Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
26.04.навсегда
Розподілені обчислення в Україні > Інші обговорення > Ой у Вишневому Садочку
hunter
Монолог жены погибшего на тушении АЭС пожарника: http://obozrevatel.com/news/2006/4/26/109099.htm
Прочитать до конца очень трудно, но это надо. Комок в горле и слезы стоят до сих пор.
Anthony
Даже слов нет чото откаментить...
Похуже чем на войне...

Удивляет что некоторые (лжеликвидаторы, управляющие фондами Чернобыля и др.) на этом деньги имеют. И совесть позволяет...
С миром действительно что-то не так.
nikelong
(hunter @ Apr 27 2006, 05:05 PM) *

Прочитать до конца очень трудно, но это надо. Комок в горле и слезы стоят до сих пор.

ниасилил. несмог. хотя думал что получится. ohmy.gif
RayCo
Мені це все до болі знайоме... У мене батько ліквідатор першої категорії... два місяці у 86 працював у Чорнобилі... Коли готував документи до чорнобильскої пенсії, то вияснив багато цікавих нюансів... Наприклад, найбільша чорнобильська пенсія в Україні (це ще до підвищення Єхануровим у 2.5-3.5 рази у січні) становила 16 000 грн, а отримував її якийсь чиновник... До речі, усі депутати - чорнобильці smile.gif (смішно, чи не так?). А ще, деякі "псевдоліквідатори" отримують пенсію більшу за пенсію мого батька, незважаючи на той факт, що вони у Чорнобилі були всього 1-2 дні... да й то проїздом... Справді... якби навести порядок серед усіх чорнобильців та убрати звідти шахраїв, то можна було б краще дбати про справжніх...
ghost
М-да, не хочу обидеть людей причастных к проблеме, скажу только что очень жаль, что такие темы используются нашими сми для подобного рода пиара, и жаль что находятся люди (если за монологом стоит человек, а не он просто банально сочинен редакцией) которые наивно полагают что их слова будут просто сказаны, а не использованны сми, для каких-то своих целей... sad.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.