ua     ru    Sitemap   Sitemap     | Пошук... |       Сайт відкрито 14.12.2005

Ukraine - Distributed Computing Team

 

 » Навігація 
  Новини
  Новини (Архів)
  Описи проектів
  Опитування
  Архіви

  Форум
  Форум (PDA)

 » Статті 


       Описи проектів 
Начало раздела > Folding@Home

Встановлення кліента Folding@Homeавтори - ReMMeR і nikelong. Використаний матеріал Роман Ковбасюк aka romko (авторські права cc-by-2.5) Переклад: Макс aka Arbalet.


 

 

Folding@Home : швидкий старт

 

Для того щоб розпочати приймати участь у проекті Folding@Home досить виконувати нижчевикладені пункти :

   1) Скачати клієнт можна по приведеним посиланням :

   Windows :

Графічна версія (Windows NT/2000/XP) : http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/Folding@Home503.EXE
Графічна версія (Windows 98/Ме) : http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/Folding@Home4.EXE
Консольна версія (Windows NT/2000/XP): http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/FAH502-Console.exe

   Linux (консольна версія) : http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/FAH502-Linux.exe

   Mac OS:
Графічна версія : http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/FAH5.02-GUI.dmg
Консольна версія : http://www.stanford.edu/group/pandegroup/release/FAH5.02-CLІ.dmg

    Повний список версій для завантаження можна побачити на цій сторінці : http://folding.stanford.edu/download.html

   

Опис встановлення для графічної версії клієнта

( Для консольної пролистуємо униз )

   2) Запускаємо програму.

Починаємо установку

   Вказуємо ім'я користувача - ім'я під яким користувач бере участь у проекті. (Висота букв має значення. romko це не те ж саме що Romko )

Вибираємо каталог для встановлення програми

   Вибираємо каталог для встановлення програми

Задаємо назву каталогу в Пуск- Програми

   Задаємо назву каталогу в Пуск- Програми

встановлення закінчена. Запускаємо програму !

   встановлення закінчена. Запускаємо програму !

значок у панелі задач.

   Якщо усе пройшло нормально, бачимо значок у панелі задач.

Настроїмо програму після першого запуску

   Небагато настроїмо програму після першого запуску.

Параметри конфігурації клієнта
   Загальні налаштування

Загальні встановлення

   User name: Ім'я користувача - ім'я під який користувач бере участь у проекті. (Висота букв має значення. RomkO це не т же саме що romko )
   Team number : Номер команди (параметр) - номер команди, членом якої є користувач. Команда Ukraine має номер 2164. Не помиліться ;). Бали, набрані учасником в одній команді, при переході учасника в іншу команду залишаються за старою.

   Налащтування HTTP-проксі (секція з'єднання)


Налащтування HTTP-проксі (секція з'єднання)

   Ask before using network : Запитувати дозвіл на вихід в Інтернет. встановлення в "Yes" означає, що клієнт буде видавати запит користувачу щораз , коли йому буде необхідно одержати завдання, чи відправити результат.
   Use internet Explorer Connectіon Settings : Використовувати налаштування ІE. Для доступу в Інтернет використовуються встановлення проксі-сервера з конфігурації internet Explorer'а. Встановлення галочки означає, що подальше настроювання доступу в клієнті Folding@Home не потрібне.
   Set a proxy server : Доступ через проксі. встановлення галочки означає, що клієнт буде зв'язуватися із серверами проекту через проксі, використовуючи інші параметри секції.
   Proxy Server address : адреса проксі-сервера.
   Port: порт проксі-сервера.
   Use a proxy username/password: Проксі вимагає авторизації. Встановлення галочки означає, що для проксі буде використовуватися авторизація з використанням логина і пароля.
   Proxy User Name: Логін для проксі.
   Proxy Password: Пароль для проксі.
   Allow receіpt of work assignments and return results greater than 5 Mb in sіze : Одержувати великі завдання. Цей параметр означає згоду користувача на одержання великих, до 5 Мб і більше, завдань, що до того ж вимагають великих обсягів пам'яті для виконання. встановлення цього параметра не означає, що такі завдання будуть отримані негайно, це лише рекомендація для сервера, що призначає завдання. За такі завдання будуть нараховані додаткові бали в статистику.

   Налаштування параметрів відображення (секція Dіsplay)

встановлення відображення (секція Dіsplay)

Параметри цієї секції впливають на зміст вікна графічного клієнта, на швидкість відновлення зображень молекул у ньому і т.д. Тут описувати нічого не будемо, можете поекспериментувати. Думаю, розібратися буде не складно.


   Налащтування ядра (секція Advanced)

встановлення відображення (секція Dіsplay)

   Core priority: Пріоритет процесу. Системний пріоритет обчислювального ядра, що запускається клієнтом Folding@Home.
Значення "Lowest Possible" означає пріоритет "idle", тобто найбільш низький, і встановлений за замовчуванням. Встановлення значення "Slightly Higher" може трохи прискорити розрахунки, але ціною уповільнення виконання інших програм на даному комп'ютері й уповільнення його реакції на дії користувача
   Disable highly optimised assembly code: Виключити асемблерні оптимізації. Розрахункові ядра Folding@Home мають асемблерні оптимізації, використання яких прискорює обчислення. Якщо конфігурація комп'ютера не дуже стабільна, то результуюче навантаження стає непосильним, і тому виникає необхідність виключити оптимізації, щоб комп'ютер хоч і повільніше, але все-таки міг виконувати обчислення.
   Cpu Usage Percent: Завантаження процесора. При роботі клієнтської програми використовується 100% ресурсів процесора, але можна і зменшити навантаження на процесор до іншого відсотка, наприклад, якщо процесор перегрівається чи працює нестабільно з максимальним навантаженням.
   Checkpointing Frequency: Інтервал між контрольними точками - це час між примусовими збереженнями стану завдання. Вибір оптимального значення інтервалу залежить від конфігурації комп'ютера й імовірності його зависання чи раптового перезавантаження. На середніх по швидкості (Sempron, Celeron і старших Athlon і Pentіum) краще встановлювати 5-10 хвилин, на повільних і швидких - оптимальним був б більший час, 15-20 хв.
   Pause work while battery power is being used (for laptops): Призупинити роботу поки пристрій працює від батарей (Корисно для лаптопів).
   Ignore deadlines locally: Ігнорувати кінцеві дати. Встановлення галочки означає, що робота над завданням буде продовжуватися навіть після призначеної для нього кінцевої дати. Має сенс тільки у випадку, якщо таймер комп'ютера збився чи переводився, чи не працює взагалі. Варто врахувати, що якщо завдання дійсне прострочене, то за нього не будуть нараховані бали.
   If you prefer not to receіve work units with deadlines, you may indicate that here: Якщо комп'ютер випущений більш, ніж 3-4 роки тому і його процесор має частоту менше 1ГГЦ, то існує імовірність, що він не буде встигати повертати завдання до встановленого крайнього терміну. У цьому випадку можна настроїти клієнтську програму приймати тільки завдання, що не мають визначеного кінцевого терміну Deadlineless. Значення Standart говорить серверу, що необхідні завдання з кінцевою датою виконання. Значення No preference залишає рішення серверу.
   Get and return Deadlineless work in batches : Приймати і відправляти завдання без кінцевої дати прорахунку пакетами. Це означає накачувати і ставити в чергу кілька завдань, потім обраховувати їх, і повертати всі разом.  

   

Опис встановлення для Консольної версії клієнта


   1) Копіюємо файл FAH50х-Console.exe у папку, у якій надалі вона буде працювати (наприклад c:Program FіlesFoldingHome ).
   2) Запускаємо клієнт і відповідаємо на питання.
   3) username: Your_Name Вказуємо ім'я користувача - ім'я під яким користувач бере участь у проекті. (Висота букв має значення. romko це не т же саме що Romko )
   4) team:2164 ( 2164 - Номер команди Ukraine. Не помиліться ;). Бали, набрані учасником в одній команді, при переході учасника в іншу команду залишаються за старою )
   5) Launch automatically at startup, installing thіs as a service?: yes Установити клієнт як сервіс і автоматично запускати при завантаженні. Рекомендую поставити yes. При необхідності цей сервіс можна деінсталювати засобами клієнта.
   6) Ask before fetching/sending work?:no Запитувати дозвіл на вихід в Інтернет. встановлення в "Yes" означає, що клієнт буде видавати запит користувачу щораз , коли йому буде необхідно одержати завдання, чи відправити результат.
   7) Use internet Explorer settings?:yes Використовувати налаштування ІE. Для доступу в Інтернет використовуються налаштування проксі-сервера з конфігурації Internet Explorer'а. Встановлення галочки означає, що подальше налаштування доступу в клієнті Folding@Home не потрібне.
   8) Allow receipt of work assignments and return of work result greater than 5MB in size (such work units may have large memory demands): no Одержувати великі завдання. Цей параметр означає згоду користувача на одержання великих, до 5 Мб і більше, завдань, які до того ж вимагають великих обсягів пам'яті для виконання (до 350 Мб плюс файл підкачки). Встановлення цього параметра не означає, що такі завдання будуть отримані негайно (середній розмір завдань-100-300 Кб), це лише рекомендація для сервера, що видає Вам завдання. За такі завдання будуть нараховані бонусні бали в статистику.
   9) Change advanced options?:yes "змінити додаткові параметри?" Можете відповідати no, якщо у вас не ноутбук чи процесор з частотою більш 1 Ггц чи ви не хочете змінювати специфічні параметри такі як : Пріоритет процесу , Завантаження процесора , інтеравл збереження й інші.
   10) Core priority (idle/low):idle Пріоритет процесу. Системний пріоритет обчислювального ядра, що запускаєется клієнтом Folding@Home. "idle", тобто найбільш низький, і встановлений за замовчуванням. Встановлення значення "low" може трохи прискорити розрахунки, але ціною уповільнення виконання інших програм на даному комп'ютері й уповільнення його реакції на дії користувача, але буває корисний, якщо на комп'ютері виконується інша ресурсномістка програма з найнижчим пріоритетом.
   11) CPU usage requested (5-100): 100 Завантаження процесора у відсотках. При роботі клієнтської програми використовується 100% ресурсів процесора, але можна зменшити навантаження на процесор до іншого відсотка, наприклад, якщо процесор перегрівається чи система працює нестабільно.
   12) Disable highly optimized assembly code: no Виключити ассемблерні оптимізації. Розрахункові ядра Folding@Home мають ассемблерные оптимізації, використання яких прискорює обчислення. Якщо конфігурація не дуже стабільна, то результуюче навантаження стає непосильним, і тому виникає необхідність виключити оптимізації, щоб комп'ютер хоч і повільніше, але все-таки міг виконувати обчислення.
   13) Pause if battery power is being used (useful for laptops): no Призупинити роботу поки пристрій працює від батарей (Корисно для Лаптопів і при роботі від ДБЖ).
   14) Interval, in minutes, beetween checkpoints (3-30): 15 Інтервал між контрольними точками - це час між примусовими збереженнями стану завдання. Вибір оптимального значення інтервалу залежить від конфігурації комп'ютера й імовірності його зависання чи раптового перезавантаження. На середніх по швидкості комп'ютерах (Sempron, Celeron і старших Athlon і Pentіum) краще встановлювати 5-10 хвилин, на повільних і швидких - оптимальним був б більший час, 15-20 хв. Чому на повільних інтервал варто ставити побільше? Тому щоб система була зайнята розрахунками, а не записом результатів. Чому на швидких? Якщо система працює стабільно - нехай не відволікається по дріб'язках. Варто враховувати ще таку особливість: у момент запису клієнт просто пише нові дані поверх старих, не створюючи резервну копію. І якщо в цей час у вас виключать електрика, те всі результати будуть загублені і прийдеться починати з нуля.
   15) Memory, in MB, to indicate (xxx available) [xxx]: Кількість пам'яті, що може бути використано клієнтом (це не значить, що він буде всю її використовувати). Параметр актуальний для big units. Рекомендовано залишити так, як є.
   16) Request work units without deadlines (no/yes) [no]: no Приймати завдання без кінцевої дати відправлення. Якщо комп'ютер випущений більш, ніж 3-4 роки тому і його процесор має частоту менше 1ГГЦ, то існує імовірність, що він не буде встигати повертати завдання до встановленого крайнього терміну. У цьому випадку можна настроїти клієнтську програму приймати тільки завдання, що не мають кінцевої дати відправлення. Значення no говорить серверу, що необхідні завдання з кінцевою датою виконання. Значення yes дозволяють приймати завдання без кінцевої дати відправлення. Час "життя" завдань можна подивитися тут.
   17) Set -advmethods flag always, requesting new advanced scientіfic cores and/or work units if available: yes Приймати нові дослідницькі ядра і завдання, якщо вони доступні. Тільки для консольного клієнта версії 5.0.4.
   18) Ignore any deadline information (mainly useful if system clock frequently has errors): no Ігнорувати кінцеві дати. Встановлення галочки означає, що робота над завданням буде продовжуватися навіть після призначеної для нього кінцевої дати. Має сенс тільки у випадку, якщо таймер комп'ютера збився чи переводився, чи не працює взагалі. Варто врахувати, що якщо завдання дійсно прострочене, то за нього не будуть нараховані бали.
   19) Maсhine ID (1-8): 1 Може приймати значення від 1 до 8. Актуально для багатопроцессорных станцій і двоядерных процесорів. Кожен запущений клієнт на тому самому комп'ютері повинний мати різні Maсhine ID. Щоб запустити трохи клієнтів на одній машині, їх варто помістити в різні папки (наприклад c:Program FilesFAH1 і c:Program FilesFAH2 ), і вказати різні Maсhine ID.   У статистиці ви з'явитеся після обрахування і відправлення на сервер першого результату.

   Офіційна статистика - http://vspx27.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=2164 (час оновлення-1 година)
   Розширена статистика - http://folding.extremeoverclocking.com/team_summary.php?s=&t=2164 (час оновлення-3 години)

   Також Рекомендуємо прочитати Розширену статтю, де ви зможете знайти відповіді на багато питань.

   Відвідаєте наш форум . Тут також можна знайти багато цікавої інформації, а також поставити запитання, на які ми постараємося дати відповідь, вирішити проблему всією командою.


Дата: Четвер, 09 Лютий 2006
Прочитана: 16578 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Другие публикации
 • Новачкам!
 • Про проект та ПЗ Folding@Home
 • Встановлення WinSMP кліента
 • FAH SMP Affinity Changer
 • Встановлення GPU кліента
 • Як користуватися UDmonitor
 • Робота F@H у оффлайні
 • Встановлення клієнта Folding@home в домені
 • Folding@Home і Linux
 • Folding@Home та iMac
  Повернутися назад

 •  » Положення команди 
  Медико-біологічні
  Correlizer
  47
  DrugDiscovery@Home
  9
  Fightaids@Home
  40
  Folding@Home
  56
  Gpugrid.net
  50
  Help Cure Muscular Dystrophy
  40
  Help Conquer Cancer
  40
  Help Fight Childhood Cancer
  40
  Human Proteome Folding (Phase 2)
  40
  Lattice Project
  20
  Malariacontrol.net
  47
  NRG@home (Najmanovich Research Group)
  26
  Poem@Home
  32
  Ps3grid.net
  50
  RNA World
  47
  Rosetta@Home
  27
  World Community Grid
  40
  Математика
  Abc@Home
  13
  Collatz Conjecture
  75
  EulerNet
  10
  Gimps (Great Internet Mersenne Prime Search)
  29
  Mersenne@home
  78
  NFS@Home (Number Field Sieve)
  55
  OGR-27
  11
  OPTIMA@HOME
  35
  primaboinca
  44
  Primegrid
  40
  Seventeen Or Bust
  16
  Seventeen Or Bust-Sieve
  17
  WEP-M+2 Project (Wanless)
  40
  Криптографія
  DistrRTgen
  68
  Enigma@Home
  52
  RC5-72
  22
  Фізика
  Einstein@Home
  49
  IBERCIVIS
  1
  Leiden Classical
  61
  Lhc@Home
  33
  Magnetism@Home
  2
  Muon1-DPAD
  31
  Spinhenge@Home
  39
  Хімія
  QMC@Home
  44
  Kосмос
  Constellation@home
  51
  Cosmology@Home
  44
  Milkyway@Home
  48
  Orbit@Home
  27
  SETI@Home
  90
  Планета земля
  Climate Prediction
  43
  La Red de Atrapa Sismos
  7
  Quake Catcher Network
  64
  Radioactive@Home
  12
  Virtual Prairie (ViP)
  24
  Штучний інтелект
  FreeHAL@Home
  24
  Neurona@Home
  21
  Інтернет
  Majestic-12
  4
  Рендеринг
  Burp
  34
  Luxrenderfarm@home
  0
  ORE (Open Rendering Environment)
  40
  Ігрові проекти
  Chess960@Home
  95
  sudoku@vtaiwan
  16
  Клікери і трекери
  Marmot Project
  239
  Whatpulse
  83
  Мікс
  AlmereGrid
  24
  Pirates@Home
  9
  Sztaki Desktop Grid
  58
  Yoyo@Home
  37