Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Черговий чайник з RC5
Розподілені обчислення в Україні > Активні проекти розподілених обчислень > Завершені проекти > Find-A-Drug
Panda
Всім привіт!

Я черговий big-admin з офігенними фермами корів, який переповзає з корови на жабу(так тут говорять?) biggrin.gif

Розумію що нариваюсь на відсилку до попередніх постів, урлів і т.д. - я читав чемно що можна було і ще буду читати. Але все ж питання глобальне задам: буде в нас нормальний сайт і\або FAQ для отаких от як я, жирних власників обчислювальних ресурсів, але в яких мало часу довго шукати правільні рішення?

Для людей з RC5, після тих відлизаних клієнтів з кей-проксі - FaD звичайно виглядає сирувато. Хотілось би мати чіткий HOW-TO для великих мереж, в яких мало компів мають інет. (В RC5 я дойшов до того, що в мене клієнт був прописаний в ghost-імаджі машин smile.gif і розрахунок починався зразу при першому старті машини).

Ну і може комусь придасться - я тут не зустрів здається в порадах "як сховати клієнта" - http://www.firedaemon.com/
Ховає як сервіс, стартує від іншого юзера і т.д. Особисто первірений на клятому UD.
Paul B.Atton
Ти що це собі таке надумав?!?!
Panda
Та панімаш... якось все зразу...

Була партія компів штук на 20 з безбожно коцаними Codegen-овськіми блоками живлення. Ну зовсім совість втратили - все що можна там порізали. І я їх коровами загнав. Не витримали під П4, горіли як .... І мій електронщик наїхав - зніми корівок, він замахався міняти блоки живлення. Я в принципі з опалу зупинив майже все.

Був час подумати, прикинути... коли закінчиться 5-72 і яка його польза, на філософію потягнуло. smile.gif

Тут з"явились купа нових П4, подумав як би їх пригрузити - дай думаю подивлюсь на "пошук-наркоти"
Paul B.Atton
(Panda @ Apr 20 2005, 04:27 PM)
...І я їх коровами загнав. Не витримали під П4, горіли як ....
... Тут з"явились купа нових П4, подумав як би їх пригрузити - дай думаю подивлюсь на "пошук-наркоти"

"Не мытьём, так катаньем"
Зроби 50/50 smile.gif
Panda
(Paul B.Atton @ Apr 20 2005, 05:57 PM)
(Panda @ Apr 20 2005, 04:27 PM)
...І я їх коровами загнав. Не витримали під П4, горіли як ....
... Тут з"явились купа нових П4, подумав як би їх пригрузити - дай думаю подивлюсь на "пошук-наркоти"

"Не мытьём, так катаньем"
Зроби 50/50 smile.gif

Мені на 50 тазіків в лом робити 2 імаджа smile.gif

Мені легше 1 зробити і забути. Хоча можна msi бавитись, буду пробувати. А ще в RC5 така класна річ є - RSCC - моніториш з одної тачки всіх клієнтів. апдейтиш, іні-шкі пишеш і т.д.
Oasis
Якщо 20 Р4, я так розумію кожний з ретингом не менше 150 дасть.
Цебіля 3000 понтів за годину...
Але навіть якщо вони будуть 12 годин на добу працювати, то за 150 днів увійдеш в десятку кращих по Україні... smile.gif
Раді вітати "юннатів" smile.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.