ua     ru    Sitemap   Sitemap     | Поиск... |       Сайт открыт 14.12.2005

Ukraine - Distributed Computing Team

 

 » Навигация 
  Новости
  Новости (Архив)
  Описания проектов
  Наши опросы
  Архивы

  Форум
  Форум (PDA)

 » Статьи  


       Описания проектов 
Начало раздела >

World Community GridАвтор - Dmitrio, переклад - MAD

World Community Grid: Загальний опис


Система розподілених обчислень World Community Grid – одна з найпотужніших та та швидко зростаючих у світі. Якщо точніше, то серед систем, що виковистовують BOINC-платформу, WCGrid займає четверте місце за кількістю накопиченних результатів і друге місце за щоденною кількістю проведених обчислень (за інформацією сайту boincstats.com).

Головна задача World Community Grid – допомога в реалізації гуманітарних проектів колективам вчених, які потребують великого обсягу обчислень, але не мають можливості провести їх самотужки. Обов'язковою умовою роботи WCGrid є загальнодоступність отриамних в результаті роботи даних, тому можна бути впевненими, що ваш комп'ютер не будет працювати «на дядю».

Наявні обчислювальні потужності World Community Grid дозволяють не обмежуватись тільки якоюсь однією задачею, тому в рамках WCGrid запущені субпроекти з дослідження і лікування раку та СНІДу, загальні медичні дослідження, субпроекти з передбачення клімату, сільськогосподарським розробкам. Користувач може брати участь в якомусь одному субпроекті, в усіх субпроектах WCGrid одразу, а може працювати в декількох проектах, що працюють з клієнтом BOINC (наприклад, в WCGrid та SETI@HOME) – відкритість та поширеність платформи это дозволяє.

Ще однією особливістю World Community Grid є те, що система з'явилася не на голому ентузіазмі, а за активної підтримки корпорації IBM, яка надає сервера, програмні рішення та підтримку. З власного досвіду переконався, що це обумовлює високу надійність системи та зручність у використанні порівняно з деякими іншими проектами.

До недоліків World Community Grid можно віднести відсутнісь підтримки російської/української мов на веб-порталі проекту, попри те, що в самому клієнті BOINC підтримка російської мови є. Але навіть при базових знаннях англійської мови розібратися и на веб-порталі не становить проблеми.

Представники World Community Grid, у по можливості, прагнуть залучити не тільки і не стільки окремих користувачів, але цілі організації, школи, університети. Кільксть таких партнерів вражає. WCGrid і BOINC надають додаткові можливості для корпоративних та багатомашинних інсталяцій клієнту. Тому якщо у вас є знайомі олігархи – можете їм запропонувати :)

Щорічно WCGrid запускає по 2-3 нових субпроекти – приплив нових користувачів це дозволяє. На даний момент (01.06.2008), WCGrid  працює над шістьма субпроектами.Описи субпроектів

AfricanClimate@Home
Мета проекту: розробка прецізійних кліматичних моделей у деяких регіонах Африки. Ці дані будут базою для розуміння можливих кліматичних змін и покращення заходів, спрямованих на їх пом'якшення.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 512Мб RAM; 1Гб вільного HDD; інтернет-з'єднання 512Кбіт/с; підтримка роздільної здатності 800х600.


Discovering Dengue Drugs – Together
Мета проекту: пошук нових ліків для боротьби з такими захворюваннями, як гепатит С, західнонільский енцефаліт, жовта лихоманка.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 250Мб RAM; 600Мб HDD з 50Мб вільного місця; інтернет-з'єднання 40Кбіт/с; поддержка разрешения 800х600.


FightAIDS@Home
Мета проекту: пошук потенційних ліків, які мають хімічні властивості для блокування ВІЛ-протеази.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 250Мб RAM; 600Мб HDD з 50Мб вільного місця; інтернет-з'єднання 40Кбіт/с; підтримка роздільної здатності 800х600.


Help Conquer Cancer
Мета проекту: поліпшення результатів рентгенівської кристалографії, що дозволить не тільки досліджувати невідомі частини генома людини, але й поліпшить розуміння зародження та розвитку ракових захворювань.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 250Мб RAM; 600Мб HDD з 50Мб вільного місця; інтернет-з'єднання 40Кбіт/с; підтримка роздільної здатності 800х600.


Human Proteome Folding 2
Мета проекту: отримання більш детальних структур певних нормальних людських і патогенних протеїнів; подальші дослідження меж можливостей моделювання структур протеїнів для розвитку програмного забезпечення Rosetta.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 250Мб RAM; 600Мб HDD з 50Мб вільного місця; інтернет-з'єднання 40Кбіт/с; підтримка роздільної здатності 800х600.


Nutritious Rice for the World
Мета проекту: моделювання структури протеїнів основних видів рису, що допоможе фермерам вирощувати види рису з кращою врожайністю, стійкістю до захворювань, змін клімату, що буде містити максимальну кількість корисних для людини речовин. Результати цього проекту будуть корисні людям у всьому світі, особливо ж у регіонах, де голод – серйозна проблема.
Системні вимоги: Windows/Linux/Mac; 128Мб RAM; 200Мб HDD з 50Мб вільного місця; інтернет-з'єднання 28Кбіт/с; підтримка роздільної здатності 640х480.

Також World Community Grid вже може похвалитися декількома завершеними субпроектами:

P.S. В одній з недавніх статей вдалося знайти інформацію про можливу появу у World Community Grid субпроекту, авторами якого будуть російскі вчені – тому, можливо, з'явиться майже національній проект.
Регістрація У системі World Community Grid
Крок 1. Заходимо на сайт World Community Grid. На головній сторінці натискаємо кнопки №1 или №2, як показано нижче:

 • кнопка №1 – регістрація нового користувача WCGrid (далі йде крок 2);
 • кнопка №2 – якщо ви вже зареєстровані, але вам потрібно завантажити останню версію клієнта (далі йде крок 4).


Крок 2. Після натискання кнопки №1, ви побачите цю сторінку:
 

Тут потрібно заповнити всього три обов'язкових поля (розділ №1):
 • ім'я користувача / Member Name
 • пароль та його підтвердження / Enter a Password та Retype your Password
 • адреса електронної пошти та її підтвердження / E-mail Address та Confirm E-mail Address

В розділі №2 потрібно залишити галочку, якщо хочете, щоб вам на e-mail приходили розсилки від World Community Grid.

Також потрібно поставити галочку на ліцензійній угоді (розділ №3).


Крок 3. На цьому етапі слід вибрати субпроекти, в яких користувач буде приймати участь, або поставити галочку (Participate in All Projects).

Слід пам'ятати, що оскільки різні проекти мають різні системні вимоги, то, навіть якщо ви поставили усі галочки, ви можете і не отримувати завдання від усіх субпроектів.


Крок 4. Завантаження BOINC-клієнта

 
BOINC-клієнт підтримує операційні системи ряду Windows, Linux (та деякі Unix-платформи), Mac. Якщо на вашому комп'ютері стоїть не та операційна система, клієнт для якої пропонується для завантаження автоматично, використовуйте кнопку №1 для завантаження BOINC-клієнта для своєї операційної системи.
Інсталяція BOINC-клієнта

В цілому інсталяція BOINC-клієнта здійснюється просто – потрібно натискати кнопку “Next”, доки інсталяція не закінчиться. Тільки деякі вікна можуть скласти труднощі.


 

У цьому вікні слід обрати тип інсталяції клієнта:
 • Single-User Installation (рекомендований) – інсталяція клієнта тільки для цього користувача;
 • Shared Installation – інсталяція клієнта для всіх користувачів комп'ютера;
 • Service Installation – клієнт установлюється як сервіс системи, але при цьому неможливо використовувати клієнт как скрінсейвер, і неможливо наочно відобразити графіку роботи клієнта.


 
Перша галочка відповідає за те, щоб при включенні скрінсейвера відображувалась графіка BOINC-клієнта; друга – за те, щоб клієнт запускався при старті системи.

Работа BOINC-клієнта

При першому запуску клієнта необхідно ввести логін и пароль користувача WCGrid.

Після запуску клієнта з'явиться іконка в трей-барі (правий нижній кут панелі задач). Якщо двічі натиснути на неї, відкриється вікно клієнта:
 

Головне меню, його найважливіша частина – у червоній рамці:
 • Messages – список повідомлень від сервера та клієнта;
 • Snooze – призупинити виконання поточних завдань;
 • Preferences – налаштування роботи клієнта (розклад роботи, налаштування швидкодії);
 • Advanced View – покращений вигляд. Набагато потужніший та зручніший інтерфейс програми.

Як приєднатися до команди України

 1. Зайдіть під своїм логіном на сайт.
 2. Відкрийте статистику нашої команди.
 3. Після переходу на сторінку статистики ви побачите кнопочку Натисніть її, щоб приєднатись до нашої команди.

Наш форум
У нас на форумі є розділ, присвячений проекту World Community Grid.


Дата: Четверг, 05 Июнь 2008
Прочитана: 3644 раза

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Вернуться назад

 » Поддержка (обращайтесь) 
Folding@Home
 NikeLong246659609
 Alex266184514
 ReMMeR338177212
Rosetta@Home
 uNiUs172324149
 KoDak313871706
World Community Grid
 Dmitrio250896826
FightAIDS@Home
 RHAngel50177406
RC5/OGR
 Tamagoch53619819
 Paul B.Atton46941577
Seti@Home
 Andrey Fenchenko285577622
WebMaster
 ReMMeR338177212
 Rilian (PM)1
Поболтать
 Dead J. Dona122008482