Ukraine RC5 Against Cancer Комп'ютерний проект пошуку нових ліків від раку Комп'ютерний проект пошуку нових ліків від раку

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ

Приєднатися до нашої команди дуже просто:

1. Скачуєте із списку поданого на http://members.ud.com/download/ потрібну програму-агента для вашої платформи (зараз агенти доступні тільки під MS Windows).

2. Конфігуруєте агента. Уся конфігурація відбувається при першому запуску, потім її можна буде змінити. Якщо Ви знаходитесь за фаєрволом, то необхідно відконфігурувати ще настройки проксі. Агент добре розуміє як http-проксі (використовується звичайними броузерами), так і SOCKS.

Треба нагадати, якщо Ви працюєте у кількох проектах, що зараз агент від UD має кілька недоліків, деякі з них можна використовувати. Наприклад на кількість очок в UD не впливає, чи запущена у вас корова від DNET. Підрахунок "points" відбувається за невідомою формулою, в яку входить потужність вашого комп'ютера та кількість часу, витраченого на обрахунок молекули.

3. На відмінок від проекту DNET, на UD ви можете приєднатися до команди одразу після своєї реєстрації в проекті. Більш того, робити це треба негайно, бо очки, яки ви заробили до вступу в команду, команді не зараховуються.

4. При першому коннекті до UD Ваш агент має стягнути досить багато інформації (близько 1Мб), яка буде використовуватись під час обрахунку подальших молекул.

5. Знову таки, на відмінок від DNET ви можете дивитися свою статистику одразу (вона ведеться в онлайні). Один раз на день перераховується тільки командна статистика.

6. Наша команда веде внутрішню неофіційну розширену командну статистику, яку можна подивитися тут. За Вашим бажанням Ви можете приєднатися до будь-якої субкоманди або навіть створити свою. Щоб зареєструватися у внутрішній статистиці Вам необхідно зачекати один день від моменту Вашого приєднання до команди Ukraine RC5 на сайті UD (пункт 3). За цей час скрипти внутрішньої статистики зберуть інформацію про Вас з сайту UD та Ви з'явитесь у списку учасників нашої команди (Show all members). Після цього натисніть лінк Register new member та введіть Ваш логін та пароль UD. Через декілька секунд Ви будете зареєстрвані у внутрішній статистиці та отримаєте можливість створювати субкоманди та приєднуватися до них.

7. Будь-які питання вирішить лист до info@ud.org.ua  Зроблено в perelom.com © 2001 Головна | Про проект | Про команду | Статистика | Форум | Лінки | Приєднатися! |

Догори