Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Обсуждение работы сайта
Розподілені обчислення в Україні > Технічні питання > Обговорення роботи сайту
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ReMMeR
Командный сайт команды Ukraine !

excl.gif distributed.org.ua excl.gif
 

Статистика посещений:



 

География посетителей:

-=Vzhik=-
То ли найти не могу, то ли нет функции смены пароля...
ReMMeR
(-=Vzhik=- @ Dec 15 2005, 06:44 PM) *
То ли найти не могу, то ли нет функции смены пароля...

ой, сори, на регистрацию пока забейте!
(смены пока что нету, и не будет - авторизация будет присходить одновременно с форумом)
(блок я отключу)
nikelong
Та-а-ак, оччень,оччень рад! biggrin.gif
Уга,товагищи, то о чём...свершилось! smile.gif
Радует оформление wink.gif
Над наполнением поработаем вместе wink.gif
В "навигации" добавь ссылку на форум.Это абсурд, что она так глубоко спрятана!
Ссылка на нашых друзей не пашет... unsure.gif
Вобщем, рад! tongue.gif
ReMMeR
(nikelong @ Dec 15 2005, 09:40 PM) *
Та-а-ак, оччень,оччень рад! biggrin.gif
Уга,товагищи, то о чём...свершилось! smile.gif
Радует оформление wink.gif
Над наполнением поработаем вместе wink.gif
В "навигации" добавь ссылку на форум.Это абсурд, что она так глубоко спрятана!
Ссылка на нашых друзей не пашет... unsure.gif
Вобщем, рад! tongue.gif

Оформлення - "з коробки" (тобто не міняв ще)
Ссилку добавлю, але на сайт поки що тільки з форума прийти можуть.
Для мене це версія сайту, щоб люди після 16-го і розсилки не прийшли на пусите місце.
Комменти, я так думаю не збережуться.
В понеділок планую Фінал реліз. Щоб тільки наповнювати статтями і д т. (Планую. А як воно вийде ...)
nikelong
Вау, волшебная сила слов! biggrin.gif
На форум с сайта зайти можно, к друзьям постучатся-тоже! smile.gif
Непонял двух пунктов:чё нада кликать синий прямоугольник, вместо того чтобы кликать слово "Форум"? blink.gif Там что, рисунок какой должен быть? unsure.gif
И второе:в русской версии нет крупношрифтового приглашения из за политических мотивов? wink.gif
(знаю,знаю-неуспел smile.gif )
romko
А є якийсь роадмап чи план, які матеріали потрібні для сайту, їх пріоритетність? Щоб підключити побільше народу до написання/перекладу/підготовки після того, як редагувати зможуть усі.
ReMMeR
(romko @ Dec 18 2005, 01:53 PM) *
А є якийсь роадмап чи план, які матеріали потрібні для сайту, їх пріоритетність? Щоб підключити побільше народу до написання/перекладу/підготовки після того, як редагувати зможуть усі.

1) Роадмапу немає. (але, я думаю, потрібен.). У кого які ідеї щодо цього ? Що б ви хотіли бачити на сайті, в документації ?
2) Для початку, думаю, треба зробити статтю - "Як швидко підключитись до Проекту та Команди"
3) Всі редагувати не зможуть (принаймні, спочатку) Най активнішим видам логін/пароль. (от наприклад romko)
4) Хто щось може робити - звертайтесь, щось придумаємо.
5) У кого є якась стаття - пишіть в цю гілку, або мені в Аську.

* Для тих хто пише статті :
1) Наявність іншого мовного варіанту є великим плюсом. (Якщо немає можливостей зробити інший мовний варіант - звертайтесь, я думаю, перекладачі знайдуться)
2) Статті, по можливості, писати : (в порядку спадання) в чистому ХТМЛ, можна ББ-код, чистий текст.
ReMMeR
Добавил Блок, которій показывает какое место в рейтинге занимает сейчас наша Команда Ukraine ! (Обновляется каждые пол-часа)
Позже хочу добавить сей информер чуть повыше.
romko
Що б ви хотіли бачити на сайті, в документації ?


Питання - в окрему гілку!
2) Для початку, думаю, треба зробити статтю - "Як швидко підключитись до Проекту та Команди"

Згоден.
3) Всі редагувати не зможуть (принаймні, спочатку) Най активнішим видам логін/пароль. (от наприклад romko)

Знову згоден smile.gif
4) Хто щось може робити - звертайтесь, щось придумаємо.

В окрему гілку - хай всі бажаючі опишуть, що вони можуть робити (перекладати, писати статті, вибирати інфу з гілок форуму, конвертувати формати)

Наявність іншого мовного варіанту є великим плюсом.

Я гадаю, що автори статей цим заморочуватись не повинні. Сподіваюсь, в команді знайдеться кілька чоловік, здатних робити переклади, принаймні з української мови на російську і навпаки.
nikelong
ох и придирчивый я... laugh.gif
верхний правый угол:"наша команда 2164". Исходя из позиции ламера должно быть "наша команда №2164" . Поправте в чём неправ...

Чуть ниже: "Наше місце в світовому рейтингу : 438"
Для лучшего юзабилити сделать позицию ссылкой на стат. Например вот так: 438
ReMMeR
(nikelong @ Dec 20 2005, 03:46 PM) *
ох и придирчивый я... laugh.gif

Это правильно ! Даёш больше критики !
(nikelong @ Dec 20 2005, 03:46 PM) *

верхний правый угол:"наша команда 2164". Исходя из позиции ламера должно быть "наша команда №2164" . Поправте в чём неправ...

Чуть ниже: "Наше місце в світовому рейтингу : 438"
Для лучшего юзабилити сделать позицию ссылкой на стат. Например вот так: 438



так и хотел, да чегото ссылку не получается влепить ...

пс. Вот что значит критика! После неё многое получается! wink.gif
Paul B.Atton
(ReMMeR @ Dec 20 2005, 04:40 PM) *

пс. Вот что значит критика! После неё многое получается! wink.gif

Ну тоді вже в правому верхньому кутку прибери зайвий пробіл між словом "команда" і двокрапкою. Давайте писати за правилами правопису. smile.gif
ReMMeR
: - виправив.
+ Трохи окультурив Блок розсилки
+ Почистив від зайвих тегів статтю Ромка в перекладі Арбалета (на рос.мові)
+ Оновив дизайн трошки.

Критикуємо, пропонуємо.
В основі дизайну - фіолетовий бордюрчик 10х18.

Можете пропонувати свої бордюрчики, буде виглядати краще - поставимо ваш wink.gif .
nikelong
Да, дизайн стал лучше... Взрослее! Так держать! wink.gif
ЗЫ:а вот там слева получается тавтология Раздел-форум,и подраздел-тоже форум. Форум форум получается. dry.gif Предлагаю ссылку на форум назвать "Вход".
Получается человек видит категорию "форум", и нажимает на ссылку "Вход".
nikelong
Справа:
1) "наш рейтинг"
2) можно таким же макаром туда добавить "активні участники" и число (вот так 43
ReMMeR
(nikelong @ Dec 28 2005, 10:35 PM) *

Справа:
1) "наш рейтинг"
2) можно таким же макаром туда добавить "активні участники" и число (вот так 43


Только для тебя ! wink.gif
Потратил 40 минут, и дописал скрипт smile.gif
Ура, товарищи!
Paul B.Atton
Жовтий напис "the DC team" із тінню губиться і не читається на білому фоні.
І тоді вже мабуть треба "The..."
ReMMeR
Добавил бигмировский счётчик.
с утра мы были на 57-м месте.

http://top.bigmir.net/show?ctg=32&p=2
Paul B.Atton
Ранок вже закінчився - №60
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Dec 29 2005, 04:10 PM) *

Жовтий напис "the DC team" із тінню губиться і не читається на білому фоні.
І тоді вже мабуть треба "The..."

Виправив.
А людей мало ходить.
Про рейтинг на бігмірі нема чого і сподіватись про якісь місця ...
Oasis
Що до сайту, прохання додати пукт:
1) Ресурси.

На зразок http://www.fad.zone.com.ua/
старого сайту:
Куди додати наступні посилання:
http://folding.extremeoverclocking.com/tea...y.php?s=&t=2164
http://folding.extremeoverclocking.com/?nav=IMAGES
http://fahstats.com
http://folding.stanford.edu

Що ще вирішуйте самі.

Дякую за увагу. Ще раз усіх з Новим рокомexcl.gif

nikelong
А если каждый из нас раз в день зайдёт на сайт-мож как-то поднимим рейтинг wink.gif tongue.gif
Плюс, если сайт зарегистрировать и на других ресурсах (гала, мета, ... )? blink.gif
Oasis
Також прохання розмістити на сайті, після закінчення проекту Find-a-drug, наші досягнення. Тим більше, що подальшої підтримка ця сторінка не буде потребувати. (А як ніяк історія команди!)

Крім того, є пропозиція звернутись до учасників інших проектів на кшталт Seti@Home та інших, щоб вони користувались цим форумом. І їм легше, і нам краще (бо в разі закінчення будь-якого проекту люди не розбіжаться, а залишаться надалі з нами.)

Дякую.
Red Panda THINKs
(Oasis @ Jan 2 2006, 12:52 PM) *

Також прохання розмістити на сайті, після закінчення проекту Find-a-drug, наші досягнення. Тим більше, що подальшої підтримка ця сторінка не буде потребувати. (А як ніяк історія команди!)
На старому чи новому? Старий я збираюсь підтягувати за новинами FaD, коли щось буде з'являтись.
Oasis
(Red Panda THINKs @ Jan 6 2006, 10:41 PM) *

На старому чи новому? Старий я збираюсь підтягувати за новинами FaD, коли щось буде з'являтись.


Не бачу сенсу тримати 2 сайти...
Краще об"єднати старий з новим...
Alex_Mk
Как-то между Ukraine the dc team и Наша команда №2164 пустовато.
ReMMeR
(Alex_Mk @ Jan 31 2006, 10:02 PM) *

Как-то между Ukraine the dc team и Наша команда №2164 пустовато.


Есть идеи что ткда впихнуть ?
nikelong
Есть идеи что ткда впихнуть ?

конечно статистику! Причём динамическую!
ReMMeR
(nikelong @ Feb 1 2006, 03:07 PM) *

Есть идеи что ткда впихнуть ?

конечно статистику! Причём динамическую!


немного не согласен...
Рисуй, как ты себе это видиш.
Моге сделать, чтоб там не было пустого места, а текст статьи итд оттдуа начинался
Alex_Mk
Не знаю, может передвинуть надпись Ukraine the dc team в середину (сделать её пошире конечно), а слева типа флага прилепить или логотип, или переключатель ukr/rus сделать там побольше.

И лучше не использовать слэнговых слов подобных "кранчеру". Не думаю что это будет понятно большинству населения инета и может только отпугнуть. Или добавить раздел "толкового словаря".
Paul B.Atton
(Alex_Mk @ Feb 1 2006, 09:47 PM) *

Не знаю, может передвинуть надпись Ukraine the dc team в середину (сделать её пошире конечно), а слева типа флага прилепить или логотип, или переключатель ukr/rus сделать там побольше.

И лучше не использовать слэнговых слов подобных "кранчеру". Не думаю что это будет понятно большинству населения инета и может только отпугнуть. Или добавить раздел "толкового словаря".

Цілком слушна ідея! Використання сленгу у великій кількості дійсно може відвернути певну частку потенційних членів команди. Але й словничок зовсім не завадить - яким би не був профі, завжди знайдеться якийсь невідомий термін. wink.gif


місто Сімферополь, компьютерний клуб SkyNet
ReMMeR
Шановні Мегакранчери !
Прийміть, будь ласка, участь в новому голосуванні на сайті :
http://distributed.org.ua
ReMMeR
Итак, открылась новостная колонка, которую ведёт Арбалет !

Также мелкие изменения улутьшения/удобства на главной.

Раздел "ресурсы" в процессе вёрстки. (почти закончил, а потом перезаписал чистім файлом sad.gif fool.gif )

Свободного времени мало, делаю по мере возможности что могу.
Paul B.Atton
(ReMMeR @ Feb 15 2006, 07:14 PM) *

Шановні Мегакранчери !
Прийміть, будь ласка, участь в новому голосуванні на сайті :
http://distributed.org.ua


До речі. А коли там з'явився пункт "Згоден з першими 3-ма пунктами"? blink.gif Щось я його не пам'ятаю. blush2.gif helpsmilie.gif
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Feb 17 2006, 10:13 AM) *

До речі. А коли там з'явився пункт "Згоден з першими 3-ма пунктами"? blink.gif Щось я його не пам'ятаю. blush2.gif helpsmilie.gif


Після дуже доречної репліки

Гість | 15.02.2006 23:48
Re: Чому я беру участь у проектах розподілених обчислень?Почему я участвую в проектах распределенных вычислений?
перші три варіанти одночасно!
Paul B.Atton
Значить, я таки проголосував раніше. huh1.gif Можливо, я такий не один. blush2.gif Але повторно проголосувати не можу. idontno.gif І що тепер робити? helpsmilie.gif
ReMMeR
(Paul B.Atton @ Feb 17 2006, 08:21 PM) *

Значить, я таки проголосував раніше. huh1.gif Можливо, я такий не один. blush2.gif Але повторно проголосувати не можу. idontno.gif І що тепер робити? helpsmilie.gif

Ну якщо скажеш за який пункт проголосував - перекину голос smile.gif
Paul B.Atton
(ReMMeR @ Feb 20 2006, 08:37 AM) *

Ну якщо скажеш за який пункт проголосував - перекину голос smile.gif

Ось тобі й маєш анонімне голосування! wink.gif
За третій.
Мабуть, є сенс такі речі заздалегідь обговорювати. Щоб потім не вилазили можливі недоліки. Або хоча б у меншій кількості. smile.gif
ReMMeR
Зроблено.
ReMMeR
Трохи пофіксив Скін - тепер нормально виглядає при відключених картинках.
Допрацював нормальний модуль опитування excl.gif 1321.gif
Тепер для кожної мови - свій варіант. фух ...
Paul B.Atton
А хтось казав, що реклама впливає на прогрес... Добрі стусани його рухають! wink.gif
Anthony
У нас в самом верху, в заголовке написано: "UKAINE..." cxsv.gif
Fix please att.gif
nikelong
какой внимательный! victory.gif
но от заголовка я сам в cxsv.gif
ReMMeR
Хлопці !
Гілка називається "> Новый, Командный сайт команды Ukraine !, http://distributed.org.ua"
Я вже весь сайт облазив так і не знайшов smile.gif
Тоді вже поліз на форум.
Сам я синьою Шкурою не користуюся (яка б не була погана зелена, для мене вона краща), логотипа зліпив за 10 хвилин, аби замінити стандартного.
Коротше кажучи,
FIXED.
nikelong
вот, нашёл такое:
Результат оценки качества создания сайта

интересно было почитать:

Комментарии и пояснения
А, ну да, скрипты-то у нас отключены, а у Вас?
Красивые и большие заголовки, но зачем так много?
Каркас в виде таблицы - крепко, но не гибко.
Отвратительно слепленная страница. По уровню технического исполнения тянет только на гнусного хомяка.
Плохо организованная структура и , как следствие, недостаточная функциональность. Неудобная навигация.
Мерзкий дизайн, даже, скорее, его отсутствие. Как, говорится, цветов нет, графики нет,- населена роботами…
Страница вполне самодостаточная. В смысле, достаточно, что её увидит сам создатель, о посетителях, похоже, у него голова не болела.
ReMMeR
Як видно, той сайт сам "Населён роботами"
Візьмемо украёнський мегапортал http://www.bigmir.net :

http://www.cys.ru/cyber.html?url=bigmir.net

Скрипты поражают своим гигантизмом. Откуда такие?
Все прекрасное должно быть квадратным.
Техническая реализация на уровне ниже среднего. Недопустимая небрежность в написании кода.
Функциональность на среднем уровне. Скорей всего, посетитель покинет эту страницу быстро и безболезненно.
Среднего уровня дизайн, не представляет собой ничего особенного. Еще не отторгает, но уже не привлекает.
Страница вполне самодостаточная. В смысле, достаточно, что её увидит сам создатель, о посетителях, похоже, у него голова не болела.


То я і не дуже переймаюсь. А взагалі - у нас все ще попереду.

А ось мій "хомяк" : remmer.boom.ru

Недопустимо много фреймов.
Скрипты поражают своим гигантизмом. Откуда такие? rofl.gif ( взагалі немає їх excl.gif)
Отвратительно слепленная страница. По уровню технического исполнения тянет только на гнусного хомяка.
Плохо организованная структура и , как следствие, недостаточная функциональность. Неудобная навигация. - не треба ляля - там "навігіровать" нема де
Мерзкий дизайн, даже, скорее, его отсутствие. Как, говорится, цветов нет, графики нет,- населена роботами…
Страница вполне самодостаточная. В смысле, достаточно, что её увидит сам создатель, о посетителях, похоже, у него голова не болела.


Коротше ресурс м"яко кажучи трохи невірно функціонує. wink.gif
nikelong
гы, а вы видели кто там на первом месте? Сайт какого - то кандидата!
Так, мысли в слух...
Andrey Fenchenko
А якщо перевірити Рамблер? smile.gif

А ніхто не пробув перевірити їхній же сайт? Ось результат:
Признаки наглой оптимизации при помощи невоздержанного примения заголовков.
Нормально сделанная страница. Не отягощенная признаками суперпрофессионализма, но в общем сойдет.
Неплохо обеспечено функциональное предназначение страницы. Есть некоторые спорные моменты в реализации навигации.
Хороший дизайн. Недостаточно гармоничное цветовое решение. Оригинальные, но спорные решения в оформлении и навигации.
Корректное отображение в современных браузерах. Возможны проблемы в старых или экзотических браузерах.
Теж, як бачимо, не їдеально. Одже можна і не звертати увагу на їхні оцінки. smile.gif
Tamagoch
(ReMMeR @ Feb 17 2006, 10:32 AM) *

(Paul B.Atton @ Feb 17 2006, 10:13 AM) *
До речі. А коли там з'явився пункт "Згоден з першими 3-ма пунктами"? blink.gif Щось я його не пам'ятаю. blush2.gif helpsmilie.gif

Після дуже доречної репліки
Гість | 15.02.2006 23:48
Re: Чому я беру участь у проектах розподілених обчислень?Почему я участвую в проектах распределенных вычислений?
перші три варіанти одночасно!


це я був... biggrin.gif чомусь не зміг підписатися, чи на сайті окрема база користувачів...
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.