Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Переходим в Folding@Home?
Розподілені обчислення в Україні > Завершені проекти > Медико-біологічні (завершені проекти) > Find-A-Drug
nikelong
Я считаю, что нужно всей командой проголосовать и решить, переходим мы туда или ищем себе что-то более подходящее...
Alexey
(nikelong @ Nov 1 2005, 10:26 PM)
Я считаю, что нужно всей командой проголосовать и решить, переходим мы туда или ищем себе что-то более подходящее...

Надо досчитать ФАД по любому, а потом перейдем.
nikelong
Кто ещё за переход в ФАХ?
drorion
Я, но нужно голосование устроить.
Red Panda THINKs
Я. %)
Arbalet
Присоединяюсь!

Почитал про ФАХ. Действительно, очень серьезно в научном плане, отлично разработанное ПО, великолепная организация!

Но досчитывать ФАД собираюсь до упора smile.gif У нас с ReMMeRом состязание - финиш 16 декабря rolleyes.gif
ReMMeR
ФАХ, я так понимаю, это сосоедняя ветка форума ?
А другие альтернативы ?
Интересовались ? Факи читали ?
Я не пока что не читал, и до 16 декабря времени у меня, да и у всей команды навалом.
Может сильно радикально ответил, но выглядит так, как будто все пошли "по пути наименьшего сопротивления" (форум - ряом факи -есть и т д).
Предложений других никаких ?
Arbalet
Просто это так выглядит, ReMMeR. Я очень давно посещаю сайт https://distributed.ru/ и в курсе многих проектов РВ. Учитывая специфику ФАД, которому мы так много отдали сил и процессорного времени, интересовать нас должны, прежде всего, те проекты, цель у которых борьба с болезнями. Таких проектов не очень много и лучший из оставшихся, ИМХО, скорее всего именно ФАХ (Folding@home). Неопределившимся ребятам настойчиво рекомендую полазить по https://distributed.ru/ и составить о проектах собственное впечатление.

И, конечно же, я за всеобщее голосование! smile.gif
Paul B.Atton
Додам від себе, що при виборі проекту я, наприклад, спираюсь на думку людей, котрі вже мають досвід участі в інших проектах. Це дозволяє обирати проект більш виважено і враховувати корисність самого проекту та зручність користування програмним забезпеченням.
Звісно, ніхто нікого не буде силувати, але я проти розпорошення ресурсів команди по різноманітним проектам. Доцільніше приймати участь у невеликій кількості найбільш відомих і найбільш корисних проектів. Адже ми не лише приносимо користь, виконуючи математичні обчислення чи шукаючи потенційні складові "ліків від усіх хвороб". Ми всією командою ще й підтримуємо імідж країни. І в деяких проектах це нам начебто вдається. smile.gif
Oasis
Скажіть скільки в місяць приблизно трафіку їсть ФАХ?
Наскільки непомітно його можна встановити на машини, чи не залишає в треї якихось іконок?
Чи не тормозять вікна при їх розкритті під час роботи ФАХ?

Як 2К3 на нього реагує???

Буду вдячний за будь які подробиці???
(Останнє, пропустив новини стосовно ФАД, коли проект закривається???)
nikelong
(Останнє, пропустив новини стосовно ФАД, коли проект закривається???)

16 декабря

Наскільки непомітно його можна встановити на машини, чи не залишає в треї якихось іконок?

наверно, во всех клиентах есть такая фича, как полное ныканье. С помощю УДмонитора его можно ныкать вообще,и с панели задач, и с трея

Чи не тормозять вікна при їх розкритті під час роботи ФАХ?

можно настроить в процентах сколько будет отдано ресурсов проца под нужды клиента. У меня при 98% biggrin.gif не тормозит ничего...

Скажіть скільки в місяць приблизно трафіку їсть ФАХ?

блин, 4-го качнул 1,1 метра задание, сегодня шестое-буду отправлять... Таким макаром метров 15 наберётся blink.gif blink.gif

Як 2К3 на нього реагує???

а об этом раскажет тот, у кого оно есть biggrin.gif
Anthony
блин, 4-го качнул 1,1 метра задание, сегодня шестое-буду отправлять... Таким макаром метров 15 наберётся 


Считайте QMD.
У меня в неделю 490 кб исходящего и 1.5 Мб входящего трафа получается.
Время рачета одного юнита - сутки.
nikelong
и как его выставить, чтоб QMD считал?
И еще:чё лучше ставить:с дедлайнами или без них (в настройках слота)?
romko
(nikelong @ Nov 7 2005, 07:25 AM)
и как его выставить, чтоб QMD считал?
И еще:чё лучше ставить:с дедлайнами или без них (в настройках слота)?

1. Треба мати P4 з 1024 МБ або більше пам"яті.
2. Виставити bigpackets=yes в секції settings файлу client.cfg
3. Запускати клієнта з параметром -advmethods в командному рядку.

Докладніше - http://folding.stanford.edu/QMD.html


Якщо машина вкладається в дедлайни, то краще з ними. Якщо без них, то вибір завдань стає дуже обмеженим - можна буде отримати тільки ті, для яких не вказано дедлайн на сторінці http://vspx27.stanford.edu/psummary.html .
romko
(Oasis @ Nov 6 2005, 08:36 PM)
Скажіть скільки в місяць приблизно трафіку їсть ФАХ?
Наскільки непомітно його можна встановити на машини, чи не залишає в треї якихось іконок?
Чи не тормозять вікна при їх розкритті під час роботи ФАХ?

Непомітно встановити можна - запускати як консольного клієнта як сервіс, і все. Ніяких іконок в треї. Тільки велике завантаження процесора smile.gif Але встановлювати на машини без згоди їх власників заборонено ліцензією.

Ні, вікна розкриваються нормально, і все працює, ніби ніякого ФАХ немає, навіть якщо він в цей час грузить проц на 100% smile.gif Єдине але - коли виставити в опціях обрахунок дуже великих завдань (> 5 MB), але на машині мало пам"яті (<= 512 MB), і приходить таке завдання. Тоді деякі гальмування помітні, якщо відкрити кілька великих програм...
nikelong
1. Треба мати P4 з 1024 МБ або більше пам"яті.

а если бартон и 1024Мб ОЗУ???
romko
(nikelong @ Nov 7 2005, 02:40 PM)
1. Треба мати P4 з 1024 МБ або більше пам"яті.

а если бартон и 1024Мб ОЗУ???

Ні, Бартон QMD завдання не зможе отримати ніяк, в нього SSE2 немає, і сервер їм просто не видає такі завдання. Атлон 64 не катить також поки що, хоч і SSE2 має, бо глюк інтелівського компілятора не дозволяє на ньому вмикати оптимізацію під SSE2, а без неї QMD завдання рахуватимуться набагато довше - 2 доби на А64 3200+ (таке завдання попалось мені один раз випадково - проект був новий, і адміни забули поставити на ньому заборону видачі для А64 smile.gif ). Звичайно, вони могли б зняти заборону, і тоді б Бартони рахували QMD завдання нормально, але втричі повільніше від аналогічних Р4 sad.gif
Oasis
(romko @ Nov 7 2005, 09:05 AM)
Але встановлювати на машини без згоди їх власників заборонено ліцензією.

Це схоже на: "Ми вилікуємо Вас, якщо Ви не проти" smile.gif.
Все таки я диктатор і на думку інших наврядчи буду звертати увагу, бо інакше за 10 років буду змушений знов полювати на мамонтів. А не насолоджуватись прекрасними краєвидами Мельмаку smile.gif


nikelong
(Oasis @ Nov 9 2005, 07:35 AM) *

Все таки я диктатор і на думку інших наврядчи буду звертати увагу, бо інакше за 10 років буду змушений знов полювати на мамонтів. А не насолоджуватись прекрасними краєвидами Мельмаку smile.gif

ну что, спустя полгода ты уже приблизился к постройке звездолёта на мЭльмак ? rofl.gif

ЗЫ: это сообщение я написал чисто от фонаря, шоб у мну стало 700 сообщений ;-)
Paul B.Atton
І воно тобі допомогло? В тебе зараз 713 excl.gif bleh.gif
nikelong
А фиг его знает! А вот про мЭльмак интересно услышать!
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.