Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Cantabile Orchestra + Dnipro Choir
Розподілені обчислення в Україні > Інші обговорення > Цифрове життя > TV, Films, Music
Rilian
Cantabile Orchestra

IPB Image

Я считаю что это мега мега круто и достойно отдельного топика

http://cantabile.com.ua/

The Lord of the Rings concert - act 1 - Cantabile Orchestra & Dnipro choir playlist







worthy.gif
Sonechko
Да це мега круто, але якість аудіо... От якби ще стідуний запис у Flac, ex...)
Rilian
Попередній анонс концертів повного складу на осінь-зиму 2012 року.



22 вересня, Київ
"From Dungeons to Stars: Музика віртуальних світів". Київська прем'єра останнього проекту від Cantabile Orchestra та команди PlayUA. 100% музика з відеоігор.

3 листопада, Київ
10 листопада, Львів
"Hans & Johns". Музика трійки видатних кінокомпозиторів сучасності - Ганса Ціммера, Джона Вільямса та Джона Пауелла.

1 грудня, Львів
8 грудня, Київ
"Володар Перснів". Оновлена версія концерту музики Говарда Шора, доповнена новими творами та розширеним відеосупроводом. Спільний проект Кантабіле Оркестра та хорової капели "Дніпро".
Rilian
Я был на их концерне Властелин Колец - это был самый крутой концерт который я слышал вживую


итак


.....


12 октября, новый концерт в Киеве!

http://cantabile.com.ua/index.php?option=c...tseries&lang=en

dance.gif bq.gif awesome.png
Rilian
Проект «Music of Virtual Worlds» (серія концертів музики до відеоігор) цього разу, окрім підтримки традиційного партнера PlayUA, збагатиться звучанням чудового львівського ансамблю старовинної та народної музики «Kings & Beggars».

12 жовтня о 18:00 ми запрошуємо вас до концертного залу Дому Освіти та Культури «Майстер Клас» на концерт «Музика віртуальних світів: поміж драконів та зорельотів».

У програмі музика до ігор «Heroes of Might and Magic», «Neverwinter Nights», «World of Warcraft», «Bard's Tale», «The Witcher», «Stronghold», «Dragon Age», «Assassin's Creed», «Mass Effect», «Bioshock Infinite», «StarCraft», «Dune» та інших.
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.