Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Статистика на Distributed.net
Розподілені обчислення в Україні > Активні проекти розподілених обчислень > Криптографія > RC5
Paul B.Atton
Хтось знає, що за фігня з статом? "Data shown ... 28-Aug-2003 at 23:59 UTC", але Last unit за 27-ме. Схоже, що й omnix-стат таке мовчки з'їв... sad.gif
Daugava
Читай www.rc5.org.ua. Я думаю, що це наслідки боротьби. Окрім того, потвора Децибел про це знає. http://n0cgi.distributed.net/cgi/dnet-fing...gi?user=decibel. Обіцяє розібратися завтра.
Paul B.Atton
(Daugava @ Aug 29 2003, 01:28 PM)
Читай www.rc5.org.ua.

Отже, в нас є надія бути не останніми?! wink.gif Сподіваюсь, в нашій команді хакнутого клієнта не використовували? Хоча б у великих кількостях?
Daugava
Треба подякувати переїзду форуму, який відбувався саме під час початку цієї акції :-)
Paul B.Atton
Процес перерахунку статистики вже досяг 6 вересня. Ми все ще тримаємося 13-го місця. Але на 15-му сидять поляки. Можливо на сьогодні стан речей таки змінився і не нашу користь... sad.gif
Daugava
Вони вже на 14-му, думаю, що поляки зроблять нас до кінця наступного тижня. Але незабаром ми маємо наздогнати кількох наших попередніх кривдників.
Paul B.Atton
(Daugava @ Sep 11 2003, 12:29 PM)
Вони вже на 14-му, думаю, що поляки зроблять нас до кінця наступного тижня. Але незабаром ми маємо наздогнати кількох наших попередніх кривдників.

Таки сталося... Поляки нас обійшли. sad.gif А ми нікого так і не наздогнали! Поки що... wink.gif
Paul B.Atton
За день-два, - в залежності від старанності корівок, що дають молоко нерівномірно wink.gif, - ми наздожемо Ultimate Chaos. А на хвості в нас сидить чергова команда в плащах Team EvangeLista (Macs Rule! :-))

А ще мене непокоїть питання: куди пропадають мої блоки?! mad.gif Через проблеми з конектом (незрозумілого походження) єдиного "зливаючого" клієнта блоки зливаються не дуже регулярно. Але ж зливаються! За останні два дні злив кілька сотень, а у статі вчора було 9 (точно не пам'ятаю, але таке могло бути, якщо не рахувати ~170 пізно ввечері), а сьогодні взагалі 1! ohmy.gif (А коли ж рахувати ті 170?) Якби я зливав за раз кілька тисяч, та ще й взятих кілька тижнів тому, було б зрозуміло - виліз із поточного діапазону, що зараз обробляється сервером. Але ж кількість зовсім не та! sad.gif Чи може таки виліз?
Tamagoch
(Paul B.Atton @ Sep 26 2003, 07:58 AM)
А ще мене непокоїть питання: куди пропадають мої блоки?! mad.gif

аналогично! уже трое суток статистика отображает только 50-70% моей фактической производительности - обидно sad.gif уже не знаю, какому кейсерверу доверять... сейчас попробую с д.нетом пообщаться по этому поводу - надо что-то делатьexcl.gif
Paul B.Atton
Як на мене, приємна новина: ДНет в Participant History перейшов нарешті на блоки замість ключів (чи це я тільки побачив?). Цифри відразу зменшилися. Чи не від цього omnix-стат стоїть?
EXT
За останні два дні злив кілька сотень, а у статі вчора було 9 (точно не пам'ятаю, але таке могло бути, якщо не рахувати ~170 пізно ввечері), а сьогодні взагалі 1! 


Декілка декілька днів тому, спостерігав таку ж картину. У статі, за добу було зараховано 9!!! блоків. Але на наступний день, було дораховано більше ніж було оброблено. Тобто я так розумію повернули борг. tongue.gif
Paul B.Atton
(EXT @ Oct 7 2003, 07:48 AM)
... Тобто я так розумію повернули борг.

Можливо й повернули. Але, мабуть, неуважно спостерігав за поверненням, бо такого непомітив. А зараз вже й не перевіриш, бо логи затерті. Залишається сподіватися на чесність та безглючніть ДНету...
EXT
Paul B.Atton (Posted on Oct 7 2003, 11:21 AM)
А зараз вже й не перевіриш, бо логи затерті.


Скажіть будь-ласка, а як краще рахувати своє молоко?.
Маю на увазі чи можна якимсь чином порахувати скільки молока дає кожна машина, без того, щоб записувати десь на папірцях smile.gif.

І ще одне питання. Я пустив проксі як службу, під ВінХР. Вірю, що він працює.
Видно по клієнтах. Але тепер я не бачу логу який було видно у консольному вікні.Чи можна запускати його ще раз, окремо щоб переглянути, що там робиться, наприклад під час підключення до мережі Інтернет.? rolleyes.gif

Дякую.
Tamagoch
(EXT @ Oct 7 2003, 03:14 PM)
І ще одне питання. Я пустив проксі як службу, під ВінХР. Вірю, що він працює.
Видно по клієнтах. Але тепер я не бачу логу який було видно у консольному вікні.Чи можна запускати його ще раз, окремо щоб переглянути, що там робиться, наприклад під час підключення до мережі Інтернет.? rolleyes.gif

мабуть немає доступу на запис у каталозі для логів чи щось таке:
в мене клієнти під XP не завжди пишуть логи, не можу зрозуміти чому...
Daugava
(EXT @ Oct 7 2003, 04:14 PM)
Видно по клієнтах. Але тепер я не бачу логу який було видно у консольному вікні.Чи можна запускати його ще раз, окремо щоб переглянути, що там робиться, наприклад під час підключення до мережі Інтернет.? rolleyes.gif

Той іні файл, що я давав, мав створювати логи типу pproxyrc57220031008.log в каталозі в якому лежить proxyper.exe. Це виключно логи для слідкування чи працюють клієнти. Для слідкування за консолю треба вказати:
[console]
logfileconsole=console
logfileconsolerotation=daily

Тоді в тебе почнуть створюватися консольні логі вигляду console20031008.log
EXT
Daugava

Так так, Ви мене зрозуміли правильно. Лог спілкування з клієнтами ведеться, а
от логу спілкування персоналпроксі з кейсервером не має, і я не бачу, що він там віддає. чи не віддає. smile.gif

Зараз допишу цю секцію, і думаю що все буде ОК.
Дякую.
Guest_EXT
Другий день не можу взяти свіжого сіна для своїх корівок і віддати пережоване. Останній раз вчора в обід "друга корова з Голландіі" поспілкувалася з моїм клієнтом і все.
Чи можна в іні-клієнта проставити список адрес для підключення, і яких адрес
, а то якось шкода сидіти без роботи sad.gif
Water
У меня прописан
ipaddress=us.v29.distributed.net
никаких проблем с получением блоков не замечено.
Paul B.Atton
[networking]
firewall-type=http
firewall-host=10.1.2.1:3128
keyserver=us.v29.distributed.net:80
autofindkeyserver=no
nofallback=true

І зараз все нормально. Лише іноді трохи лається, але ІМХО через перевантажений канал. А раніше було важко отримати від тої "голаньської корови" щось путнє. smile.gif
EXT
Ура! Працює!
Геть голландських корів!
Хай будуть американські. rolleyes.gif Вони якісь добріші. smile.gif
EXT
хм.. щось я не бачу вчорашньої статистики sad.gif
Знов щось не так на distributed.net.
Tamagoch
(EXT @ Nov 16 2003, 12:19 PM)
хм.. щось я не бачу вчорашньої статистики sad.gif
Знов щось не так на distributed.net.

Децибел виконує перенумерацію команд...
обіцяв, що не надовго, але стат вже працює та ще без поновлень sad.gif
EXT
Будемо сподіватися на те, що скоро зможемо володіти оперативною інформацією щодо свого стату. Просто цікавість заїдає. smile.gif
Paul B.Atton
Хотілося б, бо зараз просто нема доступу до сайту.
The system returned:

    (110) Connection timed out

Чи це тільки мені так "пощастило"?
Daugava
Децибел додає констрейнти поміж "main history tables" та іншими таблицями. Під час цього процесу таблиця команд є залоченою. Замість того, щоб покласти стат, ця потвора щось там хакнула в PHP, щоб відображати всяку фігню під час запитів до командної статистики. Особистий стат доступний.
EXT
Ну от. знову починається. Не бачу 50 порахованих блоків взятих 2 тижні тому і порахованих на машині без доступу в Internet. mad.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.