Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Офицеры запаса
Розподілені обчислення в Україні > Інші обговорення > Ой у Вишневому Садочку
Alien
Кто-то знает, существуют ли льготы на что-то или еще какие-то преимущества для офицеров запаса (м.л.), которые закончили военную кафедру при университете?
Кроме вне очереди в армию на контракт =)
Waterfall
Порийся на оф.сайті МО України http://www.mil.gov.ua/ або, наприклад, тут http://www.no-army.kiev.ua/zakon.html розділ "СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ",в т.ч. - там Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (зі змінами та доповненнями).
Alien
что-то не нашел интересного.. =(
vitalidze1
З якої це радості нам якісь пільги повинні давати. В армію нв 9 міс не забрали і на тому треба дякувати.
ПС. Сам мл.лт. запасу
Alien
ну мало ли =)

Waterfall
(vitalidze1 @ Aug 12 2011, 11:20) *

З якої це радості нам якісь пільги повинні давати. В армію нв 9 міс не забрали і на тому треба дякувати.
ПС. Сам мл.лт. запасу

vitalidze1, дуже дивно, що ти тільки мол.л-т! А чого у віці під 30 - не старший лейтенант ? huh1.gif
Відповідно до Положення http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=1053%2F2001 "Розділ X, пункт 83. Строки перебування у військових званнях для офіцерів запасу встановлюються у званні: молодшого лейтенанта, лейтенанта - 3 роки; старшого лейтенанта, капітана (капітан-лейтенанта) - 4 роки".
В мене на роботі нещодавно, один мій підлеглий відпрошувався сходить у військомат за якоюсь довідкою, тіпа для виїзду за кордон. Я відпустив, але тут же зателефонував райвоєнкому (який мені був знайомий), щоб хлопець в черзі там не стояв, бо багато було роботи. Години через дві той прибігає, не тільки довідку приніс, а ще й пляшку коньяку, каже, мені вже оказується старлєя дали, ось запис в квитку. Що ми благополучно після роботи і відмітили в колі колег!
Висновок: заходьте частіше в рідний військкомат,тоді на особливий період, або на зборах не заставлять бути старшим на допоміжних роботах,або старшим куди пошлють, а знайдуть завдання відповідно до Вашого військового звання!
vitalidze1
Опа, мл.лейтенанта мені в 2005році дали, значить вже лейтенант, а через рік-два, старлея дадуть. Щось мені не віриться)
Waterfall
(vitalidze1 @ Aug 12 2011, 17:53) *

Опа, мл.лейтенанта мені в 2005році дали, значить вже лейтенант, а через рік-два, старлея дадуть. Щось мені не віриться)

vitalidze1, 100 пудів так воно і є! Я ж не видумав чогось. Там накази проводять автоматично, бо це їх робота скільки і якої категорії офіцерів запасу (по в/званнях і посадах на особливий період) утримувати! Кожен рік пачку знімають з обліку за віком, пачка нових приходить, тому рух постійний...
Залишається тільки "спіймати" людину, зробити запис і поставити печатку в військовий квиток....ну,як виняток і на якісь збори можуть запросити,зі збереженням середньої з/плати за місцем роботи! Але це не факт,бо на масштабні збори,як завжди - не вистачає коштів!
Alien
вот, видите, есть интересные моменты.

только точно для повышения не нужно сдавать экзамены и ехать на сборы?
просто присяга в 2006 году, в 2008 стал на учет и выдали временную справку (бланков на билет не было). недавно сходил и сделали билет и в котором написано м.л.

почему они автоматом не написали лейтенант? позвонить что ли..
vitalidze1
Дивись щоб потуги по отриманню запису в військ білет не призвели до військ зборів на місяць десь під Житомиром в полі)))
tyoma
Я звание получил в 99 году (сразу лейтенанта), то кто я щас? В смысле звание какое должно быть? )
vitalidze1
Товаришом майором)))
Waterfall
Та чого там мєлочіться, а може й підполковником одразу... smile.gif)
tyoma
ггг )). ну, а серйозно?
vitalidze1
Якщо чесно, мені соромно носити навіть лейтенантські пагони.Про військову службу знаю лише те що засвоїв за місяць у Мелітополі. Цілий місяць похуїзма, тупого виконання робіт на рівні трудової колонії, і абсолютно ніякого професіонального навчання. Тому по принциповим мотивам не буду нічого робити для отримання вищих військових знань. Мені соромно за тиких офіцерів запасу як я сам. idontno.gif
tyoma
Ну стоп.. ти думаєш, шо оф. офыцери кращі? ... ну хз. Я , наприклад, свою спеціальність знаю на ура. В мене "тилове забезпечення" . На прикладі своєї роботи переконався
vitalidze1
Я за тебе дуже щасливий, а от в мене спеціальність- спеціаліст з авіаційного озброєння, а окромя, як слово укупорка більше нічого не чув, і єстесссно боєприпасів в очі не бачив, не кажучи про те, що нам навіт з АК не дали постріляти, які ми нафіг вояки. Може це тільки мені так не "пощастило", в інших, може, все професійніше було.
Waterfall
(tyoma @ Aug 14 2011, 12:43) *

Ну стоп.. ти думаєш, шо оф. офыцери кращі? ... ну хз. Я , наприклад, свою спеціальність знаю на ура. В мене "тилове забезпечення" . На прикладі своєї роботи переконався

tyoma, і не надійся... smile.gif Посади тилового забезпечення, а саме - продовольчої, речової,пально-мастильних матеріалів, фінансової,квартирно-експлуатаційної, військових сполучень та інших "блатних" тилових військових спеціальностей по війні займуть теж відносно блатні запасники (хто не втече), може добавлять якийсь відсоток товстих, хромих, сліпих та дурнуватих (хто буде придурюватися та відмазуватися)!
А всіх кренчерів, за поданням контори, яка все знає про всіх, направлять в підрозділи Сил спеціальних операцій, які знову почали створювати в Україні http://mil.in.ua/novyny/do-2017-zyavytsya-...lnych-operatsiy
Будеш за допомогою компа та своїх знань знищувати інформаційний простір ворога та його зброї або ж разом із замполітами пропагандистські дези запускать (... во-во, в ході інформаційно-психологічних операцій, як пишуть на сайті) rilian.gif smile.gif
tyoma
Ну теж "харашо" ))) . Так яке в мене звання мало б бути?
Waterfall
(tyoma @ Aug 14 2011, 17:41) *

Ну теж "харашо" ))) . Так яке в мене звання мало б бути?

Відповідно до Положення http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=1053%2F2001 "Розділ X, пункт 83. Строки перебування у військових званнях для офіцерів запасу" встановлюються у званні: молодшого лейтенанта, лейтенанта - 3 роки; старшого лейтенанта, капітана (капітан-лейтенанта) - 4 роки, майора (капітана 3 рангу) - 5 років; підполковника (капітана 2 рангу) - 6 років ".
tyoma, якщо в 1999 році - тобі одразу було присвоєно в/звання "лейтенант", то у 2002 р. - повинно було б бути "ст.лейтенант", відповідно у 2006 р. - "капітан"; а в 2010 р. - повинен був отримати в/звання "майор".
Але там є обмовка (див.п.84), що "Чергові військові звання від капітана (капітан-лейтенанта) до полковника (капітана 1 рангу) включно присвоюються офіцерам запасу після закінчення встановлених пунктом 83 цього Положення строків перебування у попередньому званні за умови позитивної атестації та успішного проходження навчальних зборів за посадою, що відповідає черговому званню".
Таким чином, якщо ти на навчальні збори військкоматом не залучався - то автоматично (по рокам) повинен бути капітаном!
tyoma
Не залучався. Ну капітан так капітан ).
tyoma
Ви мене до того заїли, шо я вчора звернувся в воєнкомат свій. І шо б ви думали? Як був лейтенант, так і лишився. Аргументація - не був на зборах.
nikelong
tyoma,
А ти поцікавився, коли наступного разу в них збори?
Ну, щоб таки апгрейд звання зробити!?
tyoma
Гаспада ахвіцери смущонно знизали плечима на моє питання "мені одьожку видадуть чи свою брати" і сказали, шо походу не бачать доцільності мене харчувати на дурняк. Я попросивсі зі своєю хавкою, най тіки з роботи заберуть ) , але вони всьо одно спригнули і відмовилась армія від такого ценного вояки як я. Пічалька, а мій одногрупник кстаті старшого заімєл, в сенсі получив звання старшого лейтенанта, хоч теж ні на яких зборах не був, але у них на Волині певно якась інша армія )
Waterfall
На Волині присвоїли... І в Одесі присвоїли - читай мій пост #6 в цій гілці!.... а в Надвірній - ні? Дуже цікаво. Може ти звертався не до тих посадових осіб?
І вони до цього відношення зовсім ніякого не мають, а так... просто свої думки в слух озвучили і все! Судячи по відповіді, зовсім ліві якісь офіцери!
Ще раз кажу: для отримання військового звання від капітана і вище необхідною умовою - є збори. А всі звання, що нижче капітана - регламентовані тільки вислугою років в конкретному званні (без зборів), як і передбачає "Положення про проходження військової служби особами офіцерського складу, прапорщиками (мічманами) Збройних Сил України" п. 83,84
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=1053%2F2001 facepalm.gif
tyoma
Та ні - до тих. Як раз чувак офіцерами запаса займається. Мене ж офіційно направили - заносили в журнал моє відвідування, виписували направлення і т.д. Хз - мож вони не в курсі про цей закон ). В общєм унізілі защітніка отєчєства ) .
Waterfall
Та нє, вони після того,як ти пішов, роздупляться, відкриють закон і подумають, що пора почати працювати,а не морди воєнкоматовські наїдать!
Чекай, викличуть.... smile.gif
nikelong
що пора почати працювати

Откуда такіє мислі в свєтлих ихних галавах?
Alien
QUOTE(tyoma @ Aug 16 2011, 09:45) *

Гаспада ахвіцери смущонно знизали плечима на моє питання "мені одьожку видадуть чи свою брати" і сказали, шо походу не бачать доцільності мене харчувати на дурняк. Я попросивсі зі своєю хавкою, най тіки з роботи заберуть ) , але вони всьо одно спригнули і відмовилась армія від такого ценного вояки як я. Пічалька, а мій одногрупник кстаті старшого заімєл, в сенсі получив звання старшого лейтенанта, хоч теж ні на яких зборах не був, але у них на Волині певно якась інша армія )

ахаха..им только на контракт брать осталось..ей богу)))
QUOTE(vitalidze1 @ Aug 14 2011, 12:13) *

Якщо чесно, мені соромно носити навіть лейтенантські пагони.Про військову службу знаю лише те що засвоїв за місяць у Мелітополі. Цілий місяць похуїзма, тупого виконання робіт на рівні трудової колонії, і абсолютно ніякого професіонального навчання. Тому по принциповим мотивам не буду нічого робити для отримання вищих військових знань. Мені соромно за тиких офіцерів запасу як я сам. idontno.gif

ну я тебя конечно понимаю, я тоже далеко не ВДВ, но у нас были неплохие тренировки.
Если взять исключительно сборы перед присягой, то были в Гончаровске. Там и марш бросок пешочком по 15 км в одну сторону с обмундированием (без рюкзака, но с каской на голове, сап. лопаткой, берцами и т.д.). На полигоне еще было км 5-7. В итоге марш бросок был км до 40, и мои ноги превратились в мясо (помню потом после обеда еще была строевая biggrin.gif). Это нужно было еще на полигоне сдать экзамены на стрельбу из калашникова с дальностью 400 м вроде бы (было сложно цель увидеть из 30 патронов сбил одну цель из 3х вроде) + с ПМ стреляя с одной руки + бросание гранат на точность (сдал на 5 с первого раза). А еще сдавали на вождение БМП, сборка\разборка 5 видов оружия на время (после 10-20 тренировок можно вложиться на 5-ку). Так вот к чему я это все. Я не считаю себя воякой, но вот когда посмотришь на солдатиков в той же части, так только 5% из них стреляло с ПМ (по их словам). Остальные скубали травку между плитками и подметали территорию, мыли технику после нас. Может когда наши отцы служили было и весело, но нынешнее солдаты фигней страдают и знаний и практики ноль. Так что я считаю, те кому повезло с финансированием еще неплохо все получилось и не нужно себя сильно недооценивать.
tyoma
Нихера мне не звонили. (( . Инициатива - не приветствуется.
Waterfall
(tyoma @ Aug 25 2011, 22:14) *

Нихера мне не звонили. (( . Инициатива - не приветствуется.

Напевно,tyoma і не позвонять... Я теж, по-моєму, відстав від реального життя, цитуючи тут вище в постах, витяги із Законів та Положень! А, на справді, обставини наступні... Дивіться уважно відео прихованой камерою з Київського РВК м.Одеси (там спочатку звукова доріжка, потім відео)!
http://www.youtube.com/watch?v=hP7qmO56-uM...player_embedded
Пацан прийшов в РВК за воєнніком, а вони його на 300 $ напрягли. При чому, той лисий кадр, райвоєнком Піскун через пару тижнів був призначений Одеським обласним військовим комісаром ... http://telegraf.od.ua/news/proisshestviya/...a-youtube-video
Так що, ніхто нікуди не ходіть.... Вони подібні "піскуни" скрізь, в кожному військкоматі... А до бандитів в формі і при владі нєх.й нічого на поклон ходить!
Rilian
мне уже было 25, опасно ли идти в военкомат если я хочу прописаться в другой район города?
Waterfall
(Rilian @ Sep 22 2011, 17:22) *

мне уже было 25, опасно ли идти в военкомат если я хочу прописаться в другой район города?

Rilian, ничего не будет, можно смело выдвигаться! Бесплатная юридич. консультация, как раз по этому поводу http://todorov.od.ua/board/11-1-0-143 smile.gif
Но 100 % выпишут штраф, если выпадал из их поля зрения на призывах, т.к. военкоматам на каждый месяц официально приходит разнарядка сколько они по штрафам должны скачать с народа и они ее все усиленно выполняют... ~ гривен на 120 штрафонут.... Только не в карман какому-то майору платить, а пусть официально, через сберкассу выписывает!
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.