Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Компьютерная ферма без сети
Розподілені обчислення в Україні > Активні проекти розподілених обчислень > Математика > OGR
Sonechko
До речі можете сказати за який приблизно час обраховують завдання наступні процесори Phenomx3 (9550) Q6600 Q9300... Чи тут не критично, бо просто в них нема доступу до і-нета а вони цілими днями простоюють, гадаю ж можна їм підсунути по "корівці" =) І якщо можна розкажіть як зробити щоб перенести завдання, будуть братись з мого 1-о ядерного бука...
ReMMeR
Sonechko, по 200 блоків на добу. Приблизно.
Персонал д-нет проксі організувати на ноуті можна.
Я цього не робив, думаю не важко.
Хай старожили підкажуть.

А грубо - носити папку з клієнтом - просто копіювати і робити флуш там - зливати- отримувати завдяння коли є інет.
Tamagoch
можно на флешке перетаскивать раз в сутки, проблем не будет
Rilian
А сети случайно на компах нет? Если есть, то через прокси можно все сливать и получать
Paul B.Atton
Sonechko, якщо вони в одній мережі із ноутом, то можна на ноуті поставити персональний проксі і через нього забезпечити клієнтів роботою. Якщо ні чи нема бажання/можливості/..., то можна просто на ноуті виконати команду
dnetc -fetch -bin ogr-p2 1000 -inbase buff1

де
1000 - кількість блоків (1000 - максимум)
buff1 - ім'я файлу, де будуть отримані боки

Потім файл із блоками (buff1.ogf) переносиш на інший комп і виконуєш там команду
dnetc -import buff1.ogf

Все, робота є.
Відпрацьовані блоки можна просто забрати з файлом buff-out.ogf (перемістити, а не копіювати!) і, спершу відправивши блоки на ноуті командою
dnetc -flush

підсунути забраний файл і знову виконати
dnetc -flush
Burzum
Пропоную простіший варіант. На комп"ютері, який має вихід в інтернет, робиш 3 (чи скільки потрібно) папки, називаєш їх Р9550 Q6600 Q9300 (щоб не плутати), закидаєш в ці папки по 2 файли: dnetc.exe та dnetc.ini. В іні-файлах рекомендую поставити кількість блоків 1000.
1) Набираємо завдання. Якщо основний клієнт цього комп"ютера працює, то його потрібно зупинити. Почергово запускаємо клієнта в кожній з трьох папок, чекаємо, поки закачаються 1000 блоків. Після того, як пройшло завантаження для всіх папок, не забуваємо запустити основгого клієнта! wink2.gif
2) Переносимо всі 3 папки на флешку, розносимо на 3 компа без інтернету, з флешки знищуємо (щоб не плутатись)
3) Наступного дня копіюємо всі папки на флешку, йдемо до компа з інтернетом, зупиняємо основного клієнта і запускаємо почергово з кожної папки на флешці. Заходимо в меню, обираємо пункт Client\Update buffers (Fetch and Flush), спостерігаємо за відправкою/отриманням. В принципі, можна не запускати і потім оновлювати через меню, можна просто виконати dnetc.exe -update.
4) п.2
Death
>> флешки знищуємо (щоб не плутатись)


респект!

pproxy - если сеть есть, (или как вариант одна расшаренная папка).
нет сети - просто носи туда сюда buff-in и buff-out
Death
Sonechko, куда пропала? ))))) скажи они в сети без инета или вообще отдельно от всего?
Tamagoch
не мешайте таскать буфера на флешках yahoo.gif
Death
пошляк ))))))
Tamagoch
(Death @ Aug 29 2008, 12:46 PM) *
пошляк ))))))

о чем вы подумали? smile.gif
я сам таким занимался когда-то... еще и на дискетах
Paul B.Atton
В мене колись була спеціальна ДОСова дискета, з якої я завантажував машинки, що тимчасово стояли без діла, аби не вовтузитися із підключенням до мережі тощо. smile.gif
torbich
Подниму тему. Подскажите, какое решение лучше. На работе появилась машинка, которую грех не задействовать для расчетов (i7-3770). Но есть проблема с подключением этой машинки к интернет, кабелей пока что не подведено и не понятно, когда будут. Пока что выкручиваюсь через usb-wifi на точку доступа у соседей. Проблема в том, что они могут на ночь или на выходные точку доступа отключить, и машинка оказывается без сети. Как решение на ночь in-buff=1000 помогает, а вот на выходные - никак не хватит, с тем размером блоков, что идет сейчас, 1000 блоков за сутки заканчивается. Что делать? На ближайшие выходные через dnetc --import загрузил буфер до 5000. Но не делать же это постоянно?
mysterix
почему нет?
Sonechko
(torbich @ Nov 24 2012, 02:00) *

Подниму тему. Подскажите, какое решение лучше. На работе появилась машинка, которую грех не задействовать для расчетов (i7-3770). Но есть проблема с подключением этой машинки к интернет, кабелей пока что не подведено и не понятно, когда будут. Пока что выкручиваюсь через usb-wifi на точку доступа у соседей. Проблема в том, что они могут на ночь или на выходные точку доступа отключить, и машинка оказывается без сети. Как решение на ночь in-buff=1000 помогает, а вот на выходные - никак не хватит, с тем размером блоков, что идет сейчас, 1000 блоков за сутки заканчивается. Что делать? На ближайшие выходные через dnetc --import загрузил буфер до 5000. Но не делать же это постоянно?


А просто виставити у кеші 5-10 дні? воно ж накачає завдань ого-го! я качав на 4-5 днів, + завдання є у різних проектах, у ВЦГ завдання по 4-8 год рахуються, там навіть 100 завдань вистачить на вихідні)
A1ex01
ставь прокси, там к-во заданий ogr-ng пропиши в конфиге, и клиента настрой на localhost
http://distributed.net/Download_proxies
torbich
(A1ex01 @ Nov 24 2012, 14:32) *

ставь прокси, там к-во заданий ogr-ng пропиши в конфиге, и клиента настрой на localhost
http://distributed.net/Download_proxies

Спасибо! Прокси настроил, клиент коннектится, блоки обновляет. Прокся скачивает и хранит столько, сколько попрошу. Не даром интересовался - за период с пятници по понедельник около 4000 блоков машинка насчитала.
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.