Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Gewar, Общие вопросы
RayCo
Oct 2 2006, 12:13
Пост #1


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 243
З нами з: 17-November 05
З: Бориспіль
Користувач №: 142
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon XP 2500+ Pentium 630 3.0GHz Celeron D 2.53GHz Celeron 2.4GHz 3xCeleron 1.2-1.3GHz



Усі ви напевно знаєте про Google Earth. Так от. Зараз існує гра GEWar. Ось коротко про неї:
Вышла первая MMOG на движке Google Earth
В интернете появилась первая многопользовательская игра, действие которой происходит не в каком-то фантастическом вымышленном мире, а прямо на нашей Земле. Это игра GEwar, то есть Google Earth War.

В принципе, сама игра достаточно проста. Здесь есть все то же самое, что и в других MMOG-играх, но только с одним важным отличием: действие происходит на реальной карте нашей планеты. Дело в том, что GEwar создана на движке Google Earth.

Идея довольно проста. Вы создаете армии и путешествуете с ними по миру, захватывая города. Каждый город имеет свою стоимость, в зависимости от количества жителей. Общая численность населения под вашим контролем — это и есть ваш рейтинг как игрока.

Армии в игре покупаются за игровую валюту «гео». Есть много способов ее заработать: это поиск сокровищ, добыча нефти или алмазов, выращивание хлопка. Жители захваченных городов платят вам налоги. Например, население такого города как Москва (около 10 млн жителей) будет платить примерно 50 гео в день. Заработанный капитал можно положить в банк и получать по нему проценты.

Каждое действие в игре происходит на поверхности нашей планеты. Для игры требуется установленная программа Google Earth. Чтобы начать, к примеру, поиск кладов, нужно скачать соответствующий KML-файл с кладами и загрузить его в программу. Тогда на карте митра появляются значки — в каком городе или в какой местности можно найти клад. Это территория примерно 80 × 80 км. Нужно «полететь» туда и тщательно ее обследовать на высоком разрешении.

Бурение нефтяной вышки стоит 50 гео, а за время ее существования можно заработать от 60 до 500 гео. Алмазы принесут больше денег, но за длительный период времени. А выращивание хлопка — это наиболее прибыльный, но самый длительный бизнес.

Для добычи сейчас нефти предлагаются участки в Саудовской Аравии, для добычи алмазов — в Южной Африке, для выращивания хлопка — в Джорджии (США).

После найма первой армии вы выбираете место для своей главной базы (нужно скачать отдельный KML-файл). База может находиться в любой точке земного шара: хоть в Подмосковье, хоть в рязанских лесах. После этого можно начинать боевые действия и захватывать города, не забывая продолжать зарабатывать деньги.

Деньги вам всегда пригодятся. За кругленькую сумму можно приобрести ядерную бомбу и стереть с лица Земли любой город на планете одним щелчком мыши. Правда, владелец города может купить ядерный щит, который стоит еще дороже ядерной бомбы, и защититься от агрессора.


Одразу попереджую, що спочатку треба буде багато трафіку. Потім менше, але все одно чимало, отож майте на увазі.
Я зараз створив там альянс Ukraine. Отож усі бажаючі - приєднуйтесь до мене. victory.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
13 Сторінки V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
Відповідей(45 - 59)
Freak_Python
Nov 15 2006, 17:46
Пост #46


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 205
З нами з: 26-October 06
З: Київ
Користувач №: 309
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon64 3200+ 10% overclock 4Gb RAM Turion64 2,2 GHz 512 Mb RAM



Доброго дня.
В мене кілька запитань:

1) чи підтримується гра під MacOS?
2) скільки хоча б приблизно необхідно трафіку? бо він нажаль обмежений всього 2Гб на місяць sad.gif
3) і якщо багато жере трафіку, то чи допоможе присутність в грі кілька днів на тиждень? huh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RayCo
Nov 15 2006, 19:49
Пост #47


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 243
З нами з: 17-November 05
З: Бориспіль
Користувач №: 142
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon XP 2500+ Pentium 630 3.0GHz Celeron D 2.53GHz Celeron 2.4GHz 3xCeleron 1.2-1.3GHz



Вітаю!
1. Для гри потрібен інет, браузер та Google Earth. Ця програма може працювати і на маку http://earth.google.com/download-earth.html. Отже технічно - можливо.
2. Велика кількість трафіку потрібна у трьох випадках. Перше - це для початку, щоб заробити стартовий капітал. Але! Я йду на зустріч новачкам і щоб не відбити їм охоту - даю початковий капітал. По-друге, для того, щоб розташовувати свої шахти та плантації. На жаль тут ужу зарадити нічим не можу... доведеться самому. І по-третє, для красивої картинки під час гри, коли одразу видно все, що відбувається на планеті. Для всього іншого - достатньо вєб-сайту ГЕВар.
3. Будь-яка присутність у грі - це додатковий плюс нашому ал"янсу. Може сподобається, а може й ні... це справа кожного індивідуально... Тобі вирішувати...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
masquer
Nov 15 2006, 20:15
Пост #48


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 579
З нами з: 16-March 06
З: Миколаїв
Користувач №: 195
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600+T5500



Freak_Python

зараз прикинув, в мене кеш гугля десь біля 1 гігу зараз, але там й окрім гевар багато детальних карт є, тому я б дав не більше 500 мб усьго, річ у тім, що кількість місць для діамантів обмежена (десь біля 150 - в мене вони усі(?) є - можу виложити тут kmz), тому при досягнені певного об’єму трафік потім витрачатися майже не буде.


--------------------



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Freak_Python
Nov 15 2006, 20:22
Пост #49


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 205
З нами з: 26-October 06
З: Київ
Користувач №: 309
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon64 3200+ 10% overclock 4Gb RAM Turion64 2,2 GHz 512 Mb RAM



Ну, власне я вже почав 1321.gif
База розташована на тернопільщині, красиві місця там smile.gif
Якщо з Маком все буде ок, то ще в грі буде мій брат drinks2.gif , нас дуже зачепив той факт, що Україна завойована чужинцями і виношуємо план помсти smile.gif
Я не знаю коли приєднатись до альянсу, може поки назбираю ресурсів ph34r2.gif

(masquer @ Nov 15 2006, 08:15 PM) *

Freak_Python

зараз прикинув, в мене кеш гугля десь біля 1 гігу зараз, але там й окрім гевар багато детальних карт є, тому я б дав не більше 500 мб усьго, річ у тім, що кількість місць для діамантів обмежена (десь біля 150 - в мене вони усі(?) є - можу виложити тут kmz), тому при досягнені певного об’єму трафік потім витрачатися майже не буде.



Якщо десь 500 на місяць то це не проблема smile.gif
Хіба що може в кінці місяця не буду з"являтись, бо майже постійно не вкладаюсь в рамки ліміту blush2.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Nov 15 2006, 20:43
Пост #50


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 510
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



(RayCo @ Nov 15 2006, 07:49 PM) *

Я йду на зустріч новачкам і щоб не відбити їм охоту - даю початковий капітал.

Але наявність стартового капіталу не викреслює потреби у власних шахтах та плантаціях - для підримки власної армії потрібне постійне (практично щогодинне, коли не помиляюся, але можна й раз на день smile.gif) надходження коштів. Тож відразу кинутися в бій новачку буде важко. Та й витратно для альянсу - хто буде кошти на армію давати? devil_2.gif



Вітаю новачків! drinks2.gif

(Freak_Python @ Nov 15 2006, 08:22 PM) *

Ну, власне я вже почав 1321.gif
...

До альянсу можна приєднуватися не маючи взагалі нічого wink.gif - RayCo допоможе.
Хоча він в нас не один. wink.gif
Тож краще приєднуватися відразу. thumbsup.gif

(RayCo @ Nov 15 2006, 04:36 PM) *

На додачу. Я думаю, що поки ми слабкий альянс, але набираємо обороти і з великими альянсами нам не варто сваритись. Отож мені здається, що ми маємо один з одним узгоджувати всі атаки, щоб не постраждати від помсти.

Але тут треба теж бути уважними. Я вже маю деякий досвід у цій справі. smile.gif
Якось на мою базу напали. Це був представник альянсу із двох учасників з одним невеличким містом у Італії. Я "завітав" у відповідь на базу противника і розбив його армію. Потім вирішив зайти в гості до його колеги, що займав місто. Ще по дорозі мій "розбитий" противник зчинив галас, що не треба чіпати його товариша. А потім я мав ще й розмови на ту ж тему з представником іншого альянсу, що входить в Топ-10 (здається, на шостому місці чи десь там). Із балачок англійською я не все зрозумів, але такі справи мені не сподобалися. angry2.gif
Тож за слабким альянсом може стояти великий... sad.gif


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Freak_Python
Nov 15 2006, 20:59
Пост #51


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 205
З нами з: 26-October 06
З: Київ
Користувач №: 309
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon64 3200+ 10% overclock 4Gb RAM Turion64 2,2 GHz 512 Mb RAM



Добре, тоді як долучитись до альянсу? (тут вже нас двоє чекає dry.gif -_- )
І що робити з грошима? їх поки небагато, але коли їх вже можна витрачати? smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
masquer
Nov 15 2006, 21:04
Пост #52


кранчер з фермою
*******

Група: Trusted Members
Повідомлень: 579
З нами з: 16-March 06
З: Миколаїв
Користувач №: 195
Стать: Чол
Парк машин:
Q6600+T5500



(Freak_Python @ Nov 15 2006, 08:16 PM) *

Ну, власне я вже почав 1321.gif
База розташована на тернопільщині, красиві місця там smile.gif
Якщо з Маком все буде ок, то ще в грі буде мій брат drinks2.gif , нас дуже зачепив той факт, що Україна завойована чужинцями і виношуємо план помсти smile.gif
Я не знаю коли приєднатись до альянсу, може поки назбираю ресурсів ph34r2.gif

для приєднання до альянсу RayCo повинен тобі запрошення вислати, як засновник альянсу


--------------------



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RayCo
Nov 15 2006, 21:19
Пост #53


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 243
З нами з: 17-November 05
З: Бориспіль
Користувач №: 142
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon XP 2500+ Pentium 630 3.0GHz Celeron D 2.53GHz Celeron 2.4GHz 3xCeleron 1.2-1.3GHz



(Freak_Python @ Nov 15 2006, 08:59 PM) *

Добре, тоді як долучитись до альянсу? (тут вже нас двоє чекає dry.gif -_- )
І що робити з грошима? їх поки небагато, але коли їх вже можна витрачати? smile.gif

Запрошення я вже відправив. Зайди http://www.gewar.net/war/alliances.php
Як завітаєш - дам грошей на початок. :-)

(Paul B.Atton @ Nov 15 2006, 08:43 PM) *

(RayCo @ Nov 15 2006, 07:49 PM) *

Я йду на зустріч новачкам і щоб не відбити їм охоту - даю початковий капітал.

Але наявність стартового капіталу не викреслює потреби у власних шахтах та плантаціях - для підримки власної армії потрібне постійне (практично щогодинне, коли не помиляюся, але можна й раз на день smile.gif) надходження коштів. Тож відразу кинутися в бій новачку буде важко. Та й витратно для альянсу - хто буде кошти на армію давати? devil_2.gif

Абсолютно правильно! Те, що я даю початкові гроші - то лише можливість уникнути шукання діамантів по карті. І все..

Вітаю новачків! drinks2.gif

(Freak_Python @ Nov 15 2006, 08:22 PM) *

Ну, власне я вже почав 1321.gif
...

До альянсу можна приєднуватися не маючи взагалі нічого wink.gif - RayCo допоможе.
Хоча він в нас не один. wink.gif
Тож краще приєднуватися відразу. thumbsup.gif

(RayCo @ Nov 15 2006, 04:36 PM) *

На додачу. Я думаю, що поки ми слабкий альянс, але набираємо обороти і з великими альянсами нам не варто сваритись. Отож мені здається, що ми маємо один з одним узгоджувати всі атаки, щоб не постраждати від помсти.

Але тут треба теж бути уважними. Я вже маю деякий досвід у цій справі. smile.gif
Якось на мою базу напали. Це був представник альянсу із двох учасників з одним невеличким містом у Італії. Я "завітав" у відповідь на базу противника і розбив його армію. Потім вирішив зайти в гості до його колеги, що займав місто. Ще по дорозі мій "розбитий" противник зчинив галас, що не треба чіпати його товариша. А потім я мав ще й розмови на ту ж тему з представником іншого альянсу, що входить в Топ-10 (здається, на шостому місці чи десь там). Із балачок англійською я не все зрозумів, але такі справи мені не сподобалися. angry2.gif
Тож за слабким альянсом може стояти великий... sad.gif


Цілком згоден. Тому думаю, що ми маємо всі разом вирішувати на кого нападати, а на кого ні.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rilian
Nov 16 2006, 00:32
Пост #54


interstellar
**********

Група: Team member
Повідомлень: 17 005
З нами з: 22-February 06
З: Торонто
Користувач №: 184
Стать: НеСкажу
Free-DC_CPID
Парк машин:
ноут и кусок сервера



москалив уже снесли ? biggrin.gif


--------------------
(Show/Hide)


IPB Image

IPB Image

IPB Image
IPB Image

загальна статистика: BOINCstats * FreeDC команда: BOINC команда Ukraine

IPB Image

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Nov 16 2006, 12:38
Пост #55


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 510
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



(Rilian @ Nov 16 2006, 12:32 AM) *

москалив уже снесли ? biggrin.gif

Не так швидко! smile.gif
Гра досить повільна, якщо порівнювати з грою в стратегії на власному компі, до яких всі звикли. smile.gif До того ж потрібно ще накопичити ресурси, щоб протриматися хоча б у одному місті...


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Freak_Python
Nov 16 2006, 12:48
Пост #56


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 205
З нами з: 26-October 06
З: Київ
Користувач №: 309
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon64 3200+ 10% overclock 4Gb RAM Turion64 2,2 GHz 512 Mb RAM



Дякую за теплий прийом smile.gif

Тепер наступне запитання, я вже поставив копальню, нафтову вежу і засіяв поле, а от що робити з арміями amo006.gif
купувати вже можна чи треба почекати? І якщо купувати то залишати на базі чи слати в загальний пункт збору?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paul B.Atton
Nov 16 2006, 13:07
Пост #57


Випадковий перехожий
*********

Група: Trusted Members
Повідомлень: 3 510
З нами з: 26-August 03
З: місто Київ
Користувач №: 10
Стать: Чол
Free-DC_CPID
Парк машин:
Різні процесори різних архітектур (x86, SPARC, Power) від 300 МГц до 3200 МГц
jabber:Paul.Tatarenko@gmail.com



Збирай гроші - конвертуй накопані ресурси в гроші і переводь в банк на депозит. Через 36 годин вони знадобляться для нових копалень, полів і веж. Купувати армію сенсу зараз нема - армія щодня вимагає грошей на утримання.


--------------------
Legions of Informix forever!
(Show/Hide)

.

.

.

... Pulse... Pulse... Oh-h-h! Some newbies coming! ... Pulse! Pulse! Pulse! . . .
Now I'm pretty successful in OGR-NG. Sometimes better than Tamagoch! But... Where is Tamagoch??? . . .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Oasis
Nov 16 2006, 13:07
Пост #58


кранчер зі стажем
******

Група: New Members
Повідомлень: 462
З нами з: 25-August 04
З: Київ.
Користувач №: 63
Стать: Чол
Парк машин:
2xXeon 3,6, 2xXeon 2,66 (24/7), Athlon64 3200 and less...



Freak_Python - впринципі як назбираєш близько 2000 геосів можна буде купувати армію. Армія що менше 20 тисяч... не має ніякого сенсу ... ні міста захопити (а навіть якщо і захопиш то не зможеш втримати.) ...
Відносно куди гнати армію... якщо армія неподалік від Кишенева, то нікуди гнати її не треба і купувати поки теж нетреба...
Якщо побачиш що на місто хтось хоче напасти ... тоді купуєш армію і висуваєшся на перехоплення війська... ((Поки використовуєм захисну-економічно доцільну стратегію... )) Як буде трішки більше грошей та членів команди... думаю потроху почнемо відвойовувати Україну.
На сьогодні план максиму Втримати Кишенев на протязі 7 днів... Щоб з міста можна було отримати відсотки ... smile.gif Далі будемо дивитись від обставин...


--------------------
ЛЮБОВ ПЕРЕМОЖЕ!!! КОХАЙТЕСЯ!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Freak_Python
Nov 16 2006, 13:33
Пост #59


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 205
З нами з: 26-October 06
З: Київ
Користувач №: 309
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon64 3200+ 10% overclock 4Gb RAM Turion64 2,2 GHz 512 Mb RAM



Зрозуміло, дякую за оперативну відповідь smile.gif
Я не знаю, якщо база коло Тернополю то це мабуть не далеко вважається? idontno.gif
Доречі мій брат вже також в грі і навіть качає нафту smile.gif , база в Жовтих водах, нік Yaro.

А ще цікаво, я в магазині бачив "Атомну бомбу" devil_2.gif і там сказано що містам для захисту потрібен анти-ядерний щит, чи буде в нас в перспективі використання такої бомби, чи вже використовували? huh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RayCo
Nov 16 2006, 14:54
Пост #60


мрію про ферму...
*****

Група: New Members
Повідомлень: 243
З нами з: 17-November 05
З: Бориспіль
Користувач №: 142
Стать: Чол
Парк машин:
Athlon XP 2500+ Pentium 630 3.0GHz Celeron D 2.53GHz Celeron 2.4GHz 3xCeleron 1.2-1.3GHz



Вислав запрошення твоєму брату!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Сторінки V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 



- Lo-Fi Версія Поточний час: 23rd June 2024 - 20:19