Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Обговорення роботи форуму
Розподілені обчислення в Україні > Технічні питання > Обговорення роботи форуму
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
nikelong
в "старом" скине была фича: под аватаром было написано у кого какая "ферма".
Это как-то прикрутить можна снова? unsure.gif

кликнул "lo-fi version" - грузануло ло-фай крякозябры. Пришлось ручками выбирать кодировку...

Помню так было на заре зарождения нашего сайта (всмысле,не пинайте мой броузер,ща всё нормально)
nikelong
это глюк или фича: при добавлении в одну ветку форума подряд 2 поста они "склеиваются" в один?
ReMMeR
(nikelong @ Dec 14 2005, 05:03 PM) *
это глюк или фича: при добавлении в одну ветку форума подряд 2 поста они "склеиваются" в один?

а тут не склеило ...
Red Panda THINKs
(nikelong @ Dec 14 2005, 05:03 PM) *

это глюк или фича: при добавлении в одну ветку форума подряд 2 поста они "склеиваются" в один?
Наверное, всё-таки фича.

(ReMMeR @ Dec 14 2005, 06:07 PM) *

(nikelong @ Dec 14 2005, 05:03 PM) *
это глюк или фича: при добавлении в одну ветку форума подряд 2 поста они "склеиваются" в один?

а тут не склеило ...
Похоже, движок ещё учитывает время постингов, чтобы решить, склеивать их или нет. Кстати, сейчас мы это увидим. :)

Удобно. :)
ReMMeR
Добавил галерейки с аватарчиками wink.gif
Diablo Final Fantasy Mortal Kombat Simpsons Smiles Southpark StarCraft ReMMeRsPack
Red Panda THINKs
(ReMMeR @ Dec 22 2005, 02:44 PM) *

Добавил галерейку с аватарчиками ;)
Где?
ReMMeR
(Red Panda THINKs @ Dec 22 2005, 03:04 PM) *

(ReMMeR @ Dec 22 2005, 02:44 PM) *

Добавил галерейку с аватарчиками wink.gif
Где?

My Controls (настройки юзера) - Edit Avatar Settings (слева) - Choose an avatar from one of our galleries - ReMMeRsPack (или Diablo\ Final Fantasy\ Mortal Kombat\ Simpsons\ Smiles\ Southpark\ StarCraft\)

Хоть аватарчики (ReMMeRsPack) не большие (для сетевого чата SeChat), но так вроде ничё, обработаны вручную мной. Может ктото из новых юзеров выберет себе. Бо стандартных мало/нехорошие. Может ёщё каких добавить ?

А теперь ответте на вопрос: в какие 2 игры я играю, и какая альтернативная ОС у меня на компе ? smile.gif
hunter
ReMMeR - подредактируй подпись, а то раздвигает окно и появляеться горизонтальная прокрутка и текст вылазит.
Добавь пробелы в свою формулу FADH.
tyoma
У меня гуд всё выглядит на 1024*768
ReMMeR
Хотите видеть форум (служебная инфа, заголовки итд) на родном языке ?
тогда или ищите Ланг-пак для ИПБ, или переводите это.
Переводить в тэге <value>....</value>. Строки типа <#FORM_LINK#> не трогать.
Если ктото возьмётся - отпишитесь.
hunter
Украинская локализация для 2.1.х http://www.ibresource.ru/db/588/
Paul B.Atton
2 Braindancer: Шеф! Шеф! А коли в нас буде нормальний скін на форумі? І ніби про файли локалізації вже десь було.
Я просто нагадую. Бо з огляду зростання кількості відвідувачів і потенційних членів команди це стає досить актуальним...
braindancer
Дал Реммеру админские права на форуме. Он явно лучше справится с этими задачами smile.gif А то я как премьер-министр, на месяц вперед расписан =)
tit2
Не помішає показати інші теми -- Seti@home і т.д. smile.gif
Paul B.Atton
(tit2 @ Jan 4 2006, 09:46 PM) *

Не помішає показати інші теми -- Seti@home і т.д. smile.gif

Так. Але для цього треба набрати хоч якусь "критичну масу". Бо один-два учасники цілком можуть розміститися і тут у окремій темі.
ReMMeR
Додав українську мову (поставив по дефолту)
та Скін (еко)
Вибрати для себе можна знизу.

пс. Так поперло, що Російську мову також додав. (Как проффесор завещал - 2 оф. языка)
Paul B.Atton
Відверто кажучи, той Еко-скін виглядає гірше, ніж здавалося. Ріже очі горизонтальна коричнева смуга. Та й хотілося б чогось ближчого до колишнього зеленого. Можливо, я занадто старомодний. wink.gif Можна додати ще зелененьких скінів? Можна навіть їх обговорити і залишити найкращі.
А емблема зверху зовсім не доречна! Можна її взагалі прибрати? Не тільки через відсутність зв"язку з командою. На екрані 1280х1024 займає половину площі разом з різними заголовками. А хотілося б бачити власне форум.

Мова - то добре. От тільки не все вийшло перекладено - графіка зі скіну.
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Jan 6 2006, 02:25 PM) *

А емблема зверху зовсім не доречна! Можна її взагалі прибрати? Не тільки через відсутність зв"язку з командою. На екрані 1280х1024 займає половину площі разом з різними заголовками. А хотілося б бачити власне форум.
Мова - то добре. От тільки не все вийшло перекладено - графіка зі скіну.

Що міг з емблемою - зробив ... (я ж ще не гуру в ІПБ)
Нові скіни - давайте лінки - поставлю.
Мова на кнопках - давайте лінки - поставлю. Малювати сам - не буду smile.gif
tit2
Може добавити тему про BONIC.
Там різні проекти і народу з України в команді багато.
tit2
ReMMeR а редагувати свої пости можна unsure.gif
Oasis
Я так думаю, є сенс відкрити гілку BOINC, а там вже всередині команди самі розіб"ють за інтересами та напрямками.

Інформування нашиг друзів та колег з проекту BOINC про відкриття гілки сподіваюсь на себе візьме tit2

ReMMeR
(tit2 @ Jan 6 2006, 06:20 PM) *

ReMMeR а редагувати свої пости можна unsure.gif


Це питання ?
В мене вдавалось таке wink.gif

Приводь народ - і Зразу відкриємо Боніковський розділ у форумі.

пс. Добавил кучу смайлов. Давите на "Показати усі" - там їх ще більше. Может кому то не нравится - говорите - уберём.
1321.gif angry2.gif drinks2.gif drinks.gif devil_2.gif ves001.gif to_become_senile.gif hunter.gif img.gif russian.gif ;.gif val.gif upl.gif offtopic.gif oops.gif dont.gif gam138.gif fool.gif mad2.gif jok.gif censoree.gif bud.gif angry2.gif amo006.gif 1.gif
Paul B.Atton
(ReMMeR @ Jan 9 2006, 01:16 PM) *

(tit2 @ Jan 6 2006, 06:20 PM) *

ReMMeR а редагувати свої пости можна unsure.gif


Це питання ?
В мене вдавалось таке wink.gif

Звичайно ж можна. Треба лише зареєструватися. smile.gif

(ReMMeR @ Jan 9 2006, 01:16 PM) *

пс. Добавил кучу смайлов. Давите на "Показати усі" - там їх ще більше. Может кому то не нравится - говорите - уберём.
1321.gif angry2.gif drinks2.gif drinks.gif devil_2.gif ves001.gif to_become_senile.gif hunter.gif img.gif russian.gif ;.gif val.gif upl.gif offtopic.gif oops.gif dont.gif gam138.gif fool.gif mad2.gif jok.gif censoree.gif bud.gif angry2.gif amo006.gif 1.gif

Схоже на балаган. thumbdown.gif Хоча є й дійсно прикольні. thumbsup.gif
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Jan 11 2006, 06:28 PM) *

Схоже на балаган. thumbdown.gif Хоча є й дійсно прикольні. thumbsup.gif

Ну із загального списку видаляти не буду, але із форми посту можу якісь прибрати. Кажіть які.
Paul B.Atton
(ReMMeR @ Jan 12 2006, 08:16 AM) *

Ну із загального списку видаляти не буду, але із форми посту можу якісь прибрати. Кажіть які.

Мабуть, хотілося б worthy.gif чогось більш серйозного rtfm.gif і спокійного. dont.gif Приблизно, як і було. ;.gif Але, коли вже пішла така drinks2.gif git.gif drinks.gif russian.gif hunter.gif to_become_senile.gif st.gif - хай лишаються, devil_2.gif з ними. upl.gif
tit2
Свободу слова! Геть цензуру! smile.gif
Де тема SkiFа про мед. словник?!! smile.gif

Адмін, відкрий щось на зразок бані (забанені, видалені теми) де буде пояснення різних видалень і надана можливість покараним відстоювати свою позицію.
ReMMeR
(tit2 @ Mar 9 2006, 02:06 PM) *

Свободу слова! Геть цензуру! smile.gif
Де тема SkiFа про мед. словник?!! smile.gif
Адмін, відкрий щось на зразок бані (забанені, видалені теми) де буде пояснення різних видалень і надана можливість покараним відстоювати свою позицію.


Помоєму посратись з матюками і грубими образами можна і в іншому місці, а не на форумі "Української Команди з Розподілених Обчислень".
Мені задовбалось чистити матюки.

Доведи що сильно треба підняти з мертвих ту тему.
tit2
Не треба. А баню тре
nikelong
Помоєму посратись з матюками і грубими образами можна і в іншому місці, а не на форумі "Української Команди з Розподілених Обчислень".

Вот именно. Парни, вы блин забыли где находитесь? Хотите поругатся - ищите другое место. А то сами политики развели этот огонь, а вы его подхватываете.

Мені задовбалось чистити матюки

А я увижу - буду тупо грохать посты. Считайте это предупреждением.
Демократия есть, но не с матюками:
1. в таком количестве.
2. в адрес кого-либо из участников комманды.

Ясно?
Paul B.Atton
А де я можу почитати ту нитку про "словник"? Якщо вона ще десь є... shuffle.gif Пропустив через роботу. to_become_senile.gif
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Jan 6 2006, 02:25 PM) *

Ріже очі горизонтальна коричнева смуга.


Пофіксив - Тепер Зеленена smile.gif
Burzum
Оппа! Пропустив! А що це за "мегакранчер", "кілокранчер".
І чому я "новачок"? )) "АбЫдна!"
За якими параметрами визначається це мега-, кіло- і т. д.?
Rilian
Кол-во постов

Надо РеММера спросить таблицу
Burzum
(Rilian @ Mar 15 2006, 09:35 PM) *

Кол-во постов

Надо РеММера спросить таблицу


biggrin.gif тоді треба писати "кілокомунікабельний кранчер", "мегакомунікабельний крачер" і т. д.
ReMMeR
Шкала такая -
1024    Тера Кранчер
512    Гіга Кранчер
256    Мега Кранчер
128    Кіло Кранчер
64    Кранчер
32    new Кранчер
16    Новачок
0    Випадковий перехожий

Предложения принимаются smile.gif
Tamagoch
може краще буде трохи змінити заголовок та першу назву форумів:
"Розподілені обчислення в Україні"
бо трошки не звучить і дещо некоректно, як на мене...
Paul B.Atton
Раз така drinks.gif ...
Тоді вже й виправити "Українська Команда з Розподілених Обчислень"...
Tamagoch
(Paul B.Atton @ Mar 31 2006, 08:55 PM) *
Раз така drinks.gif ...
Тоді вже й виправити "Українська Команда з Розподілених Обчислень"...

а було як? чомусь не помітив... blink.gif
Paul B.Atton
Воно зараз так і є. Літера зайва.
Rilian
Разве "З" лишняя?
Paul B.Atton
Так
ReMMeR
скільки ж це виправлять і в скількох місцях ... no.gif huh1.gif sad.gif
Rilian
(Paul B.Atton @ Apr 4 2006, 06:25 PM) *

Так


Почему?
Tamagoch
(Rilian @ Apr 4 2006, 11:04 PM) *
(Paul B.Atton @ Apr 4 2006, 06:25 PM) *
Так

Почему?

какой-то религиозный вопрос получается... мне, например, без этой буквы чего-то не хватает, а объяснить не могу smile.gif
может привлечь опытного лингвиста? idontno.gif
Paul B.Atton
А мені ця літера муляє. Якось воно кострубато звучить.
От тільки лінгвіста знайомого нема... sad.gif
Paul B.Atton
Воно ніби й не проблема... Але може згодиться. smile.gif
Чи не траплявся кому-небудь смайлик, придатний для використання у якості позначки "+1"? Було б непогане доповнення до існуючої колекції. shuffle.gif
Paul B.Atton
2 Адмін: Судячи з усього, змінилося розташування смайликів зліва від вікна набору тексту повідомлення. Але вони тепер трішки на влізають у відведене для них місце, хоча зліва від них місце є.
У всякому випадку, в мене виглядає так.
Opera 8.5, 9.0.

І ще: не знайшов, як додати малюнок до повідомлення. Ніби ж раніше було... idontno.gif
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Jun 23 2006, 10:22 AM) *

2 Адмін: Судячи з усього, змінилося розташування смайликів зліва від вікна набору тексту повідомлення. Але вони тепер трішки на влізають у відведене для них місце, хоча зліва від них місце є.

Обновили форум (нас двічі ламанули та нічого не зробили), а я робив власний хак щоб не було таких пропусків між смайлами.
Не знаю, чи взагалы цим займатись, бо плануємо перейти на інший форумний двигун.
http://www.simplemachines.org/
отут робочий є також http://f.ntu-kpi.kiev.ua/

І ще: не знайшов, як додати малюнок до повідомлення. Ніби ж раніше було... idontno.gif

Хм .. саме сьогодны розбиратись немаэ змоги.
ShuraPAV
А можно, если будете менять engine, сделать для форумчан какой-нить файлообменник (или ftp-шечку), чтоб можно было нормально мелкие файлики, типа фотки там всякие выкладывать и т.п. Я конечно в этом слабо шарю blush2.gif , но может это будет удобнее.
ReMMeR
(ShuraPAV @ Jun 23 2006, 01:50 PM) *

А можно, если будете менять engine, сделать для форумчан какой-нить файлообменник (или ftp-шечку), чтоб можно было нормально мелкие файлики, типа фотки там всякие выкладывать и т.п. Я конечно в этом слабо шарю blush2.gif , но может это будет удобнее.

Анонимный FTP может быть ?
может быть, если надобность будет.

И ёщё - планиеруется реальный переезд сайта из США в неньку-Україну, а-ля UA-IX wink.gif

Кто может порекомендовать НАДЁЖНОГО хостера - милости просим.
Требования такие -
Трафик - не менее 4 - 5 Гб в месяц - а лучше анлим smile.gif
Место - не менее 100 мб.
Расположение хостера - лучше Киев - чтоб можно было прийти в реале "пощупать" хостера при надобности %)

За всё это МЫ навероное сможем платить около 10 уе/мес. smile.gif а может и больше smile.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.