Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
!ОЙ
Розподілені обчислення в Україні > Великі проекти розподілених обчислень > Folding@Home > Статистика
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
romko
Щось наша команда почала здавати останнім часом - скотились до 27000 ppd, знову "позеленіли", кількість активних учасників знову скорочується до сотні, серед лідерів тільки двоє "червоних" залишилось, та й то з підупалим рейтином. Хтось може пояснити причини таких явищ? Літня спека? Кранчери у відпустки пороз"їжджались? Чи може завдання повалили невигідні?

edit: topic renamed to "!oy" blush.gif
masquer
Важко сказати за всіх, але вважаю, що це результати спеки і відпусток, у декого, нажаль, є власні проблеми через обчислення...
Rilian
As for me, i'm fukcing with system recovery and reinstalling on this notebook for about 3 days. The problem is, that all my working programs are infected with win32.Licum (or smth) and notebook fails to boot after running these progs, and i had not a backup system to store 40GB of data...

3b|: have no russian here

ЗЫ: че-то русский шрифт слетел.. систему поставил (мля, раз 15 переставлял), вроде все вирусы поудалял из нужных прог.. еще кучу придется перекомпилировать) mad2.gif
hunter
Лично ко мне пришла целая пачка "малобюджетных" заданий по 53-56 очков.
Так же надо учесть что наступает пора жары и отпусков, так что летом полюбому мощности будут падать.
RayCo
У мене сьогодні через перезавантаження ядро Тінкера з 88% скинуло до 0% sad.gif
А в цілому у мене "дерібан" на фермі... тож все ніяк не налагоджу...
Ось лишень сьогодні почав порядок наводити і вже за добу півтори тисячі балів злив...
nikelong
1. Пара человек уехала в отпуск
2. У кид_А слетела ферма (минус ~800 ппд)
3. Самое главное: пришла жара, чаще на ноль збрасываются задания (верхний пост тому пример)
4. Уменьшение разгона разогнаных машин. (сам 3 дня назад скинул обороты своего бартоничка - а то греется на грани отключения).
amo006.gif amo006.gif amo006.gif angry2.gif amo006.gif amo006.gif amo006.gif
Paul B.Atton
(nikelong @ Jun 26 2006, 06:16 PM) *

4. Уменьшение разгона разогнаных машин. (сам 3 дня назад скинул обороты своего бартоничка - а то греется на грани отключения).
amo006.gif amo006.gif amo006.gif angry2.gif amo006.gif amo006.gif amo006.gif

А ти його холодною водичкою поливай! wink.gif
nikelong
он у меня не водоплавающий. Захлебнётся.
-=Vzhik=-
Аналогичная трабла - 33 градуса на улице, слетаем на ноль частенько, раз в сутки падение видеосерверов - нормальное явление, приходится и по ночам разруливать из дому... Но имея привычку по ночам спать - то не всегда енти сервера привожу "в кондицию".
tyoma
Приходится отключать некоторые компы sad.gif . Глючить начинают...
Yura_H
Ну от, мені в прохолодному підвалі почали вікна міняти (це десь на місяць, бо не мені одному) і переселили на поверх вище. Температура проців підстрибнула на 5-6 градусів sad.gif Так що дораховую завдання, що залишилися і чекаю осінь або похолодання (хоча в серпні планую піти у відпустку, так що похолодання не дуже підходить smile.gif ). Понизити розгін не маю бажання бо ганяю дійсно важкі проги (часто по декілька одночасно), так що навіть 3.1 ГГц частенько не вистачає.
nikelong
Панда, что с твоей фермой?
Panda
Специфика фермы. В основном мои тазики в одном учебном заведении. Лето, каникулы. Аудитории на замок. sad.gif
nikelong
и сколько -же до сентября будет твой ППД? Хоть за 800 вытянешь?
Crazy_Max
!ЙО
University of Kentucky Systems Labs -22 630,877 -737 10.30.08, 3pm / 2.3 Years
nikelong
уезжаю.
минус 180 ППД для команды на 5 дней.
Вроде мелочь, а...
Panda
(nikelong @ Jun 27 2006, 06:29 PM) *

и сколько -же до сентября будет твой ППД? Хоть за 800 вытянешь?


Поняття не маю... Я там не часто буваю, важко прикинути.
RayCo
Щось останнім часом з основним сервером проблеми... надої катастрофічно падають... учора намагався три завдання злити з компа... не хотів приймати сервер....
romko
ALEF, мабуть, у відпустку подався. Останні результати в п"ятницю злив - і все sad.gif

Joes теж дуже гарний темп набрав, швидко дійшов до 24000 очок, і все sad.gif

Будемо сподіватись, що це просто відпустки в людей, і вони повернуться в команду з новими силами smile.gif
masquer
(romko @ Aug 8 2006, 12:18 PM) *
Будемо сподіватись, що це просто відпустки в людей, і вони повернуться в команду з новими силами smile.gif

Повернуться і зіллють по 20-30 тисяч очок smile.gif
romko
Кількість активних учасників впала до 93 sad.gif

Paul_B_Atton більше не рахує sad.gif

Rilian теж...
ReMMeR
(romko @ Aug 20 2006, 11:52 AM) *

Rilian теж...

Канікули = тимчасовий спад
Paul B.Atton
(romko @ Aug 20 2006, 11:52 AM) *

Paul_B_Atton більше не рахує sad.gif

Так вже сталося, що він радіє, що хоч взагалі в змозі дістатися свого домашнього компа. sad.gif А цей комп заслабкий для таких обчислень.
Доведеться чекати поки я не вийду на роботу...
Panda
Паш - вдала відпустка? Як я тобі заздрю! smile.gif
Paul B.Atton
(Panda @ Aug 26 2006, 11:42 PM) *

Паш - вдала відпустка? Як я тобі заздрю! smile.gif

Такої відпустки не побажаю навіть недругові! ДТП. sad.gif
Panda
Співчуваю...
-=Vzhik=-
Очередные потери:
выведены из расчетов два двухпроцессорных сервера, в связи с установкой SQL-сервера...
Crazy_Max
Не ставлю свой домашний комп на 24/7 (только ~ 8 ч) - атлон 64 2700 Мгц no.gif
vova_dudko
Поки що рахують не всі компи, на стадії підключення декілька, ноути з своїми власниками, може в понеділок підкючаться до нету і зіллють унітів трохи
drorion
На следующей неделе уезжаю в свадебное путешествие, не будет меня около 2-х недель.
romko
(drorion @ Sep 8 2006, 12:58 AM) *

На следующей неделе уезжаю в свадебное путешествие, не будет меня около 2-х недель.

wub.gif clap_1.gif
Мої вітання і приємної подорожі! wink.gif
Oasis
drorion - Вітаюexcl.gif
Холостяки несуть втрати. smile.gif Побільше яскравих враженьexcl.gif
Paul B.Atton
Ще одного закільцювали. wink.gif
Вітаю! smile.gif
AgaT
Поздоровляю!

У мене таки не відправляється десь 7-8 завдань.
drorion
спасибо.
nikelong
На выходных ездил в село. В это время вырубили в квартире электричество.
Итог - мой БП накрылся женским половым органом :-(
Поставил "затычку" блока питания - какой-то нонэйм.
Я понимаю что для команды мои 150 ППД не много, но сейчас будет не более 50-ти... :-(
RayCo
Ой! Ці хлопці гарно йдуть.... Майбутня загроза нам....
http://folding.extremeoverclocking.com/tea....php?s=&t=51394
romko
Ой! Ці хлопці гарно йдуть.... Майбутня загроза нам....

Занадто молода команда, щоб можна було про щось говорити. Зі 138 учасників - 80 новачків. Надивившись на те, як новачки у нас приходять і йдуть, треба на цю команду буде подивитись за місяць-два, скільки з них залишиться. Хоча ім"я в них гучне, і реклама команди розміщена на сайті самої АТІ, в якої вистачає фанатів, які дізнались про фолдінг саме через цей сайт і тому потрапили саме до команди АТІ.
Коротше, ми ще маємо розрив в понад 8 млн. очок, а от як увійдуть вони в першу сотню, тоді будемо хвилюватись smile.gif
Crazy_Max
(romko @ Nov 7 2006, 06:43 PM) *

Ой! Ці хлопці гарно йдуть.... Майбутня загроза нам....

Занадто молода команда, щоб можна було про щось говорити. Зі 138 учасників - 80 новачків. Надивившись на те, як новачки у нас приходять і йдуть, треба на цю команду буде подивитись за місяць-два, скільки з них залишиться. Хоча ім"я в них гучне, і реклама команди розміщена на сайті самої АТІ, в якої вистачає фанатів, які дізнались про фолдінг саме через цей сайт і тому потрапили саме до команди АТІ.
Коротше, ми ще маємо розрив в понад 8 млн. очок, а от як увійдуть вони в першу сотню, тоді будемо хвилюватись smile.gif

Да скоро статья.. blush2.gif кое где blush2.gif blush2.gif
У них, к тому же, средний ппд ниже нашего....
Rilian
Нас не догонят smile.gif
AgaT
Їду у відпуску, не знаю як все працюватиме, наврядчи на 100%.
Paul B.Atton
Якщо все налаштоване нормально і ніхто нічого не зламає, то буде. smile.gif
Добре відпочити! smile.gif
Crazy_Max
Что т у меня ППД ситльно упал, видно кто-то помог sad.gif
romko
nikelong вже десь 2 тижні відсутній, і в статистиці, і на форумі? sad.gif
Arbalet майже дорахував до 200000 і зупинився, як обіцяв.
Edik_Odessa_Los_Angeles йшов гарно, очок по 500 в день давав sad.gif
cattus_64...
Коротше, з 49000 командних ppd ми зкотились до 43000. Здаємо sad.gif
Rilian
я ника в аське видел пару дней назад...
ReMMeR
(Rilian @ Nov 16 2006, 01:29 PM) *

я ника в аське видел пару дней назад...

Он в командировке на мобилке.
Arbalet
(romko @ Nov 16 2006, 12:17 PM) *

Arbalet майже дорахував до 200000 і зупинився, як обіцяв.

Две машинки еще пыхтят над 600-очковыми жабами, так что обещание даже перевыполню. smile.gif Да и после слива этих жаб, в строю под ФАХ останется одна нода.
Paul B.Atton
Отже, зовсім проект все ж не покинув. wink.gif
Arbalet
(Paul B.Atton @ Nov 16 2006, 03:42 PM) *

Отже, зовсім проект все ж не покинув. wink.gif

Саме так. Я ж казав, що лише згортаю участь в проекті, а не припиняю взагалі. smile.gif
Crazy_Max
на нас напала Pande Lab devil_2.gif

Интересно что это у них за всплеск? Случайность или какоето сикретное оружие? http://folding.extremeoverclocking.com/tea...mary.php?s=&t=1
devil_2.gif devil_2.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.