Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
ЙО-segment ........ Pi - всрачка :)
Розподілені обчислення в Україні > Завершені проекти > Математика (завершені проекти) > PI segment
1, 2, 3, 4, 5, 6
Rilian
где вы взяли 5 КБ на ВЮ ? одна вю весит 1 КБ в оба конца. vis.gif
LocuST
мережа то якраз у нас нормас. напр, за декілька місяців на трекері 600 тер зробили. інет тоже макс. 7-10 коп\метр. просто ніхто ніх_я не хоче робити. всім шкода бабосів.

ладно, погнали і хватьок. внукам розкажете. може тут не всі такі....
Rilian
LocuST,
Настрой клиент под логин КПИ или под свой

и всем разошли в уже установленном виде

тока смотри кэш не делай большой, а то не хватит кредитов для новых юзеров. Удачи!
nikelong
10 коп/метр.
1 кб = 1 Вю
50 кб = 50 Вю/день (в среднем)
1250 кб = 1250 вю всего до конца проекта (примерно)

итого себестоимось участия в проекте неимоверно большая - 13 копеек (!)

idontno.gif nike.gif
LocuST
(Rilian @ Jun 22 2007, 05:37 PM) *

LocuST,
Настрой клиент под логин КПИ или под свой


було б кому слати. всі пасивні. може через сесію, це теж доречі неслабий чинник.( В моїй групі виганяють 4-5 людей із 18и на цій сесії). Такщо можливо народу і вправду не до ПІ. бум сатрєть.
Rilian
21 drinks2.gif
nikelong
12/21
nikelong
12/20

dance.gif dance.gif dance.gif
vortex
12/19

biggrin.gif
vortex
11excl.gif aristokrat.gif aristokrat.gif aristokrat.gif 1321.gif 1321.gif 1321.gif
nikelong
11/19
LocuST
до десятого ще днів 3-4......
Daugava
3-4 дні - це якщо приплив не буде спадати. Бо щось молодь пасе задніх, старий Даугава на двох домашних тазиках за 3 дні майже виплив до командного топ10.
Думаю, шо в загальному топ10 будемо тільки на фінишу.
vortex
18

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nikelong
11/18 excl.gif


А ещё вышли на второе место по мощности команды по проекту!
vortex
(Daugava @ Jun 24 2007, 04:18 AM) *

Бо щось молодь пасе задніх, старий Даугава на двох домашних тазиках за 3 дні майже виплив до командного топ10.




може хоч у профілі напишеш, що у тебе за "тазики"?????
Daugava
Мої тазики добре помітно в Pi-сегментному підпису, закінчиться проект - оновлю профіль.
nikelong
Ещё чуть - чуть поднажать и обгоним США по ППД и будем первые по странам excl.gif punk.gif amo006.gif
Сеёчас за сутки отправляют заданий:
1. США
2. Украина
3. Китай

http://www.pisegment.net/stat/regstat.aspx...umber24h&desc=1

Китаёсов уже уделали, на очереди - америкосы (!) crazy_pilot.gif dance.gif
Rilian
pservit присоединился! smile.gif

и мы скоро выйдем на 1е место по ППД
vortex
15


clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Death
посмотрим на мою подпись ))

кстати, провёл маленькую проверку

когда заливаешь уже залитые блоки второй раз - количество залитых в клиенте не меняется :-)
Rilian
http://www.pisegment.net/stat/displaygroup...ca-0cb2b0a8c672

kat from Australia
Oleg82
13 первый нах! dance.gif dance.gif dance.gif
Shummy
Ой, там на 10е место надо очков.... 11 реально а вот 10е....
Burzum
(Shummy @ Jun 25 2007, 11:39 PM) *

Ой, там на 10е место надо очков.... 11 реально а вот 10е....

Будемо на десятому! Не всремось! А як всремось, то будемо на шостому!
Andrey Fenchenko
Присоеденился к проекту. На ночь свой двухядерник буду под "пи" отпускать smile.gif А днем, как обычно - BOINC
ReMMeR
Burzum,
Шо з фермою і Пі ?
Burzum
Звиняйте, браття... Втомився. Ферма офлайнова (хоча продовжує приростати новими двоядерними атлонами), втомився вручну годувати/доїти. Роботи багато, юзери й керівництво розривають. Все більше стало помилок, коли поспіхом щось звідкись переносиш на діалапну машину: то двічі зливаю одне й те ж, то прибиваю готові результати випадково, то ставлю на дві машини один і той же кеш (зверніть увагу в статі на мої показники download/upload). На все це виділяються кілька хвилин в просвітах між роботою. Тому й не зміг організувати нормальну ферму. Тут ще й 4 вихідних - офіс не працюватиме... Але це ще не все. Ще є трохи часу, і, думаю ще кілька тисяч за команду зіллю. Радує те, що знайшлось кому підхопити прапор із ослаблих рук!
Rilian
Burzum,
ты 3.14-герой smile.gif Циклы в числе Пи тебя не забудут!!1 smile.gif
Death
Burzum, а шо за день весь кеш общитывается? 100 штук...
попробуй заливать в кеш по 200-300 )) тогда на два дня реже придётся сливать...

по поводу перспектив -

Opportunities
Rank Team Score Average Daily Gain Days to Overtake
12 Team Ninja 9,374 0 1,260 0.08
11 Rechenkraft.net 9,751 2 1,258 0.38
10 Crunchers Inc 17,368 1 1,259 6.43
9 Team Haiku 18,301 229 1,031 8.76
8 Free-DC 20,387 43 1,217 9.13
7 ourlove PKU-HSC 35,357 132 1,128 23.12
6 XtremeSystems 36,120 0 1,260 21.30
5 Dutch Power Cows 60,751 123 1,138 45.25

До окончания проекта осталось 17 дней!
Rilian
Бум значит на 8м месте )
Shummy
Интересно, а на телефоны когда-нибудь клиенты поставят? Я бы зашивал их в телефоны и забивал бы туда свои данные. Клиенты потихоньку бы считали, хотя акб.....
Burzum
smile.gif клієнт завантажує процесор на 100% його обчислювальних можливостей. На такому ж рівні знаходиться енергоспоживання процесора. Уяви, як часто тобі доводилось би заряджати телефон. ...чи носити з собою дебелий акумулятор))
Rilian
10 место по странам!
Daugava
За півгодини будемо 11!
А я Death сьогодні обігнав bleh.gif. Відчуваю, що він готує мегазлив, бо щось другий девайс в нього кілька днів майже по нулях.

P.S. Подивився на свій другий девайс. Щось мені брати китайці не подобаються. Core Duo 1.8 на ноутбуці має практично ту саму потужність, що й аналогічний процесор але 2.8 на стаціонарному девайсі.
Tamagoch
(Daugava @ Jun 26 2007, 12:09 PM) *
P.S. Подивився на свій другий девайс. Щось мені брати китайці не подобаються. Core Duo 1.8 на ноутбуці має практично ту саму потужність, що й аналогічний процесор але 2.8 на стаціонарному девайсі.

чого це аналогічний? в тебе стаціонарний Пентіум-Д (thumbdown.gif) та Кор на ноуті (thumbsup.gif) - все відповідно wink.gif
Daugava
Мда, це вже ознака віку smile.gif, я вже компутерних нутрощах практично не кумекаю, коли ноут вибирав, трохи з глузду не з'їхав.
ReMMeR
Ветерани - то наша гордість і слава smile.gif
Death
другий дивайс піде вечором.
бо він не хоче зливатися сам, потвора, тому такий дивний стат у нього. іноді його щось прорубає...

ще додав селерон 3.2 )) буду доганяти вас ))
Death
слил 48 с офлайна ))) держитесь ))
Rilian
Слив засчитан!!
Tamagoch
в мене 666 блоків devil_2.gif

але втрачаю позиції sad.gif
Oleg82
11 йо!
Rilian
Перешагнули психологический рубеж в 2000 ВЮ за день!

2-е по мощности среди команд!
Daugava
(Death @ Jun 26 2007, 06:02 PM) *

слил 48 с офлайна ))) держитесь ))

Кхе-кхе, повільно та впевнено знову я попереду smile.gif.
Погано, що під моїми лапами зараз є кілька солярних серверів, а на них Pi нема sad.gif.
Але більш за все жаба чавить за нові блейди, яки палять бамбук вже місяць, але не підключені навіть до 220В через нероб будівельників.
Кращий тест для серверного обладнання - це будь який проект РВ, якщо залізо тиждень протримається з навантаженням 100%, то далі жити буде smile.gif
Oleg82
ещо бы пару людишек с фермами и топ5 наше amo006.gif
Burzum
Дайош якийсь смайл із салютом! Наша команда на першому місці за середньодобовими зливами!
Death
Burzum, скажи мне как ты ухитрился на п4 2400 намолотить 667 штук? у меня на 3.2 всего 470
Burzum
Охолодження рідким азотом, розгін до 7 ГГц crazy_pilot.gif . Потім знімаю розгін і зливаю. потім знов все спочатку. aristokrat.gif
s1nner
ас )))
.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.