Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Офицеры запаса, существуют ли для них льготы на что-то?
Alien
Aug 11 2011, 21:58
Пост #1


Разработчик MolDynGrid
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 569
З нами з: 7-October 07
Користувач №: 594
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600 2.4@3.0GHz\Asus p5kc\8Gb\8600GT\2 SATA: Sams 500Gb+ 500Gb + Seagate 400Gb



Кто-то знает, существуют ли льготы на что-то или еще какие-то преимущества для офицеров запаса (м.л.), которые закончили военную кафедру при университете?
Кроме вне очереди в армию на контракт =)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
3 Сторінки V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(15 - 29)
tyoma
Aug 14 2011, 11:43
Пост #16


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Ну стоп.. ти думаєш, шо оф. офыцери кращі? ... ну хз. Я , наприклад, свою спеціальність знаю на ура. В мене "тилове забезпечення" . На прикладі своєї роботи переконався


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vitalidze1
Aug 14 2011, 12:00
Пост #17


ЮЗЕР
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 367
З нами з: 17-May 09
З: Вінниця
Користувач №: 1 029
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
~15-20 компліхтерів.



Я за тебе дуже щасливий, а от в мене спеціальність- спеціаліст з авіаційного озброєння, а окромя, як слово укупорка більше нічого не чув, і єстесссно боєприпасів в очі не бачив, не кажучи про те, що нам навіт з АК не дали постріляти, які ми нафіг вояки. Може це тільки мені так не "пощастило", в інших, може, все професійніше було.


--------------------


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Waterfall
Aug 14 2011, 12:47
Пост #18


Эрудит
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 607
З нами з: 24-May 10
З: Україна,Одеса(Odessa)
Користувач №: 1 401
Стать: Чол
Парк машин:
ПК: Pentium, 2.80 GHz Ноут:DELL Studio, 2.26 GHz



(tyoma @ Aug 14 2011, 12:43) *

Ну стоп.. ти думаєш, шо оф. офыцери кращі? ... ну хз. Я , наприклад, свою спеціальність знаю на ура. В мене "тилове забезпечення" . На прикладі своєї роботи переконався

tyoma, і не надійся... smile.gif Посади тилового забезпечення, а саме - продовольчої, речової,пально-мастильних матеріалів, фінансової,квартирно-експлуатаційної, військових сполучень та інших "блатних" тилових військових спеціальностей по війні займуть теж відносно блатні запасники (хто не втече), може добавлять якийсь відсоток товстих, хромих, сліпих та дурнуватих (хто буде придурюватися та відмазуватися)!
А всіх кренчерів, за поданням контори, яка все знає про всіх, направлять в підрозділи Сил спеціальних операцій, які знову почали створювати в Україні http://mil.in.ua/novyny/do-2017-zyavytsya-...lnych-operatsiy
Будеш за допомогою компа та своїх знань знищувати інформаційний простір ворога та його зброї або ж разом із замполітами пропагандистські дези запускать (... во-во, в ході інформаційно-психологічних операцій, як пишуть на сайті) rilian.gif smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 14 2011, 16:41
Пост #19


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Ну теж "харашо" ))) . Так яке в мене звання мало б бути?


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Waterfall
Aug 14 2011, 17:01
Пост #20


Эрудит
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 607
З нами з: 24-May 10
З: Україна,Одеса(Odessa)
Користувач №: 1 401
Стать: Чол
Парк машин:
ПК: Pentium, 2.80 GHz Ноут:DELL Studio, 2.26 GHz



(tyoma @ Aug 14 2011, 17:41) *

Ну теж "харашо" ))) . Так яке в мене звання мало б бути?

Відповідно до Положення http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=1053%2F2001 "Розділ X, пункт 83. Строки перебування у військових званнях для офіцерів запасу" встановлюються у званні: молодшого лейтенанта, лейтенанта - 3 роки; старшого лейтенанта, капітана (капітан-лейтенанта) - 4 роки, майора (капітана 3 рангу) - 5 років; підполковника (капітана 2 рангу) - 6 років ".
tyoma, якщо в 1999 році - тобі одразу було присвоєно в/звання "лейтенант", то у 2002 р. - повинно було б бути "ст.лейтенант", відповідно у 2006 р. - "капітан"; а в 2010 р. - повинен був отримати в/звання "майор".
Але там є обмовка (див.п.84), що "Чергові військові звання від капітана (капітан-лейтенанта) до полковника (капітана 1 рангу) включно присвоюються офіцерам запасу після закінчення встановлених пунктом 83 цього Положення строків перебування у попередньому званні за умови позитивної атестації та успішного проходження навчальних зборів за посадою, що відповідає черговому званню".
Таким чином, якщо ти на навчальні збори військкоматом не залучався - то автоматично (по рокам) повинен бути капітаном!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 14 2011, 17:36
Пост #21


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Не залучався. Ну капітан так капітан ).


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 16 2011, 07:09
Пост #22


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Ви мене до того заїли, шо я вчора звернувся в воєнкомат свій. І шо б ви думали? Як був лейтенант, так і лишився. Аргументація - не був на зборах.


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikelong
Aug 16 2011, 08:31
Пост #23


Тера ранчер
**********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 11 909
З нами з: 19-March 05
Користувач №: 92
Стать: Чол



tyoma,
А ти поцікавився, коли наступного разу в них збори?
Ну, щоб таки апгрейд звання зробити!?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 16 2011, 08:45
Пост #24


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Гаспада ахвіцери смущонно знизали плечима на моє питання "мені одьожку видадуть чи свою брати" і сказали, шо походу не бачать доцільності мене харчувати на дурняк. Я попросивсі зі своєю хавкою, най тіки з роботи заберуть ) , але вони всьо одно спригнули і відмовилась армія від такого ценного вояки як я. Пічалька, а мій одногрупник кстаті старшого заімєл, в сенсі получив звання старшого лейтенанта, хоч теж ні на яких зборах не був, але у них на Волині певно якась інша армія )


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Waterfall
Aug 16 2011, 09:11
Пост #25


Эрудит
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 607
З нами з: 24-May 10
З: Україна,Одеса(Odessa)
Користувач №: 1 401
Стать: Чол
Парк машин:
ПК: Pentium, 2.80 GHz Ноут:DELL Studio, 2.26 GHz



На Волині присвоїли... І в Одесі присвоїли - читай мій пост #6 в цій гілці!.... а в Надвірній - ні? Дуже цікаво. Може ти звертався не до тих посадових осіб?
І вони до цього відношення зовсім ніякого не мають, а так... просто свої думки в слух озвучили і все! Судячи по відповіді, зовсім ліві якісь офіцери!
Ще раз кажу: для отримання військового звання від капітана і вище необхідною умовою - є збори. А всі звання, що нижче капітана - регламентовані тільки вислугою років в конкретному званні (без зборів), як і передбачає "Положення про проходження військової служби особами офіцерського складу, прапорщиками (мічманами) Збройних Сил України" п. 83,84
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=1053%2F2001 facepalm.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 16 2011, 09:20
Пост #26


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Та ні - до тих. Як раз чувак офіцерами запаса займається. Мене ж офіційно направили - заносили в журнал моє відвідування, виписували направлення і т.д. Хз - мож вони не в курсі про цей закон ). В общєм унізілі защітніка отєчєства ) .


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Waterfall
Aug 16 2011, 09:28
Пост #27


Эрудит
********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 1 607
З нами з: 24-May 10
З: Україна,Одеса(Odessa)
Користувач №: 1 401
Стать: Чол
Парк машин:
ПК: Pentium, 2.80 GHz Ноут:DELL Studio, 2.26 GHz



Та нє, вони після того,як ти пішов, роздупляться, відкриють закон і подумають, що пора почати працювати,а не морди воєнкоматовські наїдать!
Чекай, викличуть.... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikelong
Aug 16 2011, 09:31
Пост #28


Тера ранчер
**********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 11 909
З нами з: 19-March 05
Користувач №: 92
Стать: Чол



що пора почати працювати

Откуда такіє мислі в свєтлих ихних галавах?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alien
Aug 16 2011, 15:01
Пост #29


Разработчик MolDynGrid
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 569
З нами з: 7-October 07
Користувач №: 594
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600 2.4@3.0GHz\Asus p5kc\8Gb\8600GT\2 SATA: Sams 500Gb+ 500Gb + Seagate 400Gb



QUOTE(tyoma @ Aug 16 2011, 09:45) *

Гаспада ахвіцери смущонно знизали плечима на моє питання "мені одьожку видадуть чи свою брати" і сказали, шо походу не бачать доцільності мене харчувати на дурняк. Я попросивсі зі своєю хавкою, най тіки з роботи заберуть ) , але вони всьо одно спригнули і відмовилась армія від такого ценного вояки як я. Пічалька, а мій одногрупник кстаті старшого заімєл, в сенсі получив звання старшого лейтенанта, хоч теж ні на яких зборах не був, але у них на Волині певно якась інша армія )

ахаха..им только на контракт брать осталось..ей богу)))
QUOTE(vitalidze1 @ Aug 14 2011, 12:13) *

Якщо чесно, мені соромно носити навіть лейтенантські пагони.Про військову службу знаю лише те що засвоїв за місяць у Мелітополі. Цілий місяць похуїзма, тупого виконання робіт на рівні трудової колонії, і абсолютно ніякого професіонального навчання. Тому по принциповим мотивам не буду нічого робити для отримання вищих військових знань. Мені соромно за тиких офіцерів запасу як я сам. idontno.gif

ну я тебя конечно понимаю, я тоже далеко не ВДВ, но у нас были неплохие тренировки.
Если взять исключительно сборы перед присягой, то были в Гончаровске. Там и марш бросок пешочком по 15 км в одну сторону с обмундированием (без рюкзака, но с каской на голове, сап. лопаткой, берцами и т.д.). На полигоне еще было км 5-7. В итоге марш бросок был км до 40, и мои ноги превратились в мясо (помню потом после обеда еще была строевая biggrin.gif). Это нужно было еще на полигоне сдать экзамены на стрельбу из калашникова с дальностью 400 м вроде бы (было сложно цель увидеть из 30 патронов сбил одну цель из 3х вроде) + с ПМ стреляя с одной руки + бросание гранат на точность (сдал на 5 с первого раза). А еще сдавали на вождение БМП, сборка\разборка 5 видов оружия на время (после 10-20 тренировок можно вложиться на 5-ку). Так вот к чему я это все. Я не считаю себя воякой, но вот когда посмотришь на солдатиков в той же части, так только 5% из них стреляло с ПМ (по их словам). Остальные скубали травку между плитками и подметали территорию, мыли технику после нас. Может когда наши отцы служили было и весело, но нынешнее солдаты фигней страдают и знаний и практики ноль. Так что я считаю, те кому повезло с финансированием еще неплохо все получилось и не нужно себя сильно недооценивать.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyoma
Aug 25 2011, 21:14
Пост #30


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 758
З нами з: 9-June 04
З: Надвірна
Користувач №: 53
Стать: Чол



Нихера мне не звонили. (( . Инициатива - не приветствуется.


--------------------
(Show/Hide)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Сторінки V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 16th June 2024 - 12:28