Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
UA - Power of life!
Розподілені обчислення в Україні > Активні проекти розподілених обчислень > Завершені проекти > Find-A-Drug
Oasis
Люди є пропозиція назвати команду "СИЛА ЖИТТЯ" , а для тих хто не знаю рідну мову "UA - Power of life!!!".

Сьогодні пробував передати по ГалаРадіо вітання для Української команди з розподіілених обчислень, довелося казати "Україна - 2049" (щось наче термінатору передається вітання) ... дурня виходить...

А як емблема може щось як трава пробивається крізь асфальт, чи щось тому подібне...


Я пропоную, конкурс на кращу назву команди та емблему. Та пиво 10 пляшок пива чи там морозива в еквіваленті (права самовивоз(самовинос) smile.gif excl.gif

Бо теперешня назва це якась дурна тавтологія... Чи нетак?
-=Vzhik=-
Свежо и оригинально. Я - за!
Oasis
Чи може капітан команди на пошут розіслати усім пропозицію про участь у цьому конкурсі???
Було б непагано вислухати думку кожного та почути нові пропозиції.


Цікаво якщо одна людина проголосувала ЗА, це можна вважати демократичними виборами??? smile.gif
Бажано щоб ще хтось приєднався. smile.gif
Paul B.Atton
Я більше схиляюся до більш широкого вживання назви латинськими літерами. Відповідно, краще, щоб еквівалент українською якнайменше відрізнявся. Ukraine - Україна, наприклад. Але саме про цей варіант вже писали. Можна його доповнити тою ж "силою життя". smile.gif
До речі, голосування (poll) можна робити прямо у цьому форумі.
Tamagoch
(Oasis @ Mar 13 2005, 11:05 AM)
Бо теперешня назва це якась дурна тавтологія... Чи нетак?

не розумію, що тут "дурного" у назві "Україна" sad.gif
хіба не дають таку гучну назву чомусь окрім самої країни? дають! і прикладів достатньо...

Ukraine - це всесвітньо відомий бренд і ми, вважаю, маємо право його використовувати, чи взагалі маємо це за обов'язок, бо є найбільш потужною командою, яку цілком можливо сприймати за лице нашої Батьківщини у світі розподілених обчислень

ось таке...
Paul B.Atton
(Tamagoch @ Mar 14 2005, 05:06 PM)
маємо це за обов'язок

O! smile.gif
Oasis
(Tamagoch @ Mar 14 2005, 05:06 PM)
"Україна"
хіба не дають таку гучну назву чомусь окрім самої країни? дають! і прикладів достатньо...

Я небачу нічого поганого у назві "Україна", але у назві команди, як на мене повинна прослідковуватись якась мета, який заклик. Я також розумію що під бренд "Україна" повинні піти усі люди які себе відносять до цього, тому і не виключаю саме "Україну" за назви команди, а лише доповнюю її. А от ЧИМ саме наповнити, ось у чому полягає моє питання.
forever
я так же ничего плохого не вижу в названии Ukraine, и, более того, вижу некоторые негативные последствия в изменении названия команды.
nikelong
Понятно, что вопрос глупый, но как и мне зарегится не только на форуме, но и в этом проэкте распредилённых вычислений?
246659609
nikelong@gala.net
с ув. Николай.
Oasis
(nikelong @ Mar 19 2005, 04:05 PM)
Как и мне зарегится не только на форуме, но и в этом проэкте распредилённых вычислений?

Если уже скачал сам клиент с http://www.find-a-drug.org.uk/download.html тогда, нужно запустить fadsetup (или зайти в setup если он висит в трее), потом зайти на закладку general и указать в графах:
Country: Ukraine
Team Number: 2049
Нажать Save.
Вот и все, добро пожаловать в нашу командуexcl.gif (:
nikelong
я бы название писал бы так: -=ukraine=- в честь нашего лидера Вжика cool.gif
Oasis
А если лидер поменяется, тогда что? smile.gif
Хоча виглядає, як літак smile.gif
Tamagoch
(Oasis @ Mar 23 2005, 08:17 PM)
А если лидер поменяется, тогда что? smile.gif
Хоча виглядає, як літак smile.gif

але з маленької букви! mad.gif
Paul B.Atton
А так -=UKRAINE=- ?
nikelong
ну тогда такой вопрос: кто является основателем нашей команды? И вообще, сколько существует тим юкрэйн? (А сам проэкт? dry.gif ). И шото мне кажется, что вжик в числе первых. Так что предложение -=UKRAINE=- очень класное
bihor
(nikelong @ Mar 24 2005, 06:27 PM)
ну тогда такой вопрос: кто является основателем нашей команды? И вообще, сколько существует тим юкрэйн? (А сам проэкт? dry.gif ). И шото мне кажется, что вжик в числе первых. Так что предложение -=UKRAINE=- очень класное

"Ukraine" залишиться як було
bihor
Служба teammail не працює, так що достукатись до членів команди не можливо. Є надія, що у них дойдуть руки пофіксити teammail, вони про це знають.
Paul B.Atton
biggrin.gif
Залишилось знайти відповідь лише на одне питання - про вік команди. Але якої саме: команди взагалі чи у проекті FaD?
bihor
(Paul B.Atton @ Mar 25 2005, 09:24 AM)
biggrin.gif
Залишилось знайти відповідь лише на одне питання - про вік команди. Але якої саме: команди взагалі чи у проекті FaD?

Моя перша жаба була порахована 1 грудня 2002
Paul B.Atton
А у статі DNet перший блок нашої команди (Ukraine RC5) датується 19 жовтня 1998 року.
Daugava
13 квітня 1999 року
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.