав: "А чи не використати зайву обчислювану потужність мого комп'ютера з більшою користю для людства?".

Єдиний проект, про який я чув на той час, був distributed.net. Отже, до нього я й приєднався і успішно рахував OGR-25 та RC-64. Зручно було те, що клієнт був добре оптимізований під різні типи процесорів, була гарна статистика, яка велась по командах і країнах, і яку було цікаво читати smile.gif. Але пройшло кілька місяців, і в один прекрасний день RC-64 успішно завершився, OGR-25 тривав, але якось в'яло, не було азарту пошуку - занадто абстрактна мета проекту і відсутність грошової винагороди. smile.gif

Отже, я вирішив пошукати інший проект. Майже відразу знайшов Folding@Home, і він здався мені цікавим завдяки своїй благородній меті - дослідити згортання білків, зробити результати вільно доступними для широкого загалу, щоб таким чином боротися з важкими хворобами. Поставив я клієнта, запустив обчислення, і тут виявилось, що при перезавантаженні комп'ютера результати втрачаються, клієнт нестабільний. Оскільки я тоді програмував, і операційною системою була Win98, то перезавантаження траплялись часто. Тому після 1 повністю і 2 частково обрахованих завдань я участь в Folding@Home припинив.

Після цього я знайшов для себе prime.net, і з літа 2002 протягом 2 років спокійно і безпроблемно аналізував надвеликі числа Mersenne на предмет того, прості вони чи ні. Підключив і робочий комп, і домашній. Розмір трафіку вкрай малий, порядка 2-3 КБ за раз, аналіз одного числа триває кілька місяців. Мені не подобалось те, що статистика там не дуже розвинена, і клієнт сильно оптимізований під SSE2, і тому перевага була на боці процесорів Intel, до яких я доступу не мав, але оскільки все інше мене влаштовувало, то я й залишався в проекті.

Влітку ж 2004, вже на новій роботі, я не зміг запустити prime на новому компі, бо глючила пам'ять в двоканальному режимі на материнській платі NForce 2 з інтегрованим відео при 100% завантаженні процесора. Було шкода, що непоганий проц (Athlon XP 2500+ Barton) буде ганяти порожні цикли. Я згадав, що в Folding@Home клієнті можна було виставити відсоток завантаження процесора. Тому я викачав новий клієнт, ввів свої дані і запустив. Клієнт виявився набагато стабільніше, не втрачав частково обраховані завдання при перезавантаженні, і при 70% навантаженні на процесор не валив систему і нормально завершував обрахунки. Також в проекту вже була краща статистика і більш активна команда України.

З того часу цей комп в проекті, хоча оскільки я часто буваю у відрядженнях, то він вмикається не так вже й часто, і в основному іншими людьми. Коли я у відрядженні, то використовую в цілодобовому режимі свій робочий Athlon 64 3200+, який дає дуже гарні результати, особливо на завданнях, вартих 600 очок smile.gif Також протягом своєї участі в проекті мені вдавалось підключати до розрахунків комп'ютери своїх колег, на час від кількох днів до кількох місяців. Мій домашній комп на цей час (11.10.2005), Duron 750, все ще зайнятий в Mersenne Prime Search.

На 11.08.2004, коли я поновив свою участь у Folding@Home, я був 22 в команді України з 25 учасників, і мав 35 очок за 3 завдання.

На 11.10.2005, коли я пишу це, я є 2 в команді України з 47 учасників, і маю 37857 очок за 231 завдання.

Наступний!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anthony
Oct 18 2005, 22:34
Пост #3


kранчер
****

Група: New Members
Повідомлень: 81
З нами з: 18-October 05
З: Дніпропетровська
Користувач №: 134
Парк машин:
CPU:Pentium IV 3 GHz HT Memory:1Gb DDRЗдоровеньки були!

Я начинал с SETI@Home
Затем попал на москальский сайт посвещенный распр. вычислениям.
http://distributed.ru
Узнав что в СЕТИ огромная избыточность - решил поменять проэкт.
После долгих раздумий выбирая между ФАХ и ФАД выбрал первый.

Сейчас считаю QMD-workunits (по 450 пойнтов за штуку)

ЗЫ Наконец-то нашел украинский сайт по этой теме rolleyes.gif


--------------------
IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Westaller
Oct 23 2005, 14:35
Пост #4


Трохи обжився
**

Група: New Members
Повідомлень: 26
З нами з: 4-October 05
Користувач №: 131
Парк машин:
как шеф пошлетначиналось все давно, когда еще у меня был AMD k6-266, и считал SETI - товарищу Drorion-у не нравилось, что мощь простаивает smile.gif , и он меня втянул в проэкт. потом, когда узнал, что из-за огромной избыточности в SETI можно было повторно отправить уже посчитанные блоки и получать за них поинты, то перестал считать.
F@H тоже нашел Drorion, но начинал его считать уже на Athlon 1000. а было это примерно в 2001 году. вот с того времени и считаю с небольшими перерывами. потом начал использовать рабочую машину - Celeron 2.4.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
drorion
Oct 23 2005, 22:05
Пост #5


мрію про ферму...
*****

Група: Trusted Members
Повідомлень: 248
З нами з: 4-July 04
Користувач №: 59
Стать: Чол
Парк машин:
i7-2600 Phenom X6 1055 C2D P8400 2.26Я начинал также с SETI@HOME, после того как узнал что есть проекты полезнее начал искать что-то подходящее, даже Пи считал, потом был Folding@home, где я и основал команду 2164 Ukraine.
Как-то меня занесло на буржуйский форум UD в ветку где люди рассказывали что у них родственник, друг, или он сам болен раком. Вообщем, чтиво не для слабонервных (по типу того что есть сейчас на TSC http://forums.overclockers.ru/viewtopic.php?t=27412 ). Т.к. меня очень неустраивал объем юнитов/резалтов в Folding@home форум UD стал последней каплей (весьма весомой) и я перешел в UD. Там был недолго, а дальше FAD где я есть и буду долго, пока он не развалится.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-=Vzhik=-
Nov 29 2005, 21:46
Пост #6


кранчер зі стажем
******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 262
З нами з: 29-June 04
Користувач №: 58
Стать: ЧолМы начинали с md@home, в команде 1С-ников, чем закончилось - уже не помню. Потом уже ушли в FaD, быстренько выскочили на первое место по Украине, долго держали, пока не произошло печальное событие, после этого ферма перешла под Россию.
В F@H начал переводить машины после известия о закрытии ФаД, долго вел борьбу с проксей, не хотела отправлять задачи. Потом резко все заработало, применил свой метод быстрой инсталляции консольного клиента Фолдинга на все машины сети - на все 80 станций раскидал клиента за полдня... И сейчас держу, кажется, 8-е место в украинской команде, выйдя ня предел мощностей.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikelong
Nov 29 2005, 23:48
Пост #7


Тера ранчер
**********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 12 443
З нами з: 19-March 05
Користувач №: 92
Стать: ЧолИстория моя не столь давняя, но всё же:
как-то в марте 2005 (19-го) зашёл в магазин моб. связи,и там под руку подвернулся журнал "твій номер", содержание которого не на много выше уровня спинного мозга. И там в статье о интернете проскользнула буквально фраза : "распределённые вычисления". Приехав домой, сразу полез к гуглю, который в числе первых выкинул ссылку на данный форум. Почитав на главной странице краткие описания проектов решил, что подбирать коды- не мое дело, УД уже был закрыт, остался ФАД. Тем более, что семейные обстоятельства были близки к ФАДовой проблеме...

2 ноября Анализируя проекты,что существуют на данный момент-остановился на фолдинге, т.к. самом близком по смыслу к ФАДу.Что ещё прельстило, так это огромное по сравнению с ФАДом кол-во участников (на тот момент- около 502000)
На данный момент я 24 в команде (из 61-го), 125849-й в мире biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Oasis
Dec 3 2005, 12:19
Пост #8


кранчер з фермою
*******

Група: New Members
Повідомлень: 527
З нами з: 25-August 04
З: Київ.
Користувач №: 63
Стать: Чол
Парк машин:
2xXeon 3,6, 2xXeon 2,66 (24/7), Athlon64 3200 and less...Починав ще в 2000 з SETI@Home, показав друг, сопчатку я взагалы думав що це якийсь еквалайзер для вінампу. Тільки потім мені розповіли що це пошук позаземних форм життя smile.gif. Тоді у мене був К6-2-350 ... Потім була армія smile.gif В 2003 році після апгрейду компьютера і ще деяких подій, вирішив що компьютер напрасно стоїть в куточку і час його чимось зайняти. Спочатку знайшов F@D а ще трохи пізніше F@H і на протязі місяця проводив експерименти, що ж краще. Так як В F@D можна було обчислювати завдання від Раку та СНІД"у та кількість учасників була більше вирішив залишитись у F@D. Тепер з закриттям проекту повернувся до F@H. smile.gif--------------------
ЛЮБОВ ПЕРЕМОЖЕ!!! КОХАЙТЕСЯ!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dmitry Degtyar
Dec 10 2005, 04:30
Пост #9


Соромлюсь щось писати
*

Група: New Members
Повідомлень: 4
З нами з: 5-December 05
З: Pittsburgh
Користувач №: 145
Стать: Чол
Парк машин:
1) AMD Turion 64 ML-34 1.79 GHz, 960 MB of RAM; 2) AMD Athlon XP 2000+, 256 MB of RAM.Привет всем!

Я начал участвовать в программах распределенных вычислений с ноября 2002 года. В то время я был еще студентом и тогда у меня впервые появился свой компьютер (Duron 1100 MHz, 128 RAM), который теперь я мог эксплуатировать, как пожелаю лично на все 100%. Время было преддипломное и даже не помню точно как натолкнулся на тему распределенных вычислений, просто много времени проводил в инете, и видно все дорожки сами привели smile.gif.
Начинал с участия в проекте от grid.org в команде Ukraine RC5. На удивление сегодня даже удалось зайти и просмотреть свою старую статистику smile.gif. Я помню, что меня очень увлекла тогда тема распределенных вычислений и я ударился в поиски других проектов: испытывал свой комп, нагружая вычислениями простых чисел, и мой комп очень обрадовал меня ни разу не дав сбоя; пытался настроить SETI, но так и не добился ничего; и практически сразу с началом участия в grid.org, вступил в ряды добровольцев в F@H, одновременно запуская в работу два клиента. Конечно, это не давало положительных результатов в производительности. И я стал привлекать в проект своих друзей и знакомых smile.gif: запускали UD-клиент на компе соседа по комнате; установили F@H у друга на работе - он тоже в нашей команде сейчас под ником DesKV, но давно уже запустил все (надо будет ему напомнить! smile.gif ).
По началу был в команде России (279). Не помню почему вступил сразу в эту команду. Но до окончания вуза так и оставался в ней.
Позже счастливое студенческое время закончилось smile.gif и пропал доступ в инет. Комп уехал домой, а я начал бродить по свету в поисках работы. Связь с F@H оборвалась практически на год.
Но вот, по счастливому стечению обстоятельств smile.gif, точно и не вспомню, но вроде с мая по июль 2004 года, я провел несколько месяцев дома. И именно с этого времени начинается мое участие в команде Украины (2164).
Жизнь, интересы и стремления, привели к тому, что после короткого периода, сменив работу, снова пришлось отложить все в долгий ящик до ноября 2005.
Сейчас у меня появился новый помощник: ноут на Celeron'е M 380 1.6 GHz c 512 RAM, который работает практически круглые сутки, в какой части мира я бы не находился.
Желаю всем успехов и новых достижений в F@H! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ckopoxod
Jan 9 2006, 14:35
Пост #10


Трохи обжився
**

Група: New Members
Повідомлень: 19
З нами з: 9-January 06
Користувач №: 155
Стать: Чол
Парк машин:
1 AMD64 X2 Dual 3800+Я собственно дебютирую smile.gif
Раньше слышал о таких вот делах. Все думал как нибуть да присоединится. А тут пришел агитатор на Черниговский форум. Ключевыми словамы стало "команда Украины" и "score" smile.gif
Вот и присоединился... Надесюь надолго
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tasiziso
Jan 28 2006, 16:39
Пост #11


Трохи обжився
**

Група: Trusted Members
Повідомлень: 28
З нами з: 24-January 06
Користувач №: 163
Стать: Чол
Парк машин:
1) iMac C2D 2Ghz, 2GB ram - smp, 2) C2D 2Ghz, 2GB ram - smpСидел как-то я летом на лавочке с двумя моими друзьями и вёл задушевные разговоры о науке... Один из нас был химиком и рассказывал нам о полезности сероводорода и как с успехом его применять в универе для поддержания ниастроения... Далее разговор перетёк в узкопрофильное русло и проскочила фраза "распределённые вычсления и SETI". Ещё через инуту я узнал, что мы ищем инопланетян и вспомнил протелескоп Аресибо... Ещё через пару минут вспомнил, что как-то видел по ящику как какой-то бородатый дядька рассказывал как они чего-то там считают, подключают компы по всему миру и скринсейвер сам всё делает. Далее разоговор зашёл в другую сторону и об это я не вспоминал, пока не закончился мой отпуск. Первым делом, пока ехал на работу -вспомнил как назывался проект. Значит сети? Ну чтож, тогда сети... Потом через пару недель Climate Predictor, ибо сети как-то эфемерно и нереально. Найти в 1.4 секунды сигнал... Но климата ждать было жолго и я нашёл клиента для ФАДа. С тех пор основал свою комманду (Chornobyl Children) и вдвоём с другом стали считать. Я подключил к своей машине ещё 3 машины по 2.4 ГГц, товарищ к своей 3.2 поключил ещё одну 3.2. Ближе декабрю вдру узнал, что фад закрывается... Мда... А только вошёл во вкус. Далее надвигающаяся сессия и как обычно - чувство близкой, очень близкой ж..ы, из-за того, что забивал на универ...
Где-то в январе, когда попустило, решил снова попробовать... Зашёл на оверлокеров и поглядел их трёп на эту тему и согласился, что ФАХ перспективен. После того, как запустил на работе и дома - был обрадован, что а фаха прикольная статистика... И теперь я поднимаю комманду Украины =)))


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rilian
Feb 22 2006, 14:24
Пост #12


interstellar
**********

Група: Team member
Повідомлень: 17 340
З нами з: 22-February 06
З: Ванкувер
Користувач №: 184
Стать: НеСкажу
Free-DC_CPID
Парк машин:
ноут и кусок серверахмм.. я бы не сказал что я кранчер со стажем smile.gif

пару лет назад когда у меня был еще пентиум3 500МГц и ужасно плохой и дорогой инет, я прочитал статью на каком-то сайте про распределенные вычисления и как это важно для человечества smile.gif в общем, мой компьютер успешно посчитал одно задание, потом появились проблемы с обновлением заданий и я так и бросил это дело sad.gif
проект был по моделированию климата (Climat Research или вроде этого, я уже не помню) начиная с 1840го года по 2050-й.

Сейчас у меня с интернетом более-менее нормально и у меня свой компьютер на работе с выделенной линией, так что буду его использовать и поднимать рейтинг Украины smile.gif


--------------------
(Show/Hide)

Миссия проекта Help Fight Childhood Cancer (Помоги Победить Детский Рак) - подобрать белки, блокирующие некоторые виды рака. Подключайтесь!
IPB Image
IPB Image

IPB Image

IPB Image
IPB Image

общая статистика: BOINCstats * FreeDC команда: BOINC команда Ukraine

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
swabber
Feb 24 2006, 22:47
Пост #13


Так, я створив профіль!


Група: New Members
Повідомлень: 3
З нами з: 24-February 06
Користувач №: 186
Парк машин:
P IVСюда меня привел Rilian.
Про такие проекты я слышал, но участия в них не принимал до сегодняшнего дня.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yura_H
Feb 25 2006, 15:17
Пост #14


кранчер-новачок
***

Група: Trusted Members
Повідомлень: 51
З нами з: 16-June 05
З: Ужгород
Користувач №: 111
Стать: Чол
Парк машин:
(P4 3.1/1Gb 24*7 + деколи P4 3.1/1Gb) 5/7 9.00-18.00Як бачу, багато хто прийшов сюди с SETI. Я не вийняток smile.gif Побачив в огляді софта скрін-сейвер, вирішив поставит. Так як тоді в мене був 500МГц-овий комп, самі знаєте, яка була швидкість. Потім мені поставили 2.6ГГц-овий, але на той час шукати щось примарне приїлося (іронія). Потім звільнився комп колеги (2.4ГГц), вирішив виправити простій машини. Згадав про розподілені обчислення. Зайшов на distributed.ru, найвдалішим мені здався FAD . На той час вирішив розігнати компи по максимуму (використовую дуже важкі програми). На перепоні став розігрів процесора, та й FAD закрився (начебто відчував, що я рахувати перестану) smile.gif. На цьому форумі дізнався про перехід в F@H. Так як другий комп тепер працює цілодобово (багато чого відчинено, а засинання блокує переферія), то вирішив повернутися до опалення процесорами smile.gif . Вирішальним була можливість керувати навантаженням на процесор, хоча на даний момент обидва працюють на 100% (в TaskManager - 50%).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
viggen
Apr 3 2006, 12:00
Пост #15


Трохи обжився
**

Група: New Members
Повідомлень: 17
З нами з: 3-April 06
З: Simferopol.UA
Користувач №: 202
Стать: Чол
Парк машин:
- Athlon XP 1700+@2020MHz, 512RAM - Intel Pentium !!!m@1030MHz, 256RAMВсем привет!

О распределенных вычислениях слышал давно, даже пытался участвовать в Find-a-Drug - не вышло, клиент за проксей упорно не работал...
Потом на некоторое время об этой теме не вспоминал, пока не наткнулся на forum.modlabs.net на пост об украинской команде F@H. Вот, собственно, я и здесь smile.gif
Каковы мотивы? Первые три пункта из голосования на главной странице сайта команды smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

10 Сторінки V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 - Lo-Fi Версія Поточний час: 22nd October 2018 - 18:01

Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Invision Power Board v1.3.3 © 1996 IPS, Inc.