Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Студент сфотографував Землю зі стратосфери за допомогою вживаної фотокамери та кулі з гелієм
Розподілені обчислення в Україні | Распределенные вычисления в Украине > Інші обговорення > Новини з мережі
Brodyaga
У той час, як NASA щороку витрачає сотні мільйонів доларів на надскладні супутники, 19-річний студент Адам Кадворт зробив не набагато гірші фото Землі, вклавшись у 200 фунтів стерлінгів, що дорівнює $320.
У 48 доларів обійшлася вживана фотокамера Canon A570, яку парубок купив на еВау, пише The Sun.
Студент Ноттінгемського університету витратив 40 годин на те, щоби змайструвати свій диво-апарат, що складався з GPS трекера, маленької відеокамери, температурних сенсорів, двох панелей сонячних батарей, радіо та мікропроцесора.
За допомогою кулі з гелієм усе це піднялося в небо на приголомшливу висоту в 33 з половиною тисячі метрів. Щоби дістатися стратосфери, девайсові знадобилося 2,5 години. Звідти камера зробила фотографії Землі.
Усе це Адам, який мешкає в британському місті Омберслі, скромно називає «невеличким проектом».
«Це просто маленьке хобі, справді. Я лише хотів поставити собі самому завдання – але я вражений результатом», — говорить тинейджер.
Ідея належала не йому, зізнається Адам. Кілька років тому він бачив, як схожу річ змайстрував його знайомий, тож вирішив повторити його експеримент, щоби вийшло краще.
«Люди думають, що це щось варте мільйонів фунтів, але я довів, що таке можна зробити, маючи бюджет у 200», — каже студент.
Виконавши свою місію, апарат, якому автор дав назву HABE 5, опустився на парашуті і приземлився за 48 кілометрів від місця запуску.
«Наразі я працюю над проектом, який дозволить мені контролювати, де приземлиться коробка, коли падатиме на Землю», — зазначив Адам.

TVi
Khvastov Maxim
.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.