Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Обговорення роботи форуму
Розподілені обчислення в Україні | Распределенные вычисления в Украине > Технічні питання > Обговорення роботи форуму
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
braindancer
Коментуйте, пропонуйте, лайте - ніколи не пізно все змінити smile.gif
bihor
Cool. Поміняй верхній малюнок на щось наше і може б не завадило пару слів зверху написати.
braindancer
Поміняю. Спробую ще підшукати до нього жовтеньку шкіру під колір основного сайту. А то перефарбовувати - сила часу...
Daugava
Cool. Заперечень не маю. Як дійдуть руки, зміню посилання на всіх сайтах.
Daugava
Думав що трохи гальмує, але як виявилося я не через той канал вийшов. Все гаразд.
Panda
Привіт! (тіпа тест)
gladimdim
(Panda @ Aug 19 2003, 12:28 PM)
Привіт! (тіпа тест)

ги:-)
привіт і тобіsmile.gif
DiVersant
(braindancer @ Aug 16 2003, 01:04 AM)
Ось приблизно так виглядатиме, мабуть, новий форум.
--==--
Коментуйте, пропонуйте, лайте - ніколи не пізно все змінити smile.gif

Кульно biggrin.gif
Проте як же всі наші надбання у вигляді бобів - пішли лісом?
А що ж я взимку гризтиму sad.gif smile.gif

До речі, чи нема можливості перетягти архіви форуму?

2 Дау: На деяких сторінках сайту ще й досі посилання на "напівчат" збереглося...
DiVersant
О, до речі, подумалося - Дау, може спробуєш вбудувати цей форум у дизайн сайту? Хоча б у вигляді фрейму...
Daugava
Окрім, "напівчату", там багато різних недоліків. Наприклад, десь 20% сайту (rc5.org.ua )під час переїзду з Тернополя до Омнікса застрягли в мене на тазику. Двигун оновлення новин на www.ud.org.ua Buria так не владнав. На вересень планую "суботнік", під час якого спробую привести це до ладу.
Щодо фреймування форуму, треба кольори прилизувати (а на RC5 та UD вони різні). Взагалі, мені фрейми не дуже до вподоби.
braindancer
Та ну в бiса фрейми. У цьому форумi оформлення займае солiдну площу, i якщо запхати форум у фрейм, на малих монiторах то буде жах.
bihor
Я всі боби собі присвоїв :-)))
Якщо хтось хоче, можу дати сорси бобового форуму, треба мати JSP engine i MySQL
Paul B.Atton
(braindancer @ Aug 21 2003, 06:17 PM)
Та ну в бiса фрейми. У цьому форумi оформлення займае солiдну площу, i якщо запхати форум у фрейм, на малих монiторах то буде жах.

Цілком підтримую таку думку. Хоча фрейм у сайті виглядав би і непогано.
І архіви було б непогано приліпити. Я останні два тижні просто пропустив через відпустку...
Єдине, що мені тут не дуже подобається - багато графіки для того каналу, що я змушений користуватися зараз. Але то вже проблеми деяких "українських банок"... wink.gif
Paul B.Atton
А чи можна в цьому форумі явно використовувати HTML-теги? З тих, що нема у вигляді кнопок у редакторі? Наприклад, <pre>.
braindancer
Ні... Небезпечно. Зайде якась свиня і весь форум поламає.
Paul B.Atton
А чим <PRE> такий небезпечний?
Я приводив фрагменти логу DNet-клієнта. Виділення за допомогою <CODE> виглядає не дуже гарно для логу, бо не за призначенням та й слово CODE зовсім збиває з пантелику. Може його можна якось таки додати? Може, хоч би не зовсім правильно? Наприклад, лише змінюючи шрифт і без слова на зразок CODE. Або й з таким "спеціальним" словом...

І чи можна якось вплинути на форум, щоб при логіні не стояла "галочка" запам'ятовування мого імені на конкретному комп'ютері? Бо на роботі комп фактично "публічний" (забудеш переставити відмітку - такого понаписують...), а вдома - зовсім навпаки.
braindancer
1) Я поколупаюся, може якось додам ПРЕ. Хоча КОДом можна без проблем користуватись - то слово КОД вгорі то вже дрібниці...

2) Думаю, ні - вона стоїть по дефолту. Треба вимикати, коли не треба...
Guest_Paul B.Atton
(braindancer @ Sep 10 2003, 08:49 AM)
1) Я поколупаюся, може якось додам ПРЕ. Хоча КОДом можна без проблем користуватись - то слово КОД вгорі то вже дрібниці...

2) Думаю, ні - вона стоїть по дефолту. Треба вимикати, коли не треба...

1) Та може й не треба, якщо складно.

2) Краще було б вмикати, коли треба.

До речі, ще й при натисканні на кнопку тега курсор весь час перескакує на початок тексту. Хоча тег додається в кінці, а не в місці курсора. Дуже незручно.
Dim-Dim
Я планую ще інсталювати цкраїнський переклад інтерфейсу

Оце хотілося б скоріше. А то ці форуми дуже схожі але невеликі начебто відмінності мене плутають.
braindancer
Це можливо тiльки коли language-файли перероблять пiд новий двигун... Поки що нема чого iнсталювати.
braindancer
В последнее время всё время падает форум... Это связано с тем, что движок долгое время не апгрейдился (версия 1.3 вышла хрен знает когда), а MySQL всё время менялся. Нужно проапгрейдить форум.

У меня есть копия новой версии движка, но нет времени ее поставить smile.gif Постараюсь сделать это на выходных - потерпите немного. smile.gif
braindancer
Апгрейд наконец состоялся smile.gif Шкура, к сожалению, с новым движком работать не хочет - пришлось поставить стандартную...

Если заметите какие баги - пишите тут, будем фиксить.
Red Panda THINKs
Старые смайлики не показываются.
romko
О, дякую. Скін більше подобався старий, але і цей потягне. Головне, аби форум не падав.

Дякую за повернення форуму!
braindancer
smile.gif

Кстати, если кто найдёт приличный скин для Invision Board 2.1.3 - ссылку сюда, осмотрим коллегиально и в случае чего поставим.

Перегенерил контент всех постов, чтобы корректно подхватились новые смайлы.
EXT
Ось тут http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/184 є трохи скінів для IPB 2.1.х. Трохи порозглядував їх та заплутався з вибором, заходьте дивіться може там щось знайдеться для нас.
Paul B.Atton
На жаль, ніколи не розбирався зі скінами, та ще й для такого форуму. Тому є питання: чи важко підправити старий скін для нового форуму? На нову версію, схоже, немає сподівань? Бо хотілося б зберегти вже звичні кольори. Та й деякі сайти команди вже заточені під них. wink.gif
Red Panda THINKs
(Paul B.Atton @ Nov 29 2005, 09:04 AM) *

На жаль, ніколи не розбирався зі скінами, та ще й для такого форуму. Тому є питання: чи важко підправити старий скін для нового форуму? На нову версію, схоже, немає сподівань? Бо хотілося б зберегти вже звичні кольори. Та й деякі сайти команди вже заточені під них. ;)
Теперь можно зайти поностальгировать. :)
Может, вот эта зелёная подойдёт?
ReMMeR
Всё както не то ...
Сложно ли адаптировать скин ?
Может попробовать ?
Paul B.Atton
Ось ця також нічого, хоча є "зайві" кольори.
А підправити старий скін можливо?
До того ж потрібно ще й переклад новий - старий не працює. sad.gif
EXT
(Paul B.Atton @ Nov 29 2005, 12:14 PM) *

Ось ця також нічого...

Угу, непогане шкірисько. Мені подобоється. Хто ще "ЗА"?

Запропонована Red Panda THINKs як на мене занадто зелена. smile.gif Такий скін здається стоїть у земляків із сусідньої команди .
Paul B.Atton
(EXT @ Nov 29 2005, 01:17 PM) *
Запропонована Red Panda THINKs як на мене занадто зелена. smile.gif Такий скін здається стоїть у земляків із сусідньої команди .

Та хай вже буде і зелена, як тимчасова заміна до виправлення старої шкіри цілком може підійти. Або до розробки свого варіанту.
Red Panda THINKs

(Paul B.Atton @ Nov 29 2005, 12:14 PM) *

Ось ця також нічого...

Угу, непогане шкірисько. Мені подобоється. Хто ще "ЗА"?
Нехай. :)

Запропонована Red Panda THINKs як на мене занадто зелена. :) Такий скін здається стоїть у земляків із сусідньої команди .

Це в них занадто зелена, а ця нормальна.
EXT
(Red Panda THINKs @ Nov 29 2005, 04:16 PM) *

Це в них занадто зелена, а ця нормальна.

Нехай. smile.gif . Тоді чекаємо, що скаже braindancer.

До речі на форумі не працює "Quick Edit". Тобто працює, але кодування символів у форму набуває якогось страшного вигляду з псевдографікою. Чи це тільки у мен так? (користуюсь Opera).
ReMMeR
(EXT @ Dec 1 2005, 07:18 AM) *

До речі на форумі не працює "Quick Edit". Тобто працює, але кодування символів у форму набуває якогось страшного вигляду з псевдографікою. Чи це тільки у мен так? (користуюсь Opera).

У меня Фаерфокс 1.07 - Аналогично.
JJF

Та ні... Я розглядав цю тему як варіант (коли теж переводив форум на нову версію), але зупинився на Invision Green 2 - мені він здався найбільш наближеним до старого (який був подібен до вашого). Ось посилання на цю тему:
http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/4411
Вона дещо темніша за запропоновану Red Panda THINKs, але, звичайно, не така сама, як і стара... На превеликий жаль...
Red Panda THINKs
(EXT @ Dec 1 2005, 07:18 AM) *

В мене так само (Firefox). :(
braindancer
1) Щодо переробки скіну - це квадрогеморой sad.gif, апгрейд з 1.х на 2.х потребує маси зусиль. Я не візьмусь, але якщо хтось хоче - можу витягнути пакет скіну і надати для експериментів.

2) Стосовно варіантів - мені до вподоби 5531 ("еко"), але можна ще пошукати.

3) Стосовно квік-едіту - все працює як годинник у MSIE6, який все ще стандарт де-факто smile.gif Копирсатись у коді, на жаль, часу не маю; якщо хтось знайде готовий фікс або розбереться сам і надасть докладні інструкції, що де пофіксити - пофіксю. smile.gif
ReMMeR
(braindancer @ Dec 1 2005, 06:31 PM) *

1) Щодо переробки скіну - це квадрогеморой sad.gif, апгрейд з 1.х на 2.х потребує маси зусиль. Я не візьмусь, але якщо хтось хоче - можу витягнути пакет скіну і надати для експериментів.

Дивлячись на Source скіна Еко таки можна зрозуміти, що це не просто, а квадро-геморой. (принаймні вручну) (xml з base64 всередині, наскільки я можу судити rolleyes.gif )

Вот кому интересно - Eco Skin ( 320 кб).

А старий скін - витягуй, подивимось.
ReMMeR
Потрясна штука для вибору гамми ІPB :
http://tools.invisionize.com/hosted/index....ardSkin/ver/202

Майже наш старий форум:
http://tools.invisionize.com/hosted/index..../60/adj/?231,12

Сss Guide в ілюстраціях для скіна :
http://www.duggyd.co.uk/css/ipb2_1/index.htm

Skinning Guide v2.0
http://www.invisionskins.com/index.php?p=skinguide2
tyoma
А чё эт с форумом по утрам творится второй день уже?
braindancer
А конкретней? Что именно творится? Телепаты в отпуске wink.gif
tyoma
А - я просто думал, не у меня одного smile.gif
Вчера - выдавало mysql connection error - типа коннектов замного...
Сегодня bandwidth limit мол превышен...
nikelong
Сегодня bandwidth limit мол превышен...

я вчера в час ночи и сегодня в 9 утра такое наблюдал. Думал, braindancer по ночам чё-то фиксит blink.gif
Oasis
Дослівно:

Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Тільки шкода що він підвисає у ненайліпший до цього час, я як раз розмістив на декількох форумах оголошення, про поповнення в ряди Кранчерів України smile.gif
І тут таке... але нічого... люди ініціативні молоді... все розуміють... думаю ще люди підтягнутьсяexcl.gif smile.gif

braindancer
Насчёт MySQL connection error - не знаю, может на сервере что взглюкнуло - посмотрим, повторится ли...

А с Bandwidth Limit - виноват, не уследил smile.gif Как-то неожиданно много трафа форум съел, я не успел увеличить квоту.
Paul B.Atton
(braindancer @ Dec 7 2005, 12:22 AM) *

А с Bandwidth Limit - виноват, не уследил smile.gif Как-то неожиданно много трафа форум съел, я не успел увеличить квоту.

Як би ти ще видалив те "http://cgi.japonicus.plus.com/stats.php%3Fload=19f973a892dbbf92c53376a928ab1a77", бо щось cgi.japonicus.plus.com не хоче відповідати і ще й час з"їдає...
braindancer
От примхливі smile.gif Ну видалив smile.gif
Paul B.Atton
(braindancer @ Dec 7 2005, 07:06 PM) *

От примхливі smile.gif Ну видалив smile.gif

Так воно ж тепер літає! smile.gif
А коли в нас очікується зміна шкіри форуму? Хоча б до якоїсь зеленої? Нібито більшість бажаючих вже виступила...
braindancer
Та я у страшній запарі, а оскільки це непріоритетна задача - я її весь час відкладаю smile.gif Доповзу десь, може кінець тижня чи вихідні.
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.