Find-a-Drug logo

Участь у FaD
з 05.2002

Ukraine

Додому

Про Find-a-Drug

FAQ

Реєстрація

Проекти

Завантажити

Форум

Статистика

РесурсиРус.

Новини

13.11.2005 1-го листопада керівники Find-a-Drug оголосили, що проект наближається до завершення. Ось що вони повідомили: "В даний час за проектом Find-a-Drug оброблено більше черг, ніж запланованих спочатку 250. Ми також перевищили кількість найбільш визнаних білкових цілей в головних царинах проекту. Там, де ми були спроможні отримати експериментальні дані для підтвердження біологічної активності, передбачення перевищили наші очікування. Але наш досвід свідчить, що буде важко знайти співробітників, зацікавлених в результатах намічених білків, чия біологічна функція невідома або має невеликий теравпетичний інтерес.

Ми прийняли рішення, що для продовження проекту в 2006 році, кількість білкових черг, вартих уваги, недостатня і вирішили завершити проект 16 грудня 2005 року. Ми продовжимо створювати нові черги, які будуть доступні через декілька тижнів, але не будемо приймати результати після закриття проекту.

Ми, звичайно, дуже вдячні за внески учасників і будемо продовжувати роботу з співробітниками."


Одразу після оголошення про закриття Find-a-Drug, команда Ukraine почала шукати новий проект, гідний участі в ньому. В даний момент схоже, що колективна думка команди схиляється до проекту Стенфордського університету Folding@Home, більше дізнатися про який можна на нашому форумі.
14.09.2005 Учасник нашої команди, Arbalet, почав вести поштову розсилку "Хрестовий похід проти смертельних хвороб", присвячену медичним аспектам Find-a-Drug і новинам зі світу медицини.
11.09.2005 На сайті з'явилася друга частина перекладу проектів, над якими працює Find-a-Drug. Переклад - Максим Чупрін, вичитування - Максим Сторчак.
20.06.2005 Завдяки порадам і увазі учасників команди, дизайн сайту було оновлено. Також з'явилася сторінка "Ресурси".
10.06.2005 Сталися жадані деякими учасниками команди зміни в дизайні. Приймаються всі відгуки і побажання. Також з'явилася стаття про запуск THINK під Linux на комп'ютері з обмеженою кількістю віртуальної пам'яті. Можливо, комусь знадобиться.
28.05.2005 Нарешті на сайті з'явився власний FAQ. Його було складено на основі двох розділів офіційного FAQ і доповнено коментарями учасників.
22.05.2005 -=Vzhik=- переклав інтерв'ю з Кейтом Девісом на українську мову.
20.04.2005 На сайті з'явилося інтерв'ю з Кейтом Девісом, взяте медичним Internet журналом medico.ru. Висловляюємо вдячність Олексію Тихонову за дозвіл на розміщення матеріалу.
13.04.2005 Народження сайта.

Підписатися на розсилку Комп'ютер проти смертельних хвороб

Valid HTML 4.0 Strict

Valid CSS!